Prijava

meni licno smrdi da on uopste nije toliko krupna zverka, nego da su mediji namerno pravili to od njega, da bi ga onda odredjena politicka struktura kao uhvatila...napravili eskobara od njega, a verujem da je u svetskoj trgovini droge bio bitan koliko i pezos u prodaji marihuane po petrovaradinu....

Jok, jeste krupa, i previše krupna. U rangu Miškovića po muljanju, samo što je ovaj furao privatizacije preduzeća, a ovaj koku. Eu je (mamu im jebem) tražila apšenje i jednog i drugog. A žao mi čoveka (Šarića, Mišković je nečovek).

Ја знам причу и како се Шарке обогатио, много тужна чупри, суза ми и сад стоји у оку кад се само присетим..

Он је напредњацима давао највише лове, целу кампању финансирао, господин човек, а Вучић продана душа, забија нож у леђа као Војводи што је урадио.

јашта је, баш је сисао весла да их финансира а да се не обезбједи да га не ухапсе...

dajte jos neke detalje kako je ziveo i trosio pare na kurve i likove koje ne poznaje

Jebo vas Šarić sve zajedno , na svim portalima po 10 vijesti o njemu.Ima li išta novo u svijetu osim hapšenja te budaletine?Ne bi da je umro Putin pa da toliko prenose , govna novinarska , koga više boli kurac za to?

баш вала, онај авион пронађен на мјесецу а о томе ни ријечи

Ја знам причу и како се Шарке обогатио, много тужна чупри, суза ми и сад стоји у оку кад се само присетим..

Ispričaj lol.

-----------------

Inače, nađoh ovo na jednom CG portalu, mada realno znali smo da su sve osmislili.

"Veli Markovic uhapsen juce a stigao jutros iz Latinoamerike i to CH avionom sa max doletom do 2000km.
Vremenski je skoro nemoguce ako se izuzmu komplikovane procedure izrucenja a avion sa snimka se ne moze koristiti za interkontinentale letove."

meni licno smrdi da on uopste nije toliko krupna zverka

Ja znam iz prilično pouzdanih izvora da da je sigurno da je prenio preko 8 tona kokaniđe (iako neki kažu da je manje ~5 tona). Priča se da ima i oko 30 milijardi ali moguće da je to i nešto manje. U svakom slučaju vjerovatno najbogatiji čovjek na Balkanu a vjerovatno i jedan od najbogatijih u Evropi.

PS: Sve ovo što pričate da je pomagao ljudima je, kao što već rekoh, živa istina. Čovjek je stvarno legenda.

dajte jos neke detalje kako je ziveo i trosio pare na kurve i likove koje ne poznaje

Ja na praksi u bolnici i jedan lik priča kako ga je Šarić zaposlio valjda a drugi kako mu je ćerki platio neko liječenje.

Ne smijem da pričam neke stvari ođe zbog gospode iz kurira ali znam npr. da je čašćavao ljude kolima i zapošljavao ih na sasvim legalna mjesta.
Niko ko je radio kod njega (legalno) nije rekao da mu je išta falio nego se svi hvale na njega

Ispričaj lol

Ајде што прича није за форум него би ме испрозивали да тролујем. Нека :)