Prijava

Шта се дешава тамо, да ли медији у Србији напумпавају ствар, хоће ли бити исто и у РС, да се не дај боже не деси неко босанско пролеће које опет испадне нека Либија, Египат и Сирија? И тамо је почело као грађанско незадовољство. А знамо шта се у Босни све дешавало? Босанци, Бошњаци, Срби, шта ви у ствари радите тамо?

шта фали босанско пролеће да се деси? таман да се утре пут независности рс.

Таман да улете вехабије, и Ал Каида, као у Сирији, и опет да се ратује?

Neće jer ljudi sa našeg podneblja nemaju muda za takve stvari nego samo serendaju preko neta raznim internet peticijama i sličnim bezmudaškim sranjima. Ouuuvaj, što reče Jebač, trajaće to par dana i posle 2 nedelje svi će to da zaborave, kontam da je nešto u fazonu:

Demonstranti u Tuzli: Ungagagaga oćemo da nam bude bolje, veće plate, dosta ste krali!

Glavonje: Dobro, nećemo više da krademo, dece nam.

Demonstranti: Ok, ajmo kući.

нећемо ми да ратујемо они нек се кољу међу собом измеђ тих исламиста и ових као умерених.

Saće oni pajseri iz Dubioze kolektiv, SARS- a i ostalih koji u pesmama ističu očigledno da se užive!

nema veze etnički sukob sa ovim
ljudi jednostavno nezadovoljni jer nema posla

да дође време да ми мало гледамо и напредујемо док се други кољу.

Нисам баш сигуран да ће све то мирно да прође.

Ко им јебе матер.

Ко им јебе матер.

Šta tebe boli kurac, tebi nije pola rodbine tamo.

да дође време да ми мало гледамо и напредујемо док се други кољу.

Po tome smo poznati, što smo uvek stajali po strani i gledali kako se drugi kolju. Kapiram da bi i Srbi i Hrvati u slučaju nekog većeg sranja merkali Brčko ko mačka parče slanine.

Ja sam predlagao jednom mom rođaku koji je u vladi CG da se vidi nekako da nam stanovništvo nekim random sistemom podijele na dvije ekipe i onda međusobno da ratujemo godinu dvije, čisto da ne ispadnemo iz forme.

pa kolko sam ja skontao sve ovo je iz zajebancije zapoceo Skrletnik, tako da nema veze sa ciom i biom i ostalima...

Ko ih jebe bre, za koji su se kurac otcepljivali pa sad kukaju!

Pa ne kukaju za Srbijom nego za lebom, a kao, Srbija bi ih nahranila da su ostali sa nama? Bi, kurac. Ko što i nas ovde hrani.

Роки Билбао™

Ko ih jebe bre, za koji su se kurac otcepljivali pa sad kukaju!

E eto u Srbiji sve cvijeta.
Ne, nisam musliman.

Slušali Dubiozu kolektiv i SARS pa se socijalno osvestili.

Dok god nacionalno pitanje bude nadređeno ekonomskim pitanjima, nema sreće. Nadam se da će se skontati i vidjeti da je preče imati leba nego se jebavati sa Srbinom i Hrvatom. Svako svojim putem i okrenuti se ljudima koji imaju viziju za ekonomskim oporavkom, a ne onima koji obećavaju ukidanje RS i slično.

Neće jer ljudi sa našeg podneblja nemaju muda za takve stvari nego samo serendaju preko neta raznim internet peticijama i sličnim bezmudaškim sranjima.

Sećam se da je i moja generacija ovako pričala. Znamo svi šta je posle bilo.

Biće šta bude moralo biti. Ako Amerima, Rusima, Švabama ili Kinezima zatreba rat u Bosni, biće rata. Ako im zatreba u Srbiji biće ga i u Srbiji. Mi se tu ne pitamo mnogo. Ja pucati neću, nisam ni do sad.