Prijava

Šalabajzeru ti ne znaš moj život nemoj da sudiš o meni tako lako!

Bunjenje za obrisane definicije i postere je bilo zbog sektaša kojima ništa ne moš nego sam eto jebiga ćerao neku nedostižnu pravdu. Ja sam sam nudio da mi obrišu sve i vrate samo jednu određenu definiciju s groblja i nisu ćeli.
Isto ka kad ljudi vele "viđi kolko je minusa dao aaaaaa...". Ja ne dajem minuse, ja ocenjujem sadržaj, ne lajkujem kao oni. Primijetio sam da kad nešto objavim to može imate pun kurac ocjena ali vrlo malo ili nijedan komentar. A drugi poznatiji autori ma kakvo govno objavili imaće više komentara nego riječi u definiciji.
Smeta ti ova tema a to što su od 10 tema 7 o sportu to ništa a? Ne smeta mi, ali onda neka vrate Igre u aktivne.
Inače si dobar lik, začudila me ova tvoja priča. :)

Primijetio sam da kad nešto objavim to može imate pun kurac ocjena ali vrlo malo ili nijedan komentar.

To je zato što poštujemo tvoju želju da ne kenjamo mnogo po tvojim defkama - ako se ti ne protiviš komentarima, samo reci, ja često imam želju da ti ostavim komentarčić.

Ontopik: Zavisi kakav prdež očekujem, ako je tvit onda obično odem do toaleta, ako nije onda blago čučnem da razmaknem stranice.

UBR: treba li ti korekcija naslova teme, nešto mi se čini nagnuta malo.

Treba korekcija i znak upitnika na kraj.

Daj Bruse ne zajebavaj nisi valjda ozbiljan ovo za komentare? ja to nikad nisam rekao, još manje to želim. Bunim se zato što kad objavim nešto a tu uđe u minus a narod piše pohvalne komentare vi to obrišete, partipuperi jedni.

Sad si mi usadio ovu misao u glavu da ne želim da mi ljudi komentarišu sadržaj... Pa to je upravo suprotno od onoga što ja želim. Nikad obrisao komentar nekome kad sam bio ktitor, a ktitori su imali tu opciju. Sad mi krivo, stekli ste pogrešan utisak o meni, ja sam samo jedna mala nježna romantična i osetljiva duša koja voli da se piša po svemu što volite. :)

Haha, Južni vetar.

Zajebavam se, naravno, nisam ni primetio da li ti ostavljam komentare ili ne :)

Месјо, прокоментарисао сам ти садржај.

Šalabajzeru u pravu si kad malo bolje razmislim. Mema bolje zabave od one na sportskim temama. http://vukajlija.com/forum/teme/31199-fk-partizan?strana=478#post_2759956 i http://vukajlija.com/forum/teme/31199-fk-partizan?strana=478#post_2760472 Neko drugi bi rekao da su oba komentara strašna i da zaslužuju svaku osudu ali taj neko onda ne bi imao pojma jer je to srž sporta i sportskog duha.

O Balkanu sa balkona ti se usta serem da mi je da odem odavde daleko daleko a posao i prodavnica pića da su mi blizo blizo.