Prijava

Dal je bitno da ako daš poznatog moraš da uzmeš poznatog?

Pa bitno je. Boli me kurac da menjam takve slicice koje uvek mogu da zamenim za koga hocu za tamo nekog iranca ili australijanca..

Gazi, Seka, pisete gluposti...

Moze neogranoceno zamena da se vrsi, ja sam danas promenio 4 komada.

Za jednu slicicu mozes dobiti samo jednu slicicu. Ono sto si ti ostavio da trazis dva igraca znaci ovaj ILI onaj.

Dobro, a sta onda ovo znaci:
http://prntscr.com/3b6gw1

A ovaj nacin menjanja je sranje. 2010 si mogao da stavis da nudis duplikat za neku slicku koju nemas u albumu. Sigurno ja sad necu ovde da idem i rucno stavljam 400 slicica koje mi fale

EDIT: Dozvoljeno je da u I DEMAND stavis najvise 3 stvari. Ja sam sad hteo da stavim Misimovica za sve nacije, al dozvolio mi samo 3 da stavim. Nadam se da to znaci ILI.

Ne znam sta znaci, ja znam da sam zamenio 4 dana.

A ovaj nacin menjanja je sranje. 2010 si mogao da stavis da nudis duplikat za neku slicku koju nemas u albumu.

Mozes i ovde. Fale ti recimo Marselo, Hulk i Nejmar.Ti dajes Misimovica za reprezentativce Brazila, ali ne otkacis da hoces da uzmes duplikate i on ti onda trazi samo ovu trojicu.

Nije bas isto, ali je slicno :)

Jel oće neko zabaletu i nekog olandjanina ?

Vi se jeb'te s' tim menjanjem ja idalje imam najviše! :D

Ne znam šta je komplikovano oko menjanja, ja izmenjao 20 sličica za ovih 2,3 dana.

KO ĆE DA SE MENJAA OOOOO

Za bilo kojeg španca

Ja se menjam sutra, danas svoje završio.

Evo izmenjao mi napokon sve. Dobio sam Esli Kola , Krosa i Cicarita.
Al mislim da nije ni sa kim od vas menjao.

Nemam vise duplikata, javljam se kad nabavim

Meni osto samo olandjanin

Сутра идем на Теразије, имам око 80 дупликата, ваља то да се измења. Наравно, ако не буде кише.

A kako gledate šta ostali sakupljači nude za menjanje ?

Dajte nekog španca ili hondurasca dajem olandjanina za njeggaaaa

A sta su zlatne slicice?

Grb reprezentacije. To dobijaš samo na ovim pravim sličicama

Mozes i ovde. Fale ti recimo Marselo, Hulk i Nejmar.Ti dajes Misimovica za reprezentativce Brazila, ali ne otkacis da hoces da uzmes duplikate i on ti onda trazi samo ovu trojicu.

Ovako sam i dobio Esli Kola i Cicarita.
Jedino je Kros bio striktan zahtev za Xavija,al eto i nekom je to trebalo.

Grb reprezentacije. To dobijaš samo na ovim pravim sličicama

Pa ovde neko rekao da kupim koka kolu da bih dobio kod.. Ocigledno je negde ispod cepa ili gde vec,al me interesuje da li je na svakoj flasi ili treba da me usere?

Ja prvi put čujem za to.

KUPI FRIŽIDER KOKAKOLE! BAR 5 ĆEŠ IH DOBITI! :D

skupio sam četri ova fan stikera :D