Prijava

Još nijesam odlučio za koga ću navijati ali već sam pripremio ratničke boje kojima ću se iscrtati kad dođe dan D...

Ne pristajem. Nismo isti nivo. On je mnogo mudriji od mene. On radi za državu, ja se provlačim kroz sistem. On ima uporište u naciji i veri, ja još uvek ne mogu da shvatim šta to znači za mene znači. On je pročitao i zapamtio mnogo knjiga, ja bar deset puta više, i možda i zaboravio više nego on. On je čovek koji bi služio za konsolidaciju širokih narodnih masa, ja bih njegovo delovanje na neki način neutralisao. On ima odgovore, ja nemam. On je mrav, ja sam cvrčak. Tako nešto. A još mi samo fali u životu da glumim klovna na temi Granjka vs Valdemar...

Ako je mogo granjka na celtovoj temi možeš i ti da glumiš klovna na jednoj!
Ako bude dobra tema mogli bi da uvedemo to kao praksu recimo rasni vs pakaojuga onda Dzoni vs Stiven itd.
Oćemo poseban podforum za ovo!!!!!!

Pa ne bih mogao, stvarno. Iako drago mi je što neko misli da bi to bilo zanimljivo.

Batali lamentaciju, samo kukaš na ovom sajtu kako je sve otišlo u kurac. Daj intuitivne, inovativne sadržaje koji će zainteresovati mase, a istovremeno promovisati tvoju ideju. To se traži. Pouči! Taman si lepo krenuo na onoj tvojoj temi, i odustao, ne znam što.

Није то ламентација, него одговор плебсу зашто живи како живи. Криво ми је због тога, заиста ми је жао и ето, емотивно доживљавам што моји сународници живе тако. Па, Екрем интересује масе, то смо апсолвирали. Не можеш поучити оног који не жели да буде поучен. Она тема је била спрдња са мном, али не смета. Ако погледаш боље, видећеш колико глупа питања су ту стизала. Када су престала да стижу глупа питања и ја сам одустао. Само једно паметно питање сам добио на ПВТ и тицало се конкретне ствари која појединцу може донети добро (катастарско питање).

Naravno da ti ne polazi za rukom. Poenta vica je osećaj nadmoći. Mora neko da ispadne glup, ponižen, tako ti je to.

Слажем се са овом констатцијом. Лоше се рангирам у том спорту.

Nije čovek anđeo. A i da ima anđela, ne bi se smejali.

Да, сигурно се не би смејали Екрему и глупостима, понижавању и вређању. Код неких људи, а нарочито деце, смех није последица лошег морално-духовног стања, већ управо доказ његовог здравља и напретка. То сам и у прошлом посту написао, али ако тебе није могуће поучити нечем паметном, шта је онда остало за оне који читају декларације само док серу, јер им је досадно?

I šta je "prava stvar" u slučaju vica?

Права ствар у случају класичног вица је оно што си ти рекао - понижавање и вређање другог човека. Права ствар у смеху за здравог човека је душевно стање радости и задовољства. Њему не треба виц.

Clannad
Inače mislim da bi "granjka vs. valdemar" bila dobra tema.

Може. Човек има пик на мене, увек изврће сваку моју реч и смисао на најпогрднији начин, а иначе када се потруди, заиста одаје утисак човека који тако нешто не ради и коме то не приличи. Отворите тему, ако Лимени неће, нека дође ко ког хоће.

Samo malo, samo malo. Jel jebo Josif Mariju? Je lneko mentalno oboljenje bilo urođeno ovoj Marijinoj familiji? Kao ono, trudno nam dijete, aj da sakrijemo sramotu i da kažemo da joj ga je rođak napravio!

Отворите тему, ако Лимени неће, нека дође ко ког хоће.

Evo ja ću da otvorim temu, uno momento. I mene baš zanima vaš verbalni duel.

kizo друже, посети ветеринара.

Brate, šta veterinar može da mi kaže o tome? Hoćeš reći da su jevreji životinje?

kizo друже, нисмо ми браћа. Ветеринар може да ти каже да си човек и да се понашаш тако. Али, друже, уживај. Занемари шта сам рекао.

nula si granjka od vernika ako ne ljubiš kizu kao brata u kristu

Jel to druže neka prikrivena uvreda, s obzirom na tvoj stav o komunistima?
Ja kao sljedbenik Hristov tebe nazivam bratom. I kako sljedbenik Hristov, pitam jel mu se mati jebavala sa rođom. zar jedan sljedbenik to ne bi trebao da zna? I dosta više vrijeđanja jevreja!

Isus je bio dobar! Obzirom da je on Sin Božiji ne može se uopšte reći da je On bio lice tako da čitava tema nema smisla.

Права ствар у смеху за здравог човека је душевно стање радости и задовољства.

To što kažeš nije znak jednakosti humor. Humor razotkriva, humor ismeva, humor ogoljava, humor kritikuje, humor je angažovan. A smeh koji potiče od stanja radosti i zadovoljstva je smeh likovanja. Koliko li na svetu samo postoji ljudi koji se smeju tim smehom radosti i zadovoljstva... I kako to izgleda, kao blag osmeh sveštenika kad uvidi da dobro jest... Ne razumem ja taj smeh što kažeš, možda što nisam stigao do tog blaženog stanja.

Не знам за Исуса, али Христос је дефинитивно правно лице, јер после ове песме сигурно је зарадио довољно новца да отвори своју трафику са гиросом и самим тим постане предузетник и правно лице.

http://www.youtube.com/watch?v=EzVGYjVMhkU