Prijava

Svaki put kada bacim pogled na ovaj sajt, uvek mi zapadne za oči ovo rečnik slenga.
http://www.dodaj.rs/f/2X/Uv/3pZhmOBN/00.jpg

Bez nekog okolišanja, predlog se odnosi na to da se barem jedan dan sedmično posveti odabiru samo slenga, tako da, listajuću odabrane, autor ima kombo od nekih pešes definicija iz ove kategorije.

Zajebite spemovanje, ima toliko drugih tema na kojima možete pokazati svoj vrhunski smisao za humor!

Oću da kažem, da podržavam prijedlog, i da pogotovo odaberete raritetne slengove, seoske i tako to, bez divigavajisanja i tih fazona

Ne ozbiljno, zašto bi se to radilo? Da se neke gluposti trpaju u odabrane (koje su med i melem inače... NOT) samo zato što su sleng? Da si rekao da se napravi link samo ka čistom slengu pa aj. Mada uopšte nisam za to, ovo je isto ka da si predložio da imam reviju postera sa polugolim ribama. Jednostavno ne vidim gušt u svemu tome, al dobro, ne pale nas sve iste stvari.

ovo je isto ka da si predložio da imam reviju postera sa polugolim ribama. Jednostavno ne vidim gušt u svemu tome, al dobro, ne pale nas sve iste stvari.

A reviju postera polugolih muškaraca? Da li bi ti to bilo dovoljno okej?

EDIT: Verujem da je dosta autora došlo na ovaj sajt zbog tog nekog slenga i da je, takođe, dosta autora naučilo poneki izraz...

Imali smo ranije nedelje slenga, kada se samo sleng birao tokom sedam dana, izuzev što je Kaizen povremeno uletao da pokvari zabavu. Jedan dan nije dovoljan. Organizovaćemo opet što se mene tiče, s tim da se ne moramo ograničiti na slabije ocenjene definicije.

Nešto ćemo već promuntati u tom pravcu.

Може, само без сеоског и лажног сленга.

Samo urbano, samo divigavajo sleng!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Nemoj dzoni luks će hakovati sajt lolo

Бановати Лукса док не прође дан сленга. лололо
Како може постојати сеоски сленг кад на селу живе бабе. НЕМАЖЕ. Дакле дискриминација за село. Апартхејд. Само о ћоманима и братори матори и тако то.

Seoski sleng...to je kao burek sa sirom. Nemere.

против

оћемо галатасарај на насловној сваког петка и недеље

оћемо галатасарај на насловној сваког петка и недеље

I longija svakog utorka i četvrtka

Hoćemo turnir: Divigavajo vs. Slooođa!

"Od slenga do rečnika sve je kraći put"

Putujemo ruralnim krajevima i slušamo priče mladića i devojaka zaboravljenih od boga i naroda!
ili:
Kako se snaći u Beogradu, Zemunu i okolini. Kratak priručnik za ne daj bože