Prijava

Ja ti imam Montoliva, Kranjčara, Altidora, Hondurascanina i Romarika.

Još Nikica Jelavić kod Kroata, ako neko ima nek se javi.

Daj kranjcara. Postavljam req u grupi.

Hondurascanin i Altidor ostali

Ja sve izmenj'o. 179 imam sad, a da nisam menjao golmana Irana za Banegu neg' za nekog iz Kolumbije imao bih 180 jer bih i navijače dobio.

Majku vam poznajem ja ni blizu tolko

Kad pre 179, ja 158 :)

koja je fora sa ovim kvizom? el igra ko?
kako da unovcim ovo u slicice?

valjda dobijes jedan paketic

Oce otvarat ko nocas , da znam dal da cekam ?

Brate ja taj kviz igrao, kliknem na tacan odgovor u roku od 3 sekunde, sacekam da istekne vreme da svi odgovore i meni pise crveno kao pogresio sam, a stisnuo sam pravi odgovor.
Iznervirao se i otisao.

A ostacu ja do 3 vrv, tako da ce biti duplikata.

Aj cekamo se u tri, bar dvoje troje da izmenjamo

Moze, nadam se da ces dobiti duplikate iz ovih zemalja sto mi fale , da dobijem vise slicki da "zalepim". Mada i nije tako tesko, posto se nisam mnogo ni menjao :D

Koji ti najvise trebaju da ih spremim za tebe odma ? :D

Meni švicarci, talijani, englezi i spanci i balije su mi dosta popunjeni

Ma mislio sam na one fan slicke. da izmenjam iz sto vise zemalja da popunim taj deo. Tj ako zamenim za pravu sliku dobijem 2 slicke za lepljenje.

A smesno mi i da pricam o popunjenosti zemalja kad imam samo 80 slicica u albumu

Znam to...

Ja imam bogami po 7,8 komada po jednoj

Ja nocas otvaram 3, sjutra 2

A i plus kapiram da prvo popunim po jedan album, jer fanstikere mogu kad oću da dobijem a ti koji mi trebaju se tesko nalaze ponekad

A brate ceo svet skuplja ovo, kontam da nema sanse da neka slicica fali. Pitanje je samo koliko ce trebati vremena da se album popuni.

Evo sad sam pogledao. Najvise imam iz Urugvaja, Kostarike i Nemacke - po 5 komada.
Imam dosta sa 4. Jos vise sa 3. A bogme dosta je i onih sa 1 slickom.
U principu sad mi je samo da popunim sto vise dok se jos dobija vise novih slicki nego duplikata.. a kad krene da se vrlja sa duplikatima u tonama, onda cu da se taktiziram kod menjanja