Prijava

E ima bag da kad covek ostane na cetu i banuju ga da sve vidi sta je na cetu. Ono kad sam bio banovan na 10 dana, 5 dana je u prisutnim stajalo rasni, i sve sam video sta se pise.

sad smo bas diskutovali sa kajzenom, i dogovorili smo se da za ovaj podvig dobijes bedž "života bez" i ajpad mini. čestitam!

Jebem te usta!
JA KAZEM ZA BAGA A VI ODMA NAPADATE.

ok, nista onda, dacemo nekom drugom ajpad mini

A koliko se ceni taj ajpad mini? Vredi li išta?

Kad sam ja reko da cu odbiti ajped?

Ajde celte, pišaj po sirotinji!

Što radiš Ciklone? :-)))

"Malo" baguje sajt, ono, moraš svaki put ući po tri puta da ne prikaže da se nešto razjebalo.
Najnoviji poster izbačen prije 4 sata. To dovoljno govori.

I meni govori da se razjebalo. Rifrešujem 3-4 puta i onda otvori. A mislio sam da je net loš zbog vjetra i oblaka ovdje u Banja Luci :-)

I meni a ja Pirotu, nije do vjetra.

Vidi ga, iz Pirota, a troši internet bezze :-)

Izgleda da sajtu dolazi kraj

ko je spemovao spemovao je

kad sam objasnjavao bvolu iz kupusa neke stvari morao sam nekoliko puta da kucam ispocetka jer tekst postane nekoplivljiv kad kliknem send pa onako prozirno

angazhovao sam tim visokoimteligentnih hakera iz han pijeska da rushe saj dok ne odbanuju tibora
ODBAN ZA ODBAG

tibor za odban
probudi strica u sebi i tibora odsbanuj poruka moja za moderatora je

kazane, prestajem sa slanjem visokokvalitetnih SYN paketa sa botneta računara čekaoničara, čim odbanuješ teebora i bude na sigurnom
hoćeš na tri četri ili na tri četri sad?

Samo da znaš Nivea neće tolerisati ovoliki downtime i ove greške, opozvaće reklame, a onda ništa od rate za novu torbicu za iphone brt