Prijava

šalji kodove zauzvrat

Evo imam ovo za menjažu.
http://www.dodaj.rs/f/2n/yo/46p0qdjf/capture.jpg

Ne znam kako da menjam sličice sa vama pa ako može neko uputstvo, par puta sam probao da uđem u one grupe al kaže pune su il šta već.

Sličice menjam za bilo šta, može nacija-nacija, može miks.

Krenuo sam da skupljam i ja ovaj virtuelni album malopre, otvorio 5 kesica već 2 duple, grb Koreje i Valensija. Jel treba nekom?

ђе се то скупља и каки су кодови у питању оћу и ја

нашо сам нетреба

е, како функционише то мијењање? иам и ја дуплих

Kliknete tamo u sredini na ono gde vam se nalazse slicice.
Prebacite ih u SWAP STACK.
Onda odete dole ADD REQUEST, izaberete koga nudite i sa desne strane koga trazite.
I onda cekate da se poklopi.
Ako vam je malo popunjen album onda ponudite neku sliku,a kao zahtev stavite naciju koju biste hteli, i onda ce on prihvatiti sve igrace iz te zemlje koje nemate.

NASAO SAM MODRICA NAPOKON.
SAD MI JE NA REDU KOSTA RIKA!

Zeuse, meni treba TIJAGO SILVA, KALU, MASKERANO, ovaj poslednji Ruja a verovatno i ovaj bosanac i iranac.

Radijacijo, meni treba taj urugvajac, alzirac,japanac i oba ta kolumbijca

Evo sta ja imam za menjanje: http://prntscr.com/3cxlq1

koji smor, jebote, ja reko' to brže ide

Pa ide relativno brzo, pogotovo tako kad stavis da ti treba fazon bilo ko.
Evo ja od kako sam ovde pisao ,vec sam 2 slicke razmenio

E fala Gazimudo.

Još jedno pitanje. Oni multiusage kodovi oni mogu samo jednom da se iskoriste ili ne?

Svaki kod se moze koristiti samo jednom, dok za razliku od obicnih ovi multiusage moze da koristi vise korisnika po jednom.

Oces da se menjas?

Eno stavio sam sve sličice pa da vidimo kako ide menjaža

Jos dva kostarikanca mi fale. AJMO SVETE UZMI STA TI NUDIM DAJ MI STA TI TRAZIM

Zeuse, meni treba TIJAGO SILVA, KALU, MASKERANO, ovaj poslednji Ruja a verovatno i ovaj bosanac i iranac.

Silvu i Maskerana sam zamenio, od ovih su mi ostali Kalu, bosanac i iranac, daj da vidim koje imaš

Okacio sam ti gore. Daj kalua i bosanca