Prijava

Неможе да се тражи две или више за једну сличицу.

I ja svašta pitam a nisam ni pokušao... A ona opcija swap stacks ili kako već?

Svaka cast vama koji ste popunili album. Ja sam bio 2 puta na menjazi i stekao sam neki utisam da se neke slicice ponavljaju u nedogled dok neke kao da ne postoje. Fali mi jos oko 50ak komada da popunim.

Da li se stvarno u BGu menja goša za gošu, ili sam dezinformisan?

ahahha ne znam, ja sam iz NS ali ako je istina to je nesto najgluplje sto sam u zivotu cuo.

Ovde u Nišu se menja grb za grb, ili tim ili stadion, do golmana se još nije došlo.

U NS slicica za slicicu.

Blago vama, dajem jednom klincu danas tri sličice koje nema, ali su 'obične' lolo, za grb Holandije, dolazi ćale u fazonu da me bije što sam mu prevario dete. LOL

Ja sam ih skupljao samo 5-6 dana kad sam bio u Bg, tamo nemam mjere u trošenju i bacao sam i 500 dinara u jednom danu na njih.Sad ću brzo opet ići i nakopovaću ih se dosta, da kupujem ovdje gdje sam nemam namjeru, jer pojma nemam što al' jedna marka mi izgleda velika kao 200 dinara, a vamo toliko košta jedan pak.

Krivo mi što nisam počeo da skupljam onaj online album kad i vi jer je mene tek sad uhvatila euforija kao što je vas pre mesec dana. Pri kraju sam, šteta samo što nisu stavili više sličica da bude kao pravi, i što nisu npr. stavili da može samo da se otvore 3 kesice na dan, onda bi trajalo duže i bilo bi još i zaraznije...

Moćno bi bilo da odrade ovako nešto i za ligu šampiona, ali kao što rekoh da razvuku što više, npr. da album izađe u oktobru, a da ne možeš da ga ni teoretski popuniš do nove godine.

Sve u svemu, jedna velika zaraza...

I glavna stvar, pogledajte mesijevu sličicu iz 2006-e,krv ti jebem...

Hoće neko dva koda za album?

ima li ko šta za menjanje? imam par timova gde mi fali po jedna sličica pa ako neko ima dosta duplikata nek se javi

Danas poštom stigle i preostale sličice koje su mi nedostajale u albumu. Misija završena. :)

Ko ti je slao? Balije u dijaspori?

Potrebne sličice, ako su nekom ostali duplikati; ako neko traži novac cena po dogovoru u zavisnosti od količine...

Prodajem ja, 3€ sličica, kompletan album, nisu zalijepljene.

Znači 1917 € za čitav album, za taj novac ja ću kupiti sve popunjene albume koji su izašli...

Kupio bi ti da imaš te pare al nemaš jer si sirotinja.

Od tebe nisam veća sirotinja u to sam siguran.