Prijava

Dragi moji dećki,

Možete li da mi objasnite zbog čega toliko pizdite na psovku pomenutu u nazivu teme? Zašto svaki put dobijate napade epilepsije, srčane, moždane i ostale udare kad vam to neko kaže, makar to bilo u žaru svađe? Zašto ste tako osjetljivi i onda pričate da su žene pičke. Jebote, koj vam je kurac?

Braniš čast familije, jednostavno.

Jebač majke GRADOM neće ŠETATI!!!

Зато што се мајка воли више од жене, цркните жене које нисте мајке ОПААА

A što se žene ne vrijeđaju na jebem ti mater? Koj vam je Edip?

зато што жене мрзе друге жене макар биле и мајке

Ženama nije u krvi da se biju jebem ga, nego da rađaju decu i kuvaju ručak. Odbrana časti i služenje vojske npr je muški poso.

и модовање лололо

A što se žene ne vrijeđaju na jebem ti mater? Koj vam je Edip?

A kao ne vređaju se?

Ne drkajte kuraca već ozbiljno odgovorite. Nači pičkarate se sa nekim čitavu noć. Taj neko dođe i jebe vam sve što postoji na ovom svijetu, od žene preko sina do ćerke, a vama pukne film na jebem ti mater. Jeste li vi zdravi zglavom?

То већ није тачно, за све наведено бих му кичму изломио

Pazi, Selenijum, tabu incesta je jedan od osnovnih strukturalnih elemenata ljudskog društva. Svi pripadnici čopora žele da se pare sa alfa ženkom (majkom), ali samo alfa mužjak (otac) to sme da čini, i silom je brani. Zato što je alfa. I onda dođe neko iz drugog čopora, eeeeeeeeejjjjjjjjj!!!!! Pa ne da ga pokidaš, već da ga raskomadaš i da ga više nema. Eto ti muške analize. Esi to htela?

Ne jebi Sele. Nemam decu još al znam da su likovi pucali za jebem ti ćerku u tu glavu što psuje.

Valdemar
Pazi, Selenijum, tabu incesta je jedan od osnovnih strukturalnih elemenata ljudskog društva. Svi pripadnici čopora žele da se pare sa alfa ženkom (majkom), ali samo alfa mužjak (otac) to sme da čini, i silom je brani. Zato što je alfa. I onda dođe neko iz drugog čopora, eeeeeeeeejjjjjjjjj!!!!! Pa ne da ga pokidaš, već da ga raskomadaš i da ga više nema. Eto ti muške analize. Esi to htela?

Ok, nije frka. Ali zašto se vi muškarci toliko više palite na to no žene?

Žene su miroljubivije po prirodi valjda, izbegavaju fizički obračun. Samo zato.

Bokseru, apsolutno niđe veze. Niđe veze zmozgom.

Al znaš šta je frustrirajuće, Selenijum? Kad ti i neka riba imate 43 prijatelja zajednička na FB-u, i ti joj tek onako pošalješ zahtev za prijateljstvo, a ona te proceni kao šugavog i ne prihvati. Sad se tek setih. Tako da neću ućestvovati u tvojim temama i razgovorima, mada jesi ti meni donekle interesantna, ali kapiram da ja tebi nisam. Tako da izvini, neću više, jbg.

Axaxaxaxaxaxax. Valdemar je Bog. Ali najozbiljnije.

Valdemar
Al znaš šta je frustrirajuće, Selenijum? Kad ti i neka riba imate 43 prijatelja zajednička na FB-u, i ti joj tek onako pošalješ zahtev za prijateljstvo, a ona te proceni kao šugavog i ne prihvati. Sad se tek setih. Tako da neću ućestvovati u tvojim temama i razgovorima, mada jesi ti meni donekle interesantna, ali kapiram da ja tebi nisam. Tako da izvini, neću više, jbg.

O čemu ti pričaš, kog đav`la?