Prijava

Коначно да чујем шта лицемер мисли. Лупио бих печат на тебе, онако бахато, али за тебе немам одговарајући, ниси у мојој надлежности. Када од једног екремисте долази оцена да сам глуп и задрт онда је то похвала. Било би ружно да говориш нешто лепо. Нити сам те дирао, нити прозивао. Крпу јесам, али он није тако паметан као ти, духовит и племенит. Човек ти је и тему отворио из зезања јер си наложени примитивац који стално налази за сходно да ме напада. Имаш погрешан утисак - нико те не гађа недовољно ферментисаним ђубривом, то што толико смрди долази од тебе. Замолио сам те лепо, замолићу те опет - прошетај се до неког другог. Мани ме своје мудрости, духовитости и памети. Прескочи, пропусти, ниси битан у мом бахатом животу ко ни вц папир. На такве не лупам печат. Попи неко пиво на мој рачун и искулирај се. Жив био, успешан и смешан до суза.

Коначно да чујем шта лицемер мисли.

To sam ti napisao jedno pet do deset puta. Bez upotrebe ružnih reči, govora mržnje, sve do sada. Problem je što ne čitaš sve, ili čitaš, a odgovaraš samo na ponešto. Sve najbolje, pozdravi, želje i čestitke, sa sve đogatom, pečatom, i tako tim slikovitim stvarima.

Ипак посети лекара. Све најбоље.

Granjka. Znaš i sam. Da se ne ponavljam.

Ја знам, али не знају остали. Изјасни се, па да оверим печатом.

Валдемаре уђи часком у чекаоницу ако си ту.

tole lopov namestijo

НИКАКВИ СТЕ КРИШЋАНИ ДА ВАС ЈЕ СРАМОТА ТЕБЕ ГРАЊКА ВИШЕ ЈЕР СИ БУКВАЛИСТА

da se banuju, a nama što smo kupili skupe ulaznice da se vrnu pare skamatom i da nam se nešto odabere
sitna vajda čoeka raduje

Valdemare izdrži. Vukajlija je uz tebe.