Prijava

Баш ме интересује да ли би могло и овде нешто тако да се направи. Ма могло би сигурно. Инспирисано овим.
http://nasisrbija.org/index.php/2014/03/28/spisak-30-najvecih-srbomrzaca-i-izdajnika-medju-javnim-licnostima/
Непатриоти стоп, несрби стоп, ЛЏБТ стоп!

Mogu li ovi što ih optuže za nenacionalizam da iznesu odbranu?

A mogu li i ovi koji sastave spisak da imaju pravo na odbranu, posle kad protiv njih pokrenu krivični postupak?

Mogu li ovi što ih optuže za nenacionalizam da iznesu odbranu?

A mogu li i ovi koji sastave spisak da imaju pravo na odbranu, posle kad protiv njih pokrenu krivični postupak?

Pa ne, ovo bi bilo za internu upotrebu, onako, čisto da se zna ko je ko. Ne bi bilo valjda krivičnih postupaka.

bojanboj lololo

хаха, то

Ћао, јел треба број личне или само да се упишем

Зашто је испала фрка око тог делимичног и танког списка без доказа, када нигде нису позвали никакога на линч?

Ево, ја да се пријавим на Лимарову листу, јер сам поклонио Кизину дедовину Шуптарима за Џ.

Duplo da se upišeš, svaki put kad počneš da srboradiš okolo, level patriotizma mi opadne za 20 procenata.

Pristevac, izdo kosovo, prodo sipratima....
Jebac, ne voli srbe izbosne, a to su pravi srbi...
Cempi...po difultu ne voli srbe...
urad...jer je skipta koja je ubacena da nas spijunira
Ciklon...nije mi nista odabro...
Kostic...jer je peder i podrzava gei lobi...kalja srBstvo...
kaizen...CiJin spijun ko Cukerberg...
Pezos...Ustasa!
Pazl...Crnogorac!
...

Не кажем ја да вас не волим, чак напротив, само кажем да нисте већи Срби и то је чињеница.

ja samo znam da su Tibor i Atif najveći Srbi, a za ove što nas mrze ne znam ko su, ali ČEKAM IH KOD KOLIMA

Samo su u Bosni ostali pravi Srbi. U Srbiji sve cigan do cigana.

Valdemar - nesrb i mrzitelj svega što je srpsko. Zato je i otvorio ovu temu da nađe sebi slične. Pljuvač pravoslavne vere, drogaš, vonabi Memedović.

prošle godine sam na komšinicom 18-om prebio lika jer je tad bio tačno cecin koncert valjda, a ovaj lik je poreklom bugarin i krenuo da vređa Srbe, spbsku muziku i tu krenuo da vređa porodicu i Srbe, i ja mu reko E NEŠ GA MAJCI, on istrčava iz sobe
Sledeća scena:
on ulazi u sobu, ja za vrat ga hvatam i jedno 4-5 puta mu udarim glavom od ormar, bacim ga dole i krenem da ga šutiram, on diže nogu da me zvekne u jaja, (e tu mi prekipelo već) i tad sam preko njega seo i pesnajama ga jedno dobrih 5 puta zveknuo dok nije zaplakao kao pička i izvinio mi se..

ovaj mali jedan pored mene što je bio zamalo traumu da dobije

EDIT: To je dok smo trezni bili još

Valdemar - nesrb i mrzitelj svega što je srpsko. Zato je i otvorio ovu temu da nađe sebi slične. Pljuvač pravoslavne vere, drogaš, vonabi Memedović.

Pa ja imam kružok takvih, šta će mi još dodatno sa Vukajlije. A ti se prvo odluči koji si patrijarh :)
https://imagizer.imageshack.us/v2/350x415q90/690/hxtw.jpg

Praviš svoju alijansu vukajlija antisrbskih sajber voriora. Sve u cilju zatrti sve što je srbsko. Tako mi ovoga krsta gorećeš u paklu.