Prijava

Ko se ikad bavio sportom, a nije video bar 20 kurca nek popuši isti o mom trošku.

Bavio sam se sportom, viđeo sam jedno zilion kurčeva ali iskreno nijesam nikad blenuo duže od sekund-dva u nečiji kurac.

Dobro, jesam par puta (kao i drugi u moj) kad bi se sprdali u fazonu "Eeeee viđite mi kurac haha!" i onda svi kao blenemo u kurac nečiji u fazonu "Eeeee vidimo ti kurac haha!"
Ali i tada je akcenat bio daleko više na momentu vađenja kurca nego na kritičkom sagledavanju istog.

ja sam takodje video mnogo kurceva

pa ko kaze da kao klinac nije drko u drustvu sa ortacima i redovno ga vadio pred ortacima i gledao ortakove kite ili:
1) laze
2) latentni peder
3) nije nikad bio prihvacen u drustvu

Moj ortak ima tolko veliku kitu da smo ga terali da se skida svaki dan i umirali smo od smeha. Nije bilo smesno kao smesno nego od faking neverice smo se smejali bukvalno kao dva kurca da sastavis ako nema 30cm jebite me malim kurcevima

To je jos u srednjoj bilo kad smo ga terali da se skida, da se razumemo

Ко још није напунио 30, нека слика свој крути курац, да има "написмено" за неке будуће године кад га буде гледао са сетом јутром раним док пиша благо разочаран јер је јутарња ерекција изостала. Марк мај вордс.

Ко је служио војску се нагледао кураца током туширања ако је хтео лол.
Ех, ти лепи дани, шта ти је живот, никада нећу да заборавим кад је дошао лик да се купа а има 3 муда, а нас 30 под тушевима у плач од фасцинације хаххах, а он само утрљава шампон у фазону "ништа ништа, није први пут да се ово дешава"...

ko kaže da ne drka s ćaletom taj je jebena lažovčina

кад је дошао лик да се купа а има 3 муда

Treba imati muda za to

a kakav mu je raspored tih muda bio, gde stoji to trece?

Nisam citao ostale postove.

Ladno visi u sredini. Posle smo se pitali kolika je verovatnoca povrede prilikom zapinjanja. Nije ono naivno.

mozda nije mudo nego splet nagomilanih krvnih sudova

Nemam pojma, al cim je sluzio vojsku, prosao je i pregled, tako da ne verujem da je nesto opasno. Ljudi su i za manje pokusavali da izbegnu vojni rok lol.

Nego, meni je 18, 18.5cm ali zar nije bitan obim?

Nije mi tanak, onako srazmerno izgleda, ali nije debeo kao roko sifridiju.

Sad vidim uvodni post, kakve bre veze ima pobeda u nekoj verbalnoj raspravi sa velicinom kurca?

Koji čovek dopusti da mu veličina penisa određuje društvenu dimenziju života, on ništa osim penisa nema da ponudi društvu, tako da je to u suštini, u odnosu prema društvu, prilično više penis, a manje sam čovek.
Pardon, kurca, kurac.

Mada, oni sa malim kurcem su iskompleksirani. Realno ceo svet i međuljudski odnosi se vrte oko sexa.

Zamisli nekog uspešnog baju koji može imati ribu koju hoće, ali mu je kita kao smoki. Mala i zakrivljena.

Od takvog nikada ne može biti čovek.

Ja recimo jedva čekam kad ga izvadim da vidim kakvu će reakciju snajka da ima na godzilin rep.

Ima tu hemije dakako.