Prijava

Agilni mi je obrisao već 2 definicije , koje ne krše nikakva pravila.Već sam se žalio Kaizenu i njemu samom , ali ne odgovaraju.Te definicije nisu plagijati , niti bilo koga vrijeđaju , i imale su 10 puta više pluseva nego minusa.Agilni postavi u komentaru link neke definicije , koja ima samo isti naslov kao moja , u tekstu nikakve sličnosti.Skinite moda tom jadniku , napije se pa briše sve redom.
http://i.imgur.com/uOC0PU4.png

Agilni , iznesi razloge za brisanje , paninaro i ironični su objasnili da ovo ne krši nikakva pravila.

Што тражиш правду у неправедном свету? Ево, сад је ППВ победио, па га зови у помоћ. ВУЧИЋУ, РЕАГУЈ!!!!

pa izneo je na četu

VUČIĆ 50%, DINKIĆA NEMA U SKUPŠTINI, AGILNI BRIŠE DEFINICIJE, KAIZEN DURADI NEŠTO!

Atife , ako nemaš šta pametno da napišeš nemoj ništa ni da pišeš.Ne palim se ja na prozivke hendikepiranih , što bi vukajlija rekla "ćao zdravo" sa moje teme.

da se obje definicije postave ovdje i da autori daju svoj objektivan sud.

pa izneo je na četu

Ja ga nisam vidio , nek iznese ovdje il' se ne pika.

Pročorotaj po groblju pani , našo si je bio maloprije.

Agilni jedini ne pije od svih moderatora koje lično poznajem. On je ovde jedini trezven i ako je brisao opravdano je sigurno.

Bolja, koliko ti to imaš duplih?
Bilo bi ružno da to nisu tvoji dupli jer je nemoguće da toliko glupih ljudi truje ovaj sajt glupošću

Ja bih rado proverio o čemu se radi, čisto sporta radi, ali još uvek nisam u mogućnosti.
Ali, nadam se sa novom vlašću, biće promena nabolje.

da se Agilnija u naslovu promijeni u Aganlija