Prijava

Realno, Valdemar jeste jedan od najpametnijih ljudi na sajtu. Ponekad se osecam nedostojnim da udjem u konverzaciju sa njim. Bez zezanja.

Zezajte me, drugari, u trenucima mog duševnog bola...

Valdemare, ja te ne zezam, 100 posto sam ozbiljan. Zar je to tesko prihvatiti?

Ma znam da je istina to, samo je skroman.

Ma najbolje kad čovek ispadne pametan na temi o seksu, kao kad ispadne jeben na temi o pameti... A bol mi ne dirajte, ovo je tužna noć.

Valdemare, mi smo smrtno ozbilji. Ja zasigurno. I ovo što je Prištevac rekao, osećam se nedostojno da uđem u neko raspravljanje daleko bilo.

Ljubite se na krevetu, zavlačiš joj ruku ispod majice, stežeš joj dupe, ljubite se i dalje, uzimaš njenu ruku, stavljaš je sebi izmedju prepona, ona se možda malo nećka ali te na kraju vata po kiti i jajima preko farmerica, ti otkopčavaš šlic, vadiš ga, ona počinje da drka, ljubite se naravno dok ti ona drka, zatim ti njoj zavlačiš ruku u gaće, srednjim prstom je gladiš po pičci, to traje nekih minut recimo, onda skidaš joj majicu, skidaš pantalone skidaš joj brus, skidaš isto i sebi (bez brusa) i čarape, ona krene da ti puši, ti se trudi da izdržiš dok god ona ne misli da je dosta, a onda ona leže na ledja, skidaš joj gaće, ona širi noge, trlja pičku i čeka te da udješ, ti ne stavljaš kondom jer to je za pičke a i veruješ da ona nema sidu, nego joj stavljaš polako, i zatim jebeš. To će biti najveličanstveniji trenutak tvog dotadašnjeg života. Jebeš dok ne osetiš da ćeš svršiti, kad osetiš odma ga vadi i svrši joj po stomaku. Donesi joj peškir da se obriše, lezi na ledja i pripali pljugu. Ona će ti nasloniti glavu na grudi, ti je zagrli. Ne pitaj je ništa. Lezite tako. Kad ona ode pitaćeš se šta dalje treba da radiš sa svojim životom na šta nećeš imati odgovor.

хахахаха Маестро објаснио рутински секс. Осим дела где трља пичку, то се не дешава готово никад, осим ако нема неку болештију.

Hahaha. Dobroe osim što ako se nećkala da stavi uopšte ruku na kurac, mala šansa da će baš da puši na 1. Ima trikova i tu

Aj neko da mi neko da link od onog pajsija koji je bio gori u Slagalici od Slavoljuba haha
Aj pliz

Napisaću nešto kasnije detaljan opis u zavisnosti od trenutka. Ne mož' da se generalizuje. Lolo

Ljubite se na krevetu, zavlačiš joj ruku ispod majice, stežeš joj dupe, ljubite se i dalje, uzimaš njenu ruku, stavljaš je sebi izmedju prepona, ona se možda malo nećka ali te na kraju vata po kiti i jajima preko farmerica, ti otkopčavaš šlic, vadiš ga, ona počinje da drka, ljubite se naravno dok ti ona drka, zatim ti njoj zavlačiš ruku u gaće, srednjim prstom je gladiš po pičci, to traje nekih minut recimo, onda skidaš joj majicu, skidaš pantalone skidaš joj brus, skidaš isto i sebi (bez brusa) i čarape, ona krene da ti puši, ti se trudi da izdržiš dok god ona ne misli da je dosta, a onda ona leže na ledja, skidaš joj gaće, ona širi noge, trlja pičku i čeka te da udješ, ti ne stavljaš kondom jer to je za pičke a i veruješ da ona nema sidu, nego joj stavljaš polako, i zatim jebeš. To će biti najveličanstveniji trenutak tvog dotadašnjeg života. Jebeš dok ne osetiš da ćeš svršiti, kad osetiš odma ga vadi i svrši joj po stomaku. Donesi joj peškir da se obriše, lezi na ledja i pripali pljugu. Ona će ti nasloniti glavu na grudi, ti je zagrli. Ne pitaj je ništa. Lezite tako. Kad ona ode pitaćeš se šta dalje treba da radiš sa svojim životom na šta nećeš imati odgovor.

Kunilingusa bez? Eeeeeee...

Ја увек на исту фору, ал поента је да дођу код мене на гајбу, онда контам да је то то.

Увек избацим неки алкохол, тј не избацим него изнесем припремљено и кренем да је напијем. Али лагано, и увек нека лагана прича, зато што знам да очекује да је напињем па јој ударам контру лоло

И никад не седнем поред ње, увек са скроз друге стране, а рекох већ да не напињем нити ми прича иде у том правцу. Поента је да увек узмем доста алкохола и онда ми одговара да кењам што дуже неке небитне ствари само да стигнем да попијем сво то пиће и да се развалим.

Елем, увак, али увек после тог мог перформанса оне покрену први корак..е сад не знам што, да ли зато што ми је тактика завођења добра, или помисле да ћу се одвалити од алкохола и неће добити секс по који су дошле.

Али то нема везе, тактика је добра :)

Pomisle da ćeš ih tući ako se napiješ.

Има нешто, можда је и то.

seksualni gurui vukajlije

који вам је курац, ја сам до сада јебо три пута, не морам више да слушам о сношајима, поготово не искуства нејебача. живи били