Prijava

Zato sto nema posla. Boli mene kurac da izgrade 3 nova naselja kad nemaš posla.

Da citiram svog ćaleta ''ima posla, samo mi nemamo adekvatnih veza za te poslove''.

mozemo se u krug vrteti.nece niko graditi naselja ako pre toga ne izgradi nesto di ce ljudi raditi.znas,sve je to povezano.propada zemlja tako.ako se ne razvija ravnomerno.bildas ruke,a noge ko cackalice.kapiras?.zivece ti zavetnici svi u jednom ulazu za 10 godina.

A šta se u BGu proizvodi?
Ljudi samo rade u uslužnim delatnostima.

ne vredi.umoran sam od praznika.

da vidite kakvu železaru ima njujork na tajms skveru, štancuju cevi jebu majke

Најбољи доказ колико у Београду одавно нема Београђана су линије 50, 95 и 601. Најупечатљивија је линија 50 јер она више иде око Београда, него кроз Београд као 601 и 95.

Isto mi idu na kurac i beograđani iz ripnja / rušnja / šiljakovca,

Тако мене на факсу један буздован нашао прозива како сам сељак, а он је пореклом Македонац који живи у Калуђерици.

Хахахахха то, најјаче кад крене да те као ”Београђанина” из нпр дијаспоре, да те због нагласка прозива ”Београђанин” из Шишатовца рецимо.

Ili što se provaljivao profesor iz srednje ''vi svi došljaci treba da se vratite kući, šta ste došli ovde u moj lepi Beograd, mi stari beograđani...''

A preziva se Šaćirović....

Jebem mu sve ako je to srpsko prezime, još me lik na finjaka drka kako ja nisam srbin, kako nikad nije čuo za moje prezime, a fazon, jedno u najpoznatijih u Krajini.

Care, ne brini, stanje u industriji će za 2 godine biti puno bolje :-)

Brate ovi i Lazarevac ubrajaju u BG.

Svi ubrajaju Lazarevac u Bg brt

Kelte, najviše 2 i pol

jeri sam ostavio 5 godina života zbog kuje iz bg-a olololo definitivno ga treba malo bolje bombardovati iduci put

Usiljena velegrađanština dorćola s jedne strane i mrtvi blokovi novog s druge.
Beograd nema kršten trg, plato kako god, vrlo skučen grad u celini.

jedini razlog zbog kojeg ljudi mrze bg je to sto nisu u bg-u, ma koji da je razlog za to

ja ne mrzim nijedan grad, ni nas ni svetski

Tako je Armine, sindrem kiselog grožđa trese nebeograđane (namerno malim slovom).

Zašto mrzim Beograd?
Zbog:
Braće Jerković
Medaković
Braće Jerković
Braće Jerković
Medaković

E da jel sam zaboravio da spomenem Braće Jerković
http://static.panoramio.com/photos/small/73940887.jpg
Ali zato oni kada padne kiša imaju jezero http://ocdn.eu/images/pulscms/YzM7MDMsMzE0LDAsMCwxOzAzLDFkNiwwLDAsMQ__/b85840b4588e7d5d5150ea66b108c2a9.jpg
Jebote koliko moraš da budeš bedan da ti se u svom bednom brlogu jezero pravi nakon kiše, pa toga nije bilo ni u srednjem veku jebote.