Prijava

Musaš bolje da si otvorio temu o Aljasci nego o Norveškoj. Upoznao sam tipa sa Aljaske. Poremećen, ali prelep čovek. Mislim da su ga stigle polarne noći i vodka od lososa. Jedna od odvratnijih stvari koje sam probao u životu. Čovek mora da poludi od toga.
Norveška je vrlo dosadna zemlja. Fjord i dosada.

Norvežanin se od malena uči da je niko i ništa, da nije ništa posebno i da ne treba da se ističe. Ti si samo jedan mali čovečuljak koji ako se ponaša normalno i radi vredno i pošteno svima će biti bolje.

Ovo je ispravno. Osim ukoliko osoba ne postane od višeg značaja za čovečanstvo i bude zapamćena makar 50 godina nakon svoje smrti. U tom slučaju ima neku vrednost. Inače je bezvredni trup.

Meni je samo nekoliko puta palo da bi mogao da živim u nordijskim zemljama i to brzo me prošlo. Meni ta Norveška deluje baš predosadno i što se tiče urbanizma i a ljudi su im isprani prefini neki i sav sistem im je ko neka pirgava lezbejka tunjav nema ni akcije niti ko da se ističe ni lakta sve ravno ko EMG matorog kurca... pogledaš mrko na ulici goluba ideš na robiju mesec dana, ma smor jebeni ubio bih se pre bih otišao u Južnu Ameriku da se kraj zarđalog ventilatora znojim sa Dekyaodima i prodajem akumulatore po favelama. Provedeš u Skandinaviji dva meseca i počneš piti čaj i svirati ukulele. Jebeš mi sve što više razmišljam sve više dolazim do zaključka Njemačka je zlatni optimum između akcije, rokanja i finjaka. Muška zemlja, a ni SAD ne zaostaje.

luks, daj ne zajebavaj, mi ćemo u kaliforniji bit komšije i peć prasad izakuće, da ne vidi stoka koja prijavljuje

nećeš dobiti vizu gusko

puši kurac, baksuze
prestani više da me proganjaš po društvenih mrežama sa tom rečenicom

Vidrose, vrlo verovatno ili Kalifornija ili Nemačka posle.

sve ravno ko EMG matorog kurca

Hahahaha

a ljudi su im isprani prefini neki i sav sistem im je ko neka pirgava lezbejka tunjav nema ni akcije

Kad popiju onda se opuste malo, bar šveđani xD

Provedeš u Skandinaviji dva meseca i počneš piti čaj i svirati ukulele.

Ajde sad ne znam toliko za Norvešku, ali u Švedskoj (konkretno u Halmstadu, Malmeu i Geteborgu) imaš jako puno ljudi sa Balkana i ima jako puno naših klubova, tako da kad ti zafali balkanštine imaš gde da odeš.

Kad popiju onda se opuste malo, bar šveđani xD

A piju tipa jednom u tri sedmice jer trebaš potrošiti sedmičnu platu da se napiješ jer je alkohol skup ko mleko iz sise svete petke xd

Pa zato idu ili švedsku ili u finsku jer je jeftiniji alkohol xD

A evo i kako se naša omladina u Skandinaviji provodi.
Kruzer na relaciji Štokholm (Švedska) – Abo (Finska).

https://www.youtube.com/watch?v=v1bXCwbKNoU

Lukѕ

Vidrose, vrlo verovatno ili Kalifornija ili Nemačka posle.

Što nisam printovao kad sam ti najavio pre godinu dana da ćeš završiti u Državama, a ti se femkao nešto pokislo

Norveška. Čuo sam puno toga lepog o toj zemlji. Međutim, mnogo je hladno gore, previše. U stvari, možda i nije za nekog, ali je mene baka previše utopljavala u vunene džempere i štrample i beretke koje je lično štrikala, da sam postao mnogo zimigrožljiv i uopšte ne mogu to.

Mala Vidra
puši kurac, baksuze

Fin rečnik za jednog moderatora. Kajzene stidi se ko ti vodi sajt !

Norveška. Čuo sam puno toga lepog o toj zemlji. Međutim, mnogo je hladno gore, previše

Zavisi gde odeš, nećeš sigurno u onaj polarni deo da ideš. Mada, u principu, imaš grejanje u stanu, inaš grejanje na poslu (bilo da je fabrika ili kancelarija) i verovatno bi imao para za solidna kola.

U principu ono šta mi se ne sviđa u skandinaviji (mada mislim da je svuda u evropi tako) je da ima previše ''kaljimera''. Ljudi toliko odudaraju od svih da je to strašno, idu u čoporima nekim stalno, krntaju taj svoj jezik i ponašaju se specifično. Čak su i turci normalniji od njih. U zgradi gde sam živeo su bile dve turske porodice i vrlo su bili fini ljudi.

ne bih mogao taj jezik sad da ucim pa nek je zagarantovana plata ne znam koliko... mada ko zna

Roberto Bombo, kakve su im pizde i sta kazu za Srbe ako su culi za nas?

I ko si ti, cime se bavis i gde zivis pa imas posla po Norveskoj, a?