Prijava

Za sosa sam se već tuk'o i opet bih, prvo da napišem da bih se tuk'o za rajdera jer vam se popišao po facama svima i jer ste svi pičkice koje bi tukle dete od 16 godina zbog nečega napisanog na Vukajliji. Ostali, pazl, ol, trošarinac, džela obavezno i deku. Leprikona bih naveo ali njemu ne može niko prići kako god.

Što za Pazla kad on ne može da ti odabere definicije ko Sos? ekekekekek
Odlična tema pozz

Јебем и тебе и Рајдера у пркно.

zbog leprikona jer ocekujem od njega da primi saku za mene

Podigo si uvlačenje u bulju na novi nivo

Što za Pazla kad on ne može da ti odabere definicije ko Sos?

jedini crnogorac vredan nečega na vukajliji... inače, sos je razmodovan matoree, ne znam da l' si čuo

eno ti plus, pozdrav tvojima i baba Tetici

Celu godinu je bio mod nakon tvog viteškog čina :)

Podigo si uvlačenje u bulju na novi nivo

to je i poenta ove teme, ne znam da l' me kapiraš

Ja se ne tučem. Ja sam pička!

Celu godinu je bio mod nakon tvog viteškog čina :)

šta ovime želiš da kažeš, ne znam da l' te kapiram

za svakoga s kim zablejim

ne može takol... navedi nekoga posebno, uvlačenje u bulju mora biti prisutno u svakom postu ove teme

Вероватно ни за кога јер ми нико од вас не значи толико. Можда за Кузмана зато што ми је комшија, и то бих пришо да га одбраним ако би га неко евентуално пегло овде у улици и ја то видо са терасе па бих сачеко да га добро намлате, онда бих се полако обуо и сишо са палицом.

eto posebno
ol,om,ros,paz,ps,dzel,tros,box,pez,yb,ten,tan,dzo,dek,pa,,manc,mani,le,ludi cak,kuz,prov ,kb,nash,rih itd...
znam da sam izostavio mnoge,al oni se racunaju pod itd,nista manje ni vise posebno
mada brate za svakog ko me zove ,,e trebas mi,imam problem s nekim likovima,, naravno da bi uleteo,a pogotovo kad bi u mom prisustvu se to desavalo

Па то, кад би било у мом пристуству, бранио бих дотичног.

a ko hoće tuče rajdera?

а за мене не би пичко једна. само да знам.

jebi se,om,glupa tema ti je