Prijava

биће у пвт-ове "брате лајкуј ми коментар да прејебем туфера" хахахаха

Ja zvanično obećavam da će mi svaki drugi komentar biti "Daj plus ako ..." i "Srbin sam ali ..." ili još bolje "Vučić napravio toliko i toliko naloga da da minus haha"
Šta kazete jesu dobri?

Da se uvede omiljeno za komentare i postove da ne mora covek da trazi kad oce da zapamti neki post.

To će biti relativno lako kad se uvede pretraga foruma a kaizen je sto puta dosad rekao da to fali tako da će valjda uvesti sad u novoj verziji

Pa jeste to al ovo bi jos lakse bilo. Isti princip ko za omiljeno kod defki.

Ја кад сам ово својевремено предлагао, одбачено је као непотребно, што сматрам дискриминацијом.

Да не помињем колко би се попео број коментара, пре свега квалитетних, а тиме и читаност дефиниција и постера.

Pre svega da se vrate komentari u glavni tab. I da ima tri sekcije- definicije, posteri i reakcije.

Komentare spičiti u jedan tab i veselje počinje!

Ovo je predlog gladnih radnika i nije mu cilj da ukine entitete!
Al opet PROTIV, za svaki slučaj!

Podržavam. Na sve triplus komentare i ono "mnogo dobra defka majstore" a neki fazon od prije bombardovanja ili esej, ću da dam minuščagu!

jes pa da plusiraju jedni drugima komentare ovi sektaši, nije dosta što plusiraju jedni drugima definicije.

А шта је са 500 милиона непријављених Кинеза?

Podrzavam prijedlog, ali samo ako se stavi da moras naraviti google + nalog da bi ocjenjivo...

Da li ste planirali možda za uvođenje notifikacije kad se tvoj nik javlja u nečijem postu, mislim ako on hoće da te linkuje? Jer jebiga, nekad neko napiše neki odgovor na naš maloumni komentar i mi to nikad ne vidimo...

NekoOdNekud
Da li ste planirali možda za uvođenje notifikacije kad se tvoj nik javlja u nečijem postu, mislim ako on hoće da te linkuje? Jer jebiga, nekad neko napiše neki odgovor na naš maloumni komentar i mi to nikad ne vidimo...

Можда. Свако ко пише малоумне коментаре и не планира да види одговоре на исте. Зато их и пише. А будале се примају па их читају. То је болес`.

Za, ako bi komentari u minusu bili skriveni (možeš da ih vidiš ako želiš klikom na skriven komentar)