Prijava

mator ti je ovaj torima mnogo, bolje neki pastuvi da budu ili dobre zene

Пошто кажу да ће вероватно бити мушко-женски пар у другој сезони, волео бих да видим њу:
http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/64/1d/9e/641d9e0497870796763bc000048aa72b.jpg

mator ti je ovaj torima mnogo, bolje neki pastuvi da budu ili dobre zene

Šta znam BDM, voleo bih opet da vidim glumu bola u kurcu što je Mekonahi odradio vrhunski, a koliko se sećam ovog lika iz Bekstva iz zatvora bio je dosta dobar.

Biće Bred Pit valjda u drugoj sezoni ali su mi bolja ova dvojica

Hahahahah Meśo koja je ovo kobeda!

samo da se makne onaj gubavi Vudi, ocima ga vidjeti ne mogu a jos su mu uvalili da jebava par solidnih kucki.

U CAST VUDIJA I METJUA JER SU SAMPIONI U ULOGAMA KOJE SU ODGLUMELI
https://www.youtube.com/watch?v=qh5o6FnkqMQ

какво предивно дупе име мишел монаган. ПРЕЈЗ Д ЛОРД! и сва је препичкаста. прелепо једно створење.

rakuna bi mi rodila fazon

kolko očajno peva ovaj konsekrejšn garez.

сад сам завршио друго гледање серије, све толико јебе да не знам

Прије пар дана сам завршио, па реко' да прочитам шта пишете. Првих пет епизода су ми скроз до јаја, а у посљедње три као да је смањен гас иако се радња заправо пребацује у садашњост, шта знам. Нисам могао да претпоставим ко је убица, искрено нисам ни размишљао. Али ви сте толико параноисали, ладно можете да пишете Килинг или Д Бриџ. A који вам је курац са тим "сјебали су крај а могла је бити кул серија" и слично? То ми је као кад Раст говори оној двојици црнаца како су људи умислили да Бог гледа само њих, тако и ви "еј режисеру, ја хоћу овакав крај, еј, еј, чуј ме, еј! ја знам како треба, еј, чуј мене пропалог студента социологије из Београда!". И исмијао сам се кад сам видио још на трећој страни да је ArfenSDSS написао да је возач косилице убица.

Екстра је серија, ал некако ме није терала да што пре погледам следећу епизоду, бем ли га што. Тако да дефинитивно не свршавам.

Ал фотографија, глума, дијалози, музика, све је врх. И свиђа ми се што нема шестопедесет епизода по сезони.

Е да, једино што ме нервира је што су пичке нереално добре, мсм не нервира ме што су добре него што је то нереално да су тако добре. лололооол

AShaha, pazi stvarno skontao čovek još na 3. strani.

Čoek odma provalijo.

Mislim da ću opet pogledati cijelu seriju. Uglavnom sam je gledala pripita naveče, al će fino jedared odvojim čitav dan i pogledam iz cuga kako bog zapovjeda. Kad su uhvatili onog šerifa na brodu da ga drkaju blage veze nisam imala ko je. Definitivno će gledam opet.