Prijava

Не знам колико ово звучи логично ширем аудиторијуму, али ево. Имам идеју да се организује једнодневни бан за члана који буде имао пост на форуму или чету у временском оквиру од 15 минута пре и после 0000, тј. за нову годину, разлоге не бих овде да износим, надам се да су свима јасни. Бан би био формалан и не мора да траје цео дан, већ до поподневних часова, а постоји и идеја да аутору који буде прекршио завет напакостимо на неки други, нама својствен начин. Ово је наравно све само део (личног) Новогодишњег усхићења, које би требало да, по мом мишљењу, додирне и Вукајлију.

Ваше неслагање (већине), као и неслагање модератора сајта (првенствено) резултираће моменталним брисањем теме.

Хвала на разумевању.

Испод можете остављати такозване гласове за и против овог пренк тајм акта, као и ваше коментаре.

Ја волим Вукајлију, 'оћу да останем да четујем и на Нову Годину !
Мада Визарде, ја пре мислим да од хаоса који буде настао од честитики за Нову Годину нико неће ни моћи да приђе Вукајлији после 23 часа...

можда у телефонији :)))
мислим да ће активност чланова за време прославе бити драстично смањена. можда се и варам, ипак ми је ово прва нова на вуки :)))

Ali, da li ima moderatora nolifera koji ce biti tu ?? :)

Па Чаробњак, Интернет јесте ипак облик напредне телефоније :)
И опусти се, и мени је ово прва нова овде...

хазна би могла накнадно да се егзекутира, модератори имају статистику

Dobra ideja - ko pisne, govno stisne! Ko se prvi uloguje na sajt, 01.01.2010, pre recimo 13.00 (dok se posten narod trezni), zasluzuje bar sedmodnevni ban!

Hahaah, potpisujem se ispod jericka !
(tamo gde prepisuje testament onome ko se potpise)

a zasto sajt ne bi bio zakljucan od 30.12.2009 do 02.01.2010 pa da svi budemo zadovoljni.......

A zašto bi to uopšte radili? Mislim mene boli uvo, ionako neću biti na Vuki 31. ali opet...

моја идеја је да се унесе мало новогодишње забаве и расположења овде. наравно, моје мишљење је само моје мишљење.

Slažem se da se odradi nešto takvo. Poznavajući srpski mentalitet
( ne diraj!!= diraj) nije efikasno samo praviti igru od svega.
Bolje je onemogućiti log 31. (npr 20h) do 1. (08h) što je verovatno izvodljivo od strane administratora.
Ovu temu bi trebalo nekako plasirati među ostale autore, da bi dali svoje mišljenje, možda i efikasniju ideju po pitanju rešavanja ovog "problema"

E,pa vizarde u slucaju da se tvoj predlog usvoji ja cu da sakupim minimum 20 clanova i svi cemo se istovremeno pojaviti na cet da cestitamo Novu godinu,pa da malo mucimo dezurne moderatore kad nas budu banovali.
Ima li dobrovoljaca?

I to tacno u 0o:o0

видиш човече да је била заебанција, ш`а одма та негатива и то. на улицу па се кучи.