Prijava

Па победиће кад ретардирана говна цртају по листићима, и треба да победи, и треба кажем.

Normala da treba da pobedi, političari su reprezent većine stanovništva. U ovom slučaju jednog debilnog! Ako si u stanju da veruješ drugom više nego sebi i treba da si siromašan.

olovka piše kurcu
samo ovo može da otera udruženu zločinačku gamad
http://www.novosti.rs/upload/images/2012//10/21/01kalasnjikov1.jpg

I treba da crtaju. Nek bude izlaznost dobra, da se ne bi ponavljali izbori, pa opet da uzmu pare iz budzeta. Da li su validni ili ne, koga boli kurac?
Ja cu uzeti po 2000 od svakog ko ponudi i napisacu: Vucic - kurcic kekeke

Isti su kurac samo su ovi mnogo veštiji manipulatori od ds-a.
Tvrdim da se neće skidati sa vlasti bar 10 godina a možda i više.

Crtao kurčiće ili ne, pobediće neka retardirana politička stranka od pet-šest na meniju. To je dovoljno deprimirajuće, posle svega što du pokazali, isti su. Zašto se mučiti i igrati se mogućnosti izbora?

Isti su kurac samo su ovi mnogo veštiji manipulatori od ds-a.

nisu isti veći su
ali i manji od sledećeg
i tako u nedogled

sve nam se smanjuje samo se kurac u ustima povećava

samo brat kalaš može da kurčiće, kurce i kurčine otera u pizdu materinu

Zašto se mučiti i igrati se mogućnosti izbora?

Pa recimo ako ti ćaća radi u komunome pa treba da ostane na poslu. Kontam da samo takvi debili i glasaju, ono, ljudi koji imaju nekog opipljivog ili neposrednog interesa. Naravno, tu je i gomilica ispranih entuzijasta koja veruje u debilštine tipa da njegov glas zaista vredi. U stvari i vredi, al pišljivog boba!

Х. Од угла до угла. И тако политичари то не читају, већ неки плаћеници који за 2000 динара дежурају уз кутије и које боли уво. Свако гледа да заради. Најрадије бих умочио дупе у мастило и сваком политичару на фаци нацртао љубичасту јабуку. Али, то је само сан. Но, коначно ћемо опет постати једнопартијска држава, па је сада ред да опет Срби крену да потказују своје рођаке, комшије и колеге великом вођи.

Ко год да победи свакако ће дс остати сома динара

ja jednom napisao

SAMO VI BROJTE, IZMAZAO SAM LISTIĆ ANTRAKSOM

posle mi neki poznanik koji je bio tamo na brojanju pričao da je neka dileja drkala listićem i to još napisala, kao namazao sam andrak po listiću...tako nekako...

ono, svaka akcija je za pohvalu, ali mentalni sklop tih što broje i gledu kutije je takav da ne dopire to do njih...

jedina ispravna akcija je da sačekaš da prodju izbori, izglasaju oni koga treba, odu svi oni u skupštinu i na onom prvom okupljanju, prvom i jedinom gde dodje svih 250 da se upiše ne bi li primio posle neke novce, masne odeh i ti, opasan eksplozivom, onako, možeš i hom made, ima toga na internetu i udješ unutra, kažeš lepo Pomoz Bog junaci, ili najebem vam se majčice ili samo ćutipš, svejedno je, bitno je da na kraju bude

KABUUUUUM

jedina ispravna akcija je da sačekaš da prodju izbori, izglasaju oni koga treba, odu svi oni u skupštinu i na onom prvom okupljanju, prvom i jedinom gde dodje svih 250 da se upiše ne bi li primio posle neke novce, masne odeh i ti, opasan eksplozivom, onako, možeš i hom made, ima toga na internetu i udješ unutra, kažeš lepo Pomoz Bog junaci, ili najebem vam se majčice ili samo ćutipš, svejedno je, bitno je da na kraju bude

KABUUUUUM

Српкиња мајка није још родила таквога јунака, а да се крстио са три прста. Можда нека српскиња мајка из Новога Пазара - е, ако нас Алах погледа па нам пошаље таквог - главу дајем на пањ да би му сутра дигли споменик већи од Храма Светог Саве (какав Тесла, издувана тема).

Srpkinja nije rodila. Ni Sinđelića, ni Tepića. Poznato je da je njih rodila muslimanka.

Само ви цртајте а пичкоусти трља руке што му неписмена багра даје гласове..ви нацртате курац, он вам ували курац на 4 године.

http://www.pravniportal.com/kome-pripadaju-nevazeci-glasacki-listici/