Prijava

ja to radim cisto iz sadistickih razloga,ne znam za ostale

Zato sto je zabavno ismijati retardirane ljude.

90% ljudi koje znam, a da intenzivno ismijavaju druge ljude, su upravo oni koji bi bili ismijavani zbog nekih svojih psihičkih/fizičkih osobina, da ne trude toliko da se ne ismijavaju druge. čudno je to.

ja ismijavam cigane,a nisam ciganin
propade ti teorija vidro lol

Parafraziram:

Ti njega ismijavaš jer je siromah a ti si bogat ali ne znaš da se može desiti sutra da on bude bogat a ti siromašan.

Ima ona stara narodna poslovica, to jest priča, uvijek idi kod siromašnog jer će ti on sve dati a kod bogatog nećeš dobiti ništa!

Elem, je l' zvuči nekome ovaj lik kao kale kad repuje kad krene ona muzika pa do kraja klipa?

nisam rekla da ismijavaju ono zbog čega bi bili ismijavani, čitaj pažljivo

Dođi ciga mali ciga

Не треба исмевати никога, то је простачки, мада смо сви склони томе, логично, јер смо простаци.

http://4.bp.blogspot.com/-LHDxqigCco4/TpeLXt1w0GI/AAAAAAAADf8/4_aWa4D_QEE/s1600/fry.jpg

Будали не вреди објашњавати шта су то манири, шта је бонтон, шта је кућно васпитање. Једноставно, такве креатуре треба игнорисати. Наш народ лепо каже - ако угазиш у говно, немој га дирати, јер што га више разносиш оно све више смрди. Чим уђеш у расправу са говнима која те вређају, само те још више укаљају својим кретенизмом. И никада не победиш, јер они имају искуства у каљању, па мораш да изгубиш, ма шта да радиш.

ismevanje moze biti korisno, zamisli nekog ortaka kako mrtav pijan radi neke gluposti, pa mu sutradan dupe pomerate...sledeci put ce vise paziti da to ne radi

dalje, covek kao socijalno bice instiktivno tezi da pripada nekom plemenu...kada covek zajedno sa svojim prijateljima iz svog plemena ismeva neke ljude iz drugog plemena/grupe, on se oseca prijatno i prihvaceno, ima vise samopouzdanja itd...verovatno postoje civilizovaniji/zdraviji/BOLJI (ti kao znas sta je bolje) nacini da se covek dobro oseca, ali na brzinu i usput i ovo moze da pomogne

dalje, cinizam, provokativan nacin da nekog nateras na razmisljanje...jer da nije provokativan nebi bio ni primecen, niti bi imao efekta...devijacije su ono sto se primecuje

глупе људе треба исмијавати иначе их касније не мош контролисати... ови паметнији, они се не примају.

зато што физичко насиље над њима није дозвољено лололо

реално глибане

zato što smo govna i što želimo da tuđi smrad više da istaknemo i tako prikrijemo svoj.
Napad je najbolja odbrana

Daj mi vic gde niko nije ispao glup ili inferioran, pokazaću ti glup vic. U prirodi humora je nadmoćnost. Čak i kad je autoironija u pitanju, opet onaj ko pravi šale na svoj račun izdiže se nad onim koji to sluša tako što pokazuje da komotno može da se sprda na svoj račun zato što je toliko superioran da ga to uopšte ne može spustiti u očima onoga kome priča.

Daj mi vic gde niko nije ispao glup ili inferioran

Kako se zove krava na štiklama?
Muštikla!

HHAHAHAHAHAHAHAHAH

Misliš da je krava glupa što prati modne trendove i evolucione tokove pa samim tim spaja lijepo i korisno?
Stajanjem na štikle ispravlja kičku i tako joj više kiseonika dolazi do mozga pa joj se isti samim tim brže i razvija. Da ne pričam kako izgleda ljepše i kako bih je mož...

Ustvari to je to

-zasto crnci smrde?
-da bi slepci mogli da ih mrze...