Prijava

Malo sam promenio privilegije za priznanja. Sada svi mogu da vide ko im je stavio def/poster/reakciju u omiljene (ranije je za ovo trebao palac). Sada palac vidi svoje pratioce (ranije je trebao orden za to). Sada orden može da postavi GIF za avatar. Ostali ne mogu.

Neki trenutno možda i imaju GIF na avataru i ako nemaju orden jer su ga postavili pre ove promene... To će se vremenom srediti.

Idem da stavim ondak gif zavatar!
Kad je džabe, i sirće je slatko :D

Како мислиш палац види?

dajte da osnujemo neki sindikat da pregovaramo oko ovih povoljnosti, nije u redu da uprava o svemu samostalno odlucuje

Такое! Рецимо ко има пехар да не мора да чека пола сата између прављења реакција, уморих се више тражећи ово!

Рецимо ко има пехар да не мора да чека пола сата између прављења реакција, уморих се више тражећи ово!

ovo bi stvarno moglo. izgubi čeljade volju a mogao bi toliko još da pružim na polju reakcija.

Kazane, wtf?
http://i.imgur.com/L98CWyV.png

Znači, fajl sa ekstenzijom gif i ovo javlja.

Јебига Кајзене, логичније је да се замене "привилегије" код значке и палца.

ako bi bio kod palca pun kurac ljudi bi stavljao GIF i čet, komentari i forum bi bio katastrofa za gledanjae... ovako će to biti u razumnoj meri.

Nemoj menjati. Ostavi ovako za nas sirote da vidimo bar nešto više. Reklame su manja smetnja...

Па не верујем да много људи и жели уопште тај гиф на аватару, то је сад хит а смориће се сви убрзо.

Дај неке озбиљније ствари за ово јаче ордење, ако неко има рецимо 50 одабраних из категорије, значи да је одличан у томе што ради, дај му неке могућносгти које имају модови, да може да утиче на одабир садржаја, или да може да рецимо означи шта да се брише, да не мора да се јебава по темама, или нешто слично.

(....KrajsleR...)
Nemoj menjati. Ostavi ovako za nas sirote da vidimo bar nešto više. Reklame su manja smetnja...

Малопре си написо:

Јебига Кајзене, логичније је да се замене "привилегије" код значке и палца.
+1

Мање пиј тог сока од јабуке из тетрапака, лоше утиче на мозак. Стављају душмани гмо јабуке.

Znači, fajl sa ekstenzijom gif i ovo javlja.

Sređeno.

KOLKO SE PLAĆA PRIJEMNI NA GIFU

Дај неке озбиљније ствари за ово јаче ордење, ако неко има рецимо 50 одабраних из категорије, значи да је одличан у томе што ради, дај му неке могућносгти које имају модови, да може да утиче на одабир садржаја, или да може да рецимо означи шта да се брише, да не мора да се јебава по темама, или нешто слично.

Ali šta ako hoće da se zajebava i troluje? Ne mogu da mu oduzmem orden...

a moderatori se ne zajebavaju i troluju :)

Па зато сам и навео да "означи" нешто, или на неки други начин да има утицај на садржај, а да нема диркетну могућност да брише и одабира. Сад ми је ово пало на памет, нисам дао много размишљања, али некако људи који највише дају сајту, у смислу садржаја, нису некако довољно награђени а ни употребљени, да кажем.

Napisao sam Primaču jer sam te razumeo ko kaizen, a kasnije sam skontao da pojma nemam o čemu govoriš ni šta bi ti dobio realno da uradi kaizen kako si rekao. Šta da zameni koji kurac???
Imaš pristup svemu skoro, šta se mešaš.