Prijava

To sam shvatio jutros kada sam video proteste u Venecueli. Amerika , Nemacka i NATO vode rat protiv Rusije, Kine i njihovih saveznika. Ali sad imaju pristup da narod sam ratuje protiv svoje države. Pali su Ukrajina, Libija, Egipat, Sirija... Sta vi mislite o ovome?

SPERM STOP
GAY I YEAHBATCH STOP

Jeste. Pa ovo je dugotrajan rat zar ne vidis. Idu i unistavaju drzavu po drzavu. Sa Srbijom su poceli.

Nije pala Ukrajina, Janukovič je u Harkovu, istok Ukrajine i Krim je u ruskim rukama, crnomorska flota je u stanju pripravnosti, Kalinjgradska raketna divizija je stavljena u stanje borbene gotovosti, Rusi šalju nuklearne podmornice prema Veneculi, Kubi i Karibima, odmazda je na pragu!

mislim da si degenerik i da te treba banovati. takođe mislim da su svi aktivni moderatori budale jer tolerišu tebe i tvoje pristalice... a znam da vas ima.

Putin poslao agenta sa bugarskim kišobranom da eliminiše Rihu zbog hejta.

Samo se ti riho zajebavaj a kad ceo svet bude u rukama Amerike onda ces da kukas. A ja sam na vreme upozorio.

Расни једе сперму.

Bace rekao sam gej stop.

Немој ме пудити! :(

Па шта ћеш онда ти на теми хихихи

E neću da gledam ko je otvorio temu (prekrio sam oči rukama), odmah sam skrolovao dolje i sad pišem da smatram kako je ovu temu otvorio Rasni.

EDIT: Po-Go-Di-O Sam!

hvala što si nas upozorio. šta sada da radimo?

E pa to ne znam.

Ukopavaj se, i ne pucaj dok im ne vidiš beonjače!

Ne može da počne treći svjetski rat dok Njemačka ne pobije 50 miliona gastrabajtera i Turaka koji rade na građevini.

Pa valdemare nece oni napadati nas sa nama su vec zavrsili. Mi sad samo mozemo da popusimo kurac MMFu

hvala što si nas upozorio. šta sada da radimo?

Ja ću biceps

EDIT: :-)