Prijava

Tema je sve vezano za vlogere.Ako pratite vlogove sa youtuba , koje vlogere pratite i volite , kakvo je vaše mišljenje o vlogu uopšteno....

Pošto dosta vas ne zna ni šta znači vloger , da ukratko objasnim:Vlogeri su ljudi koji se snimaju dok iznose neko svoje mišljenje o nečemu.Da bi neko bio vloger poželjno je da bude zanimljiv i što bi se reklo "car".Ima i onih koji ne shvataju da smaraju , pa kad izbace nešto obrukaju se za cijeli život

Ovo su neki od naših vlogera:

Ovo je čovjek koji je popularizovao vlog na ex yu prostorima.Dosta ljudi ga smatra za kralja , a dosta i za budalu.Ja bih rekao da je i jedno i drugo.Prati ga preko 200 000 ljudi , ali u zadnje vrijeme je manje aktivan , zbog kako kaže poslovnih obaveza.
http://www.youtube.com/watch?v=LDCDiignBRo

Ovo je lik koji snima isključivo tutorijale za trening.Ali ne zanemaruje i parodije , zajebancije i ostalo...I njega prati veliki broj ljudi , skoro 100 000 čini mi se.
http://www.youtube.com/watch?v=BwzFllKmEs4

Ovu rekreaciju su prvi otkrili Ameri , koji su daleko napredniji vlogeri od naših.

Osim ova dva vlogera ima ih još 2-3 srpskih , a od bosanskih je jedino stvarno popularan Wiissttaa , koji se uvukao u vlog tako što je nenormalno zagotivio Gasttozza.Od hrvatskih je najpopularniji Nkrkan , a odmah uz bok mu stoji Luka's Video Channel.

Da li vi pratite vlog scenu?

ja licno volim Nixu Zizu, jednom sam gledao njegov klip i posle toga radio propadanja i zgibove na pritkama od pardajza, sto pitas?

Да се тема Трансфер блама не зове тако, звала би се Гастоз.

???????????????????????????????????????????????????????????????????

VOLIMO VLOGERE!!!11

Jer me interesuje prati li neko sa Vukajlije ovo.

Ja najviše volim Srpske Tutorijale.Cile je legenda.

zbog kako kaže poslovnih obaveza.

Jedino ako se u Francuskoj guranje drske od metle u cmar smatra za poslovnu obavezu.

Ima li Amfilohije svoj vlog?

ustvari ne moraš, nema veze +++

Ххахаах да је отворио тему "За дом спремни" мање би хејта навуко.

Hahaha u pravi su puppete.Da ne znam kakve obaveze ima , mogao bi da odvoji 15ak minuta da snimi jebeni klip.Ima više fanova od jelene keruše.

Kolegice , ako nije previše intimno pitanje , jesi ti muslimanka?

Boljo, ako nije previše intimno pitanje, jesi li ti retardiran?

Pa vidiš po linku koji sam zakačila da jesam.

Nisam Dare.Ako je neko retardiran to si ti , jer svaki dan iznosiš bolestan kompleks prema meni na četu.

Ako ti se ne sviđa tema , razguli!