Prijava

Nemam ovu srbsku tastaturu, ali valjda ste ukapirali da bi neki grad trebao da dobije ime po najvecem sinu sto ga je srbkinja majka rodila.

Meni je pao na mozak Aleksinac, zbog pojavljivanja njegovog nadimka u imenu istog. Ali ako imate neki pametniji predlog dajte pa da skupimo potpise, vako virtelno, sve to overimo i posaljemo novom sazivu vlade, da to bude prva stvar koja ce ova nasa poevropska i proarapska i proruska vlada uraditi.

Svom snagom za promenu imena.

Kad javio predloži ja sam uvek za, izuzetno mudar čovek i dobar domaćin i komunista.

Odlična ideja.

Možda da Beograd, kad dovrše kulu jedinicu, dobije ime Donje Vučićevo!

Šta imate toliko protiv evrope?
Za koju godinu legalna marihuana, kud ćeš više?

Gde da se potpišem?

Боље Александровац! Ал онај влашки, не мој жупски, мрш

ima logike i da šiptari preimenuju vučitrn u tačijevo.
po vučiću.

Pa aleksandrovac vec nosi Njegovo ime :). A glavna ulica da bude gospodara Vučića :)

Postoji jedno mesto koje se zove Karavukovo. Ja predlažem da se to ime promeni u Karavučićevo. Jer kara Vukovo, ali kara i Vučić.

sta fali Rusiji na primer?

tako cemo i mi da imamo svog Putina, samo sto ce da se zove Aleksandar.

i niko nece smeti da nas jebe, kao sto su nas do sad jebali.

ali ako je vec tako moramo i mi nesto da uradimo za njega, ne moze samo on, da apsi, investitore i strane ulagace, sarica, pa ove sto su mukotrpno zaradili milione, pa da se raspravlja sa ruzicima i dacicima i tadicima i djilasima raznim, a mi ni fala da mu kazemo.

daklem ovo je najmanje sto mozemo da uradimo u znak zahvalnosti i podrske i svega ostalog.

a što vučić ne promeni ime u jagoda, pa da ne mora palma da menja ime varošice

Nek se kruševac zove vučićevo

jel se đavolja varoš zove po naprednoj džavolici zorani?

Postoji jedno mesto koje se zove Karavukovo. Ja predlažem da se to ime promeni u Karavučićevo. Jer kara Vukovo, ali kara i Vučić.

Karavukovo je selendra u koju dolaziš iz mog sela Odžaci u kojem je Aca dobio skoro 55%, što me dovodi do predloga da moje selo bude Bačko Aleksandrovo.

da moje selo bude Bačko Aleksandrovo

valjalo bi onda da i cela Bačka postane Jebačka pa da bude
Jebačko Aleksandrovo

Specifično je ovo mestašce, kod nas je SPS bio na vlasti do 2006, a zamenili ga radikali pa DS. Generalno mišljenje je da nas treba ograditi žicom.

A daj jbt. Jebo te vučić više.
Nemoj tu da zavlačiš ruke po anusima u rukavicama. Ili do lakata golo ili odabi od kazana!

Ko tebi drma lanac? Otvorena tema, ja izneo predlog - da si žensko pa da razumem što me proganjaš po temama, ovako mi ništa nije jasno.