Prijava

Dajte neki kod mater vam

Јелко направио онај цоллецторс теам?
Брже ће да нам иде мењажа...
И оћел неко да ми каже што је сличица енглеске репке нако ретардирана у рил лајф албуму, јелте, само им главе стављене, нема слике са неке текме као код осталих?

par postova gore secere

Аха, глеј стварно... Ето, упадох, шта сад којкурац? Њуб сам ја заово лоло

ај неко нек ми пошаље кодове за онлајн јебање панинија, ал немо много једно два три да не будем алав, У ПВТ ОФКОРС

Ја отворијо 15 кесица и имам још 23 јебене, и не дају ми да отворим пре него што истекну 24 јебена часа.... Матер уста...

Dajte neke kodove u pvt. Otvorio sam ove 3 kesice i nasao negde neki kod tako da ukupno imam 20 slicica. Udelite sirotinji ziva vam deca

Фејзбукманијак

ај неко нек ми пошаље кодове за онлајн јебање панинија, ал немо много једно два три да не будем алав, У ПВТ ОФКОРС

Gazimudo

Dajte neke kodove u pvt. Otvorio sam ove 3 kesice i nasao negde neki kod tako da ukupno imam 20 slicica. Udelite sirotinji ziva vam deca

НЕМА БРЕ! лололо
Купујте кокаколу па отлен узимајте кодове, ко вас шљиви! хњохњо

Jos 4 Japanca mi fale u onlajn albumu, uvek njih najviše dobijam.

Ja tek večeras mogu da otvorim kesice. Jebemumater ovo mi vraća sećanje kad nisam im'o odabranu defku pa morao ceo dan da čekam lolo.

C9TQ-V2A8-C4DA

CF87-K336-57H7
C3S9-43FA-X8HI
Uzmite, ko prvi stigne.

ЈЕБИТЕ СЕ УКРО САМ ЈА СЛИЧИЦЕ!

Ček, jel može da se bude samo u jednoj ili može i u više tih grupa za skupljanje?

Ima neko Japance da se menja?

Zeuse oš onog poslednjeg Iranca za bilo šta, već sat i po ne mogu nikom da ga uvalim.

Čekaj da probam da uzmem još ova dva Japanca, nemoguće da ih niko nema.

Ja neam ništa, sve izmenjao. :)