Prijava

..али је питање да ли се убија јер је то схватио или зато што му је девојка из средње рекла да је јебу сви који питају? Какогод, да су грешка се види тек када се убију, све до тада имају шансе да се извуку...

Ne, super ti je ta defka, ozbiljno... Nego, trebalo bi uvesti neki zakon da šugavi tinejdžer ne sme da se ubije dok ne navrši osamnaest godina i ne spava bar sa dve devojke. Onda tek može da razmišlja o samoubistvu, da ne bi ispalo da je samoubistvo motivisano mladišću, neiskustvom i nejebicom.

Карикираш... Али чак има и смисла, шта ако се не би убио да је осетио чари пичке? Штаако би утоме нашао смисао даљег бивствовања на овом свету? Или да је извалио/ла да је у нечему веома добар, ко што онај лик црта китом нпр или у неком боћању, грнчарији...или има дара да пише на вукајлији?

Ali ovaj deo

Ali, avaj - uz uzdah i u šoku prepričavao je jučerašnji događaj svedok samoubistva. Prolaznica koja se na tom mestu zadesila u trenutku kada se nesrećnik ubio je rekla da je čula prasak nalik petardi.

Avaj je pobedilo :)

арикираш... Али чак има и смисла, шта ако се не би убио да је осетио чари пичке? Штаако би утоме нашао смисао даљег бивствовања на овом свету? Или да је извалио/ла да је у нечему веома добар, ко што онај лик црта китом нпр или у неком боћању, грнчарији...или има дара да пише на вукајлији?

Pa mogao je možda i da čeka da oseti te čari, pa da ih nikad i ne dočeka... Ima bar nekih deset, petnaest posto ljudi koji to nikad ne dožive. Osim toga, što pičke, ima i žena koje se ubiju, nemoj diskriminisati :) Osim ako nisu lezbijke.
Ja da mislim da je samoubistvo dobro za mene, ubio bih se momentalno, ali evidentno sam živ. A znao sam dobro troje ljudi koji su to uradili. To nisu bile pičke od ljudi. To su bili ljudi koji su samo mahnuli rukom i otišli. Ne možeš da ne osećaš da te je ta osoba izdala, napusitla ,mrziš u početku: kako je mogla to da mi učini. Al na kraju shvatiš, kad ti prođe taj bol, da je onaj ko je to uradio to učinio po slobodnoj volji, rešio je svoje životne dileme, na mnogo negativan, ali opet način vredan poštovanja. Za mene. Kao: jebi se svete, jebi se živote, ćao. Ne znam, misliš li da je krajnje očajanje izraz slabosti ili snage? Ljudi koji su bezvoljne sline nikad se ne ubiju.Samo egzistiraju u svojoj slinavoj bari...

И ја сам имао доброг друга који се убио. Једног од најбољих. Не да није није био пичка него је био нереално храбар(нисам у фазону о покојнку све најбоље). Зам и зашто се убио, културно. Чак могу и да га разумем, најозбиљније. Сматрао сам да нас је издао и и даље сматрам. Сматрам и да је себично говедо које нам није дозволило да му помогнемо са проблемом али то је нека друга спика...

Није могуће да не дочека(сад за "овог твог што си га навео као пример"), то и јесте моја поента...поента је да је сваки проблем решив, гарантујем.
И није само:

jebi se svete, jebi se živote, ćao.

него и "јеби се неко коме сам био потребан"...шта ако децу оставља без оца, жену без станарине, мајку завије у црно? Брата или сестру? Као и увек није све црвено и бело...

U suštini, pripadaš samo sebi. Ne znam šta bih drugo napisao. Kome svoj život nije mio do te mere, verovatno mu baš ni deca i žena i drugari nisu toliko baš prirasli za srce.

Слажем се, али да те питам овако: зар не мислиш да људи који имају децу(не знам да ли их имаш, небитно) воле исту више од себе?

Nemam decu, ali kad bih imao, sigurno ih ne bih na taj način izdao. A jeste sebično ubiti se i ostaviti siročiće, ali čovek u kome se život ugasio a hoda još uvek, taj ne misli na decu. Taj je verovatno zagledan jedino još u svoj mrak. Pa kad u sebi ne postojiš, zašto bi te bolelo uvo za sve ostalo, i decu, i ženu, i drugove.

Ја не знам ни једну ствар која би могла да ми се деси да ме натера на самоубиство. Осим болести или неког дефекта, не бих могао да живим а да знам да сам на терету некоме.

Ne moze se desiti ili se rijetko desava da samoubica omane.
Izgleda da ljudi odradjuju dobar posao samo kad je u pitanju zivot. U oba smjera.

na trenutak sam zastrepeo da si ti otvorila temu...

Ja sam šacovo ovaj most preko ade...zbog imena samo,kakvo je to ime most preko ade...jok nego preko dunava...i kad bi skakao samo sa njega...kontam da bi ga zvali Žarkov most...a i Žarkovo je blizu...

имам пругу на пет метара од куће само чекам тренутак да ме воз размаже ко слину

Najbolje mesto je osamljeno i sigurno mesto. Sve ostalo je samo drama i glupiranje.

Najbolje je pištoljem naslonjenim na bradu, a na slepoočnicu ne valja jer može da ti se trese ruka i da se samo raniš.

pa nemam pojma sad mi ne pada nishta na pamet, eto mozhda... nije bash najromantichnije reshenje al semoafor kod vera deluje kao NAJREALNIJE