Prijava

Тржиште је основни постулат људског ћивота.
То се односи на све.
Пичкице не воле тржиште јер су неспособне.
Није срамота пропасти јер си неспособан, срамота је да то неко чује јер си тада званично неспособан.
Новац је најбољи људски изум свих времена и највеће достигнуће човечанства, оваплоћење вредности у злату, па папиру и на крају замишљеној бројци.
Куповина и продаја је свакодневна.
Ко не жели да у томе учествује као трговац, биће купљен и продат као роба.
То је човек. Никаквих ту завера нема. Слобода коју жели је самовоља, а не слобода за другог.

сретен

Тржиште је основни постулат људског ћивота.
То се односи на све.
Пичкице не воле тржиште јер су неспособне.
Није срамота пропасти јер си неспособан, срамота је да то неко чује јер си тада званично неспособан.
Новац је најбољи људски изум свих времена и највеће достигнуће човечанства, оваплоћење вредности у злату, па папиру и на крају замишљеној бројци.
Куповина и продаја је свакодневна.
Ко не жели да у томе учествује као трговац, биће купљен и продат као роба.
То је човек. Никаквих ту завера нема. Слобода коју жели је самовоља, а не слобода за другог.

сретен

Sretene, ubij se.

Sreten ne bi zanemario ulogu jevrejštine u tome svemu. Sreten bez jevreja, ko Granjka bez komunista.

Кизо, ко јебе комунисте? Зло прошло, сада само треба састругати остатке.

Занимљива тема, мислим да су комунисти подбацили, јер нису уложили више у конзументску робу за Запад. Али, комунистима мора да се скине капа будући да су успели од Кизине врсте да направе људе :) Кизо, ја те волим! :*

Granjka

Кизо, ко јебе комунисте? Зло прошло, сада само треба састругати остатке.

Занимљива тема, мислим да су комунисти подбацили, јер нису уложили више у конзументску робу за Запад. Али, комунистима мора да се скине капа будући да су успели од Кизине врсте да направе људе :) Кизо, ја те волим! :*

http://blogomanija.me/image/predavaci/daniel-djukic.jpg

Towelie_ И теби :* јер је данас дан Рома, а слика ти је баш секси.

peškirić je izgleda potajno zaljubljen u gospodina sa slike, na svakoj temi je kači :)

Da, mnogo je hot, ovako garav.

Фурунџије воле гараве.