Prijava

a kolko su ti jaja tilmo, malecna skoro da se ne vide kao ribizla, ili bas ono dobra kao bostan

najgej tema u istoriji

Pa penis mi je veliki, ali jaja nisu mnogo. Nisu ribizle ali bih voleo da su veća realno.

Bombas, obriši svoj poslednji post sa teme "sirotinjska spika", pa ga okači ponovo, zaključali ste temu.

hvala bogu imam velik kurac

Nikako da naletim na ovom netu priči lika koji kaže: imam malu kitu, jbg, tako je, ali pokušavam s tim da živim, da se snađem i tako to. Valjda zato što svi koji misle da imaju mali tuki ćute, posramljeni, a ovi što misle da imaju veliki mašu njim okolo. Otkrio sam skoro na nekom portalu, u ženskom njegovom delu, da su naučnici ustanovili kako ženama stvarno veličina jeste bitna. Pa dobro, normalno. Al čitao sam i skoro na nekom naučnom portalu da veličina mozga jeste bitna za inteligenciju. Treba uzeti onu traku za merenje i izmeriti glavudžu, čisto da se odredi inteligencija.

Vald, ja imam velik kurac i natprosječno sam inteligentan. Pa ti vidi haha

Otkrio sam skoro na nekom portalu, u ženskom njegovom delu, da su naučnici ustanovili kako ženama stvarno veličina jeste bitna.

E, dobro da si naleteo na taj portal, drugačije ne bi mogao da dobiješ ovu informaciju. xD

Zanemarivanje veličine kurca za razvoj jedne muške ličnosti je omg -_-
Ide u top3 faktora koja će da te naprave onakvim kakav jesi.

Zamisli da su u prvom srednje devojčice pričale kako Valdemar ima najveći kurac u školi, misliš da ne bi postao bahatiji i napadniji?

Vajlde kapiraš da ćeš svojim upisima na ovoj temi dovesti do implikacije kako ti je mali tuki?

Sad sam se setio jedne ribe iz srednje, pričala kako je za nju 23 santima idealan kurac i kad bi mogla, ništa manje ne bi ni gledala.

A drugar odgovara na to: Pa da, dvajes dva santima - nikad manja kara.

ne znam sta znaci ovo valdemarovo sto je napisao ali mislim da kaze kako dobro jebe

reci joj nek ide pod bika

hahaha ali žena nepoznata, kako poetično zvuči

Vajlde kapiraš da ćeš svojim upisima na ovoj temi dovesti do implikacije kako ti je mali tuki?

Nisam siguran da želim pisanjem ovde da reklamiram ikakve svoje dimenzije, a što se istih tiče, važno je da sam ja zadovoljan.

Zamisli da su u prvom srednje devojčice pričale kako Valdemar ima najveći kurac u školi, misliš da ne bi postao bahatiji i napadniji?

Zamisli da u prvom srednje kruže priče o tebi kako se drogiraš i kako jedeš živo meso i tako neka sranja, i kako se šibaš po leđima dok ne poteče krv, e takve priče odbijaju suprotni pol u tom starosnom dobu. A o meni su kružile takve priče, neke lažne, neke poluistinite, a i još gore. Pa onda u svetlu tih priča moje dimenzije nisu imale nekog uticaja. Uvek sam se družio sa ženskim osobama kojima su zanimljive bile te priče, a ne dimenzije.

имам мали курац и лоше јебем кад ми се пружи прилика