Prijava

Da li veličina splovila (srp. kurac) ima svoje manifeste u društvenom životu? Dakle, pričam o nekoj akademskoj pozadini veličine kurca, a na ona analogija "ima starorda=mali kurac". Da li ljudi s većim kurcem imaju veću veru u svoje stavove, ili im ta skalarna veličina nije toliko bitna? Da li je Valdemar ubeđen u svoje stavove jer ima un grande palamare? Možda nema veliki, pa možemo Bogu zahvaliti jer ko zna kakvo bi njegovo delovanje na sajtu bilo da ima? Da li vukajlijaši skloni proseravanju imaju glomazne kurčeve pa im to daje vetar u leđa tokom rasprave, ili na taj način maskiraju pomenuti nedostatak?

Da li je veliki kurac dar s Neba ili teret u ovom materijalističkom svetu? Da li čovek može biti uspešan ako je kurac njegov mali? Da li ste nekad pobedili u nekoj raspravi, ali se kasnije spustili na zemlju kad ste videli šta imate? Ili obratno: da li ste utehu u nekom porazu pronašli gurajući ruku u gaće?

"mali kurac=ima staforda"

ghhahah
ja ne znam koliko kitu imam jer nisam plovio vadjinama i dalje. javim ti se.
ali recimo da, kontam da imam masivnu kitu jer jako sam inferiorionam intelekrom pa se cesto u raspramava hvatam za kitu.

ja imam veliki kurac(20 cm+djembljina),zato me isti zabole da se dokazujem u bilo cemu hjeh

Valdemar je ubeđen u svoje stavove parce qu'il a une vache qui lui fournit suffisamment de lait pour nourrir sa famille et de faire assez de fromage, qui semble être cruciale pour la confiance en soi d'une personne.

valdemare, zakljuco si forum :(

valdemar, dobra krava zlata vredi....

ijuuu, ja imam staforda...
mislim da je to razlog sto na forumu oce da mi jebouu mooaajku kooorvanjsku. ne mogu nikad da pobedim u debati :smrc:
ubicuse stvarno, teorija je skroz tacna.

valdemar, dobra krava zlata vredi....

Ui, mon šer. An peizon sons sa vaš... Povr dijabl...

mais, oui, biensur...

Opste je poznato da je duzina kurca srazmerna duzini nika na vukajliji.

Opste je poznato da je duzina kurca srazmerna duzini nika na vukajliji.

Možda zavisi i od godišta, treba tome vremena da naraste.
http://www.youtube.com/watch?v=P_cRSSrdJYs

Šta će ti velik kurac ako nemaš Hamera? Ili ako si normalan momak?

Koja je PRAVA prosečna veličina kurca u Srbiji? Moj je 16 centi, drugar je priznao da je njegov 13, drugi drugar 16, to je što se tiče mene i iskrenih drugara, neki seratori se zaklinju u sve živo da im je 18, 19, sad ne znam koliko je to kompleksaški, moja lična prognoza je da je 15 centi mrtvi prosek, 16-17 koga je usralo usralo, 18 gornja granica, ono 5% muškaraca možda

Ja verujem da su ovde neki umislili da imaju glomaznu prangiju. Npr. Ludi Čak se ponaša kao da ima preko Džordana, a mislim da je to zato jer se druži sa neobdarenim likovima. Kapiram da bi se spustio na zemlju da vidi istinski veliki kurac, možda čak i počeo da veruje u boga... pardon, Boga.

Sere mi se od toga 'mali kurac' 'veliki kurac' 'palamarčina', ljudi su izmislili mernu jedinicu, kažite u brojkama. Sve te velike kuronje kad bi izmerili i pokazalo 17cm, pa dobro ja imam 16, šta sad, ti imaš palamar ja nemam zbog tog jednog centimetra, ne kapiram

Nezgodno što ti je lenjir poslednja stvar na svetu kad si uzbuđen... I odakle se meri u stvari?