Prijava

Danas je prvi april. U čast ovog praznika koji je vjerovatno smislio neki predak Vukajlijaša, otvaram ovu temu da vodimo koje aprililili šale znate. Imamo još 12h i 40 min. do 2. aprila, tako da požurite!!!

au brate, nisi smeo da otvaraš ovu temu... sad će te banovati

Pa, dešavalo se, kažu mi, kao, dođi na kafu, a oni nisu bili tamo kući.

Mene zove ćale kaže umro deda, reko hehehe, ćale, dobar, mada malo crnjak.
A ono stvarno umro deda.

meni kao drugar čestitao rođendan, a meni nije rođendan prvog aprila haha, to je bio smešan trenutak koga se rado prisetimo uz šolju toplog čaja

Каже мени друг "украли ти ауто", слошило ми се бокте, замало хитну да зову, а он ће: "па ти немаш ауто, априлилили." Маниташ.

Хехехе како је то шашаво :)

U trećem osnovne učitelj Milan, inače perspektivni lokalni političar i frilanser prodavač šume, uleteo u učionicu za 1. april, '94. godina bila: "Deco, idu avioni izgleda da će da nas bombarduju". Škola inače od ratne linije sa Hrvatima bila nekih dva kilometra, jebiga naučili, šta znaš. Mi krenuli da izlazimo iz škole. "Hahahaha, aprililili hahaha." Bilo tako. Šaldžija, intelektualac čovek.

Jutros na parkingu koji se ne plaća iako se nalazi u 3. zoni (muž i ja oko 7h):

- Ne mogu da se parkiram i zagradim trojicu. Nije mi jasno kako si do sad nalazila mesto.
-Zagradim 2-3 automobila i ostavim broj telefona. Tako radim već godinama. Neko od zagrađenih se javi, oni su već navikli na to, ja siđem, pomerim se i uguram na upražnjeno mesto.
-E, ja to nisam u stanju. Mene bi srčka strefila. Idem ja sad kolima do svog posla, a ti se vrati busom.

I ja pomislim da je neka šala ....MA JOK, on SE LEPO ODVEZE, a ja ću na bus!!

(inače, do sad je bilo obrnuto: ja ga ostavim na poslu i dođem na svoj "ilegalni" parking, zagradim...ostavim br. telefona)

Ako ne dođe sa cvećem po tebe oderi ga za neki ultraskup poklon.

to je pravi muž
ženama samo bus u ruke!!!

Па то није шала, ово је тема за шале.

Jutros na parkingu koji se ne plaća iako se nalazi u 3. zoni (muž i ja oko 7h):

- Ne mogu da se parkiram i zagradim trojicu. Nije mi jasno kako si do sad nalazila mesto.
-Zagradim 2-3 automobila i ostavim broj telefona. Tako radim već godinama. Neko od zagrađenih se javi, oni su već navikli na to, ja siđem, pomerim se i uguram na upražnjeno mesto.
-E, ja to nisam u stanju. Mene bi srčka strefila. Idem ja sad kolima do svog posla, a ti se vrati busom.

I ja pomislim da je neka šala ....MA JOK, on SE LEPO ODVEZE, a ja ću na bus!!

(inače, do sad je bilo obrnuto: ja ga ostavim na poslu i dođem na svoj "ilegalni" parking, zagradim...ostavim br. telefona)

Ја сам прави џентлемен, мојој жени је сваки дан 1. април. Мислим, сваки дан одвезем кола на посао.

Мени је било најјаче пре ваљда две године кад сам ушао на картицу Аутори и видео Могшу, Оланика, ЈТУ-а, Самхаина и још пар њих на списку модератора. Кад се шлогирао нисам. :Д

Što sam je nešto iscimao Tufera, za defke...čini mi se Psetove ili tako nešto, kada se tek pojavio...kad je na defku pička, napis'o "ono sramotno".....lololo

Dobar je Tufer.

Туфер је Пазлфоксов дупли ваљда, ако се добро сећам.

Туфер је само глуп, шта ће јадан...

Рек'о мени ортак ГЛЕ ИСПАЛЕ ТИ ОЧИ и ја погледам доле, а он АПРИЛИЛИ хехе