Prijava

zena je meso okolo picke

ruzne zene ne treba zvati na rodjendane...a i ako vas neko pozove to je iz kurtoazije, ne znaci da odma treba da dodjete

Ne valja ti naslov teme. Fali ž u mržnja i š u šovinizmu i uopšte i kurac u ženama!

жене су пичке

Pezos je žuti kralj!

http://images2.kurir-info.rs/slika-900x608/sonja-liht-angela-merkel-1328585176-54931.jpg
sonja liht će te oterati u hag zbog ove teme briši odma
vidi kako te opasno gleda

Zasto tako mislis Pezose? Velika je greska mrzeti zene, evo bas sad slucajno pisem nesto na tu temu...

4 najljepše rupe na ženi su rupe od vila
Božićna poslanica Patrijarha Irineja.

tako ih je podigla meriline da izgleda opasno a i na taj način ženke morževa privlače mužjake na parenje

daj da vidimo torazlu sta pises

Žene su kurve....IZVINI majko i ti si KURVETINA.

žene su dovovljno robovali i bili tirani. vrijeme je za seks

Mislim da treba mrzeti ružne ljude generalno, ne treba takva diskriminacija prema ženama. Ja ne zovem na rođendane nikoga ko je ružan. Kad se okupimo, tu su svi lepi i pričamo o tome koliko su ružni ljudi ružni i koliko ne zadovoljavaju naše stroge estetičke kriterijume. Mada, da sam slep, više bi me nervirali glupi nego ružni ljudi.

zene su uglavnom sranje dosadne za drustvo
izvini mama i ti si drustvo

pezos

valdemare zašto nas mrziš? to nije hrišćanski i bog će te kazniti alopecijom na zulufima

valdemare zašto nas mrziš? to nije hrišćanski i bog će te kazniti alopecijom na zulufima

Izvinite, ja koga god da sam upoznao sa Vukajlije, bio je lep. Pa sam mislio da su svi sa Vukajlije lepi.

vladelimare, da si slijep, bil ti sebe nerviro?

Izvinite, ja koga god da sam upoznao sa Vukajlije, bio je lep. Pa sam mislio da su svi sa Vukajlije lepi.

oprostiću ti u ime svih ružnih vukajlijaša jer si dobar čovek u duši

vladelimare, da si slijep, bil ti sebe nerviro?

Ko se ne bi nervirao da je slep?