Prijava

dakle, uzasna slika buducnosti koju mozete da vizualizujete a ne zelite da dozivite

ispisacu kasnije distopiju koju ne zelim da vidim, u glavnom, sajentolozi jebomaycu.

Upis. Zanimljiva tema. Nego moze li neko da mi preporuci dobre distopijske ili antiutopijske knjige, mada sam ove najpoznatije procitao.

srednji vek u evropi---taj neki fazon
najbednije vreme ikada

a anarhija recimo bila bi totalna katastrofa

upis posle ću postaviti nešto

Upis. Zanimljiva tema. Nego moze li neko da mi preporuci dobre distopijske ili antiutopijske knjige, mada sam ove najpoznatije procitao.

http://www.carobnaknjiga.rs/potrosni

Ona priča sa čipovanjem bi mogla biti opaka distopija u zavisnosti od toga ko bi je sproveo.

Zamišljam da to stvarno uvedu i da se oformi neka svjetska vlada sa nekim level 99 Hitlerom.
E sad, ti čipovi u početku služe samo za identifikaciju i praćenje a kasnije sa napretkom tehnologije počinju da šalju informacije o našim mislima do nekog super kompjutera u kojem se one čuvaju i pregledaju.
Ako bi mogli to učiniti onda bi uspjeli i da sprovedu da se iz čipa šalju informacije u naš mozak ili bar da utiču nekako na nervni sistem da mogu izazvati srčani arest npr.
Fazon, neko im se ne svidi odma ga ukokaju ili neko makne čip pobjegne im ali dobiju informaciju od nekoga ko je čipovan da je taj neko primjećen i odmah ga prate old skul metodama.

Ono, ratovi se vode hakerisanjem a hakeri ubijaju ljude koji im se ne svide iz fotelje.

Sve mi to zvuči mnogo fantastično ali i telefon je nekad izgledao nezamisliv. Iskreno, meni je i dalje.

Ja bih volio da sam taj neki pobunjenik i da jebem pobunjeničke pičke umazane uljem za podmazivanje podzemnih tenkova!!

kao onaj film sa staloneom i sandrom bulok gde nema kontakta medju ljudima i nasilje ne postoji

ja bi voleo da bude anarhija, totalno bezakonje...samo najjaci da opstanu

ja bi voleo da bude anarhija, totalno bezakonje...samo najjaci da opstanu

Samo to ne bi bili zaluđenici tim stvarima nego neki Munze Konza nabildovani tipovi i njihove bičarke koji bi izrodili podjednako debilnu đecu koja bi se kasnije jebala i često stupala u incestoidne brakove.

to bi bili ljudi sa najvise para
anarhija celokupna postokati ne moze,opet bi se formirao neki sistem unutar nje

ma kakve pare, ne bi imale nikakvu vrednost...ides ulicom i napadne te neka grupa sa nozevima da te zakolje i da ti uzmu pertle jer su im potrebne da vezu nesto

pa to bi bilo mlevenje dok ne ostane fazon 156 ljudi lolo

morale bi da se formiraju grupe sa vodjom i sve i grupe bi se mlele medjusobno,kad ostane samo jedna i to osakacena grupa,unutar nje mlevenje krenulo bi

Uvek se zadivim kako izvučeš takve brojeve Ol. :D
Anarhisti veruju u mutualizam; fazon razmena dobara, meni treba kanap a tebi krompir i kao menjamo se. I tripuju da bi to funkcionisalo, da me ti ne bi zadavio tim kanapom i zaplenio sav krompir.

ostao bi jedan lik koji bi zadrzao sve dobre ribe lolo

ne mora incest
recimo 873 ribe na svetu ostanu s njim
i neke bebe
on ih oplodi oko 40,njegovi sinovi ostatak itd i jos te bebe porastu i sve,ne bi bio bas incest
nisu sve te ribe u srodstvu medjusobno

prosirivanje teorije je super
teorije i treba da se sire

Šta god da se desi na planeti, opet bi se formirala neka vrsta zajednice. Jednostavno su ljudi društvena bića. A verovatno bi glavni bio onaj ko je najluđi.

Kaže Stiven King:

Show me a man or a woman alone and I'll show you a saint. Give me two and they'll fall in love. Give me three and they'll invent the charming thing we call 'society'. Give me four and they'll build a pyramid. Give me five and they'll make one an outcast. Give me six and they'll reinvent prejudice. Give me seven and in seven years they'll reinvent warfare. Man may have been made in the image of God, but human society was made in the image of His opposite number, and is always trying to get back home.