Prijava

sta onaj govori za dtzip i desetroicu
pogledaj dobro pa ces vidjeti da ima jos 3 auta jbt
omg :OO

koje sranje dzoni hehe...forest witaker omg..

A Uma Turman, Vigo Mortensen, Dzos Brolin?

Ево ја скоро почео да гледам другу сезону. Не знам, за сад ми се више свиђа прва.
Какве Маркале на крају 4. епизоде сунце ти

може Оливија стаарац

Groznica nove sezone TD je počela. Ova ima vajb prve sezone. Opet će se analizirati svaki kadar, gledati po 3 puta jedna ep, teoretisati "who did it". Dobra vremena...

Posle dvije epizode vidi se sa će treća sezona biti bolje od druge ali teško od prve. Ustvari ne teško, nego neće.

Picolato je majstor nelinearne priče, kada je u drugoj sezoni probao hronološki, bilo je slabije. Maheršala Ali bogotac, čak i Stiven Dorf briljira. Jedino ne volim sto je u seriji ionaj predosadan čovek sto glumi predosadnog Kiborga u predosadnoj Ligi pravde.

Odlične prve dve epizode, nemam pojma u kom pravcu sve ovo ide, samo se nadam da je Picolato naučio da piše i dobre krajeve serijala (p.s kraj druge sez TD je odličan iako je sama sezona malo slabija)

Groznica nove sezone TD je počela. Ova ima vajb prve sezone. Opet će se analizirati svaki kadar, gledati po 3 puta jedna ep, teoretisati "who did it". Dobra vremena...

lol

Prva sezone je bila nešto kvalitetno, zato su ljudi to i radili. Neće to biti slučaj sa ovom sezonom.

Ali "gledati po 3 puta jedna ep", ko to radi hahaha? Zamisli koliko moraš da imaš bijedan život da bi tome pribjegavao. Vjerujem da im ljudi što to rade, ali to ne mogu da razumijem. Ni da me neko plaća da ponovo gledam serije i filmove, a kamoli da se bavim analiziranjem i teoretisanjem. Pogledam, ocijenim na imdb-u, eventualno pošaljem link društvu na grupnim četovima i grupama ako mislim da je vrijedno gledanja, na temi predviđenoj za to isto u par riječi i to je to.

Pa brate ja ne idem po kafane, ne jurim pičke, nemam jos uvek decu, ne volim knjige, ostaju mi igrice i filmovi/serije

упис ође

Pa brate ja ne idem po kafane, ne jurim pičke, nemam jos uvek decu, ne volim knjige, ostaju mi igrice i filmovi/serije

Biće bolje, sraće Bog.

dajte torenta, nema na pajret beju

Ali kako pokušavaju ovog detektiva da naprave nihilistom i pesimistom i tako ga približe 'ciljanoj publici. Tuga detective... Siguran sam da je njegov život tuyna i dirljiva priča ali nas ne interesuje to.
Imam osjećaj da će ova sezona da bude nešto poput ovoga, samo razvodnjenije.

https://youtu.be/TxATa-TDdxo

Mensure ne kakaj TD je bio kul mnogo pre poplave kvazinihilista