Prijava

Postoji mnogo odličnih bendova sa ovih prsostora.Mislim da najveći broj obožavalaca imaju ova dva. Tako, da se ne bi trošile druge teme, evo sad imamo ovu da se prepiremo:)

HAHAHAH! To, braćore!!123

Треба да те банују за отварање бесмислене теме јер само луд човек може да пореди смак и бијело дугме.

Чек дал' ико уопште доводи у питање то да је Смак најбољи бенд са ових простора?

Треба више оваквих озбиљних тема, а не само спортске да буду у активним.

Po meni, mnogo veći bend su Dugmići. Svirali su svaki mogući tip roka (sigurno nije čoban -rok!), i u svakom uspeli. Drugi bendovi mogu da im priđu najbliže do struka ( ne kažem da su loši drugi bendovi, obožavam 100 drugih,ali mislim da su oni najveći).

Јеси ли знао да могу одавде да те нађу преко ајпи адресе и пребију те за овакво мишљење? Знам неке људе који могу, рецимо фендер, само док се врати.

teška industrija, vajta jebe

Рабин Шлома

Чек дал' ико уопште доводи у питање то да је Смак најбољи бенд са ових простора?

Вата ме трансфер блама у последње време од ових припадника Смак секте. Такозвани смакташи треба да схвате ДА СЕ УКУСИ РАЗЛИКУЈУ.

Нешто што је мени добро, не мора бити добро и другоме!

Sine, poslao sam Fenderu poruku na skajp, sačekaćemo te na velikom odmoru da ti brojimo koske.

crvene i zelena jabuka. a ja ne volim jabuke

Мој комшија пети разред носи мајицу бијело дугме. Или боље да кажем носио, док му није скренута пажња да је то неприхватљиво.

Petar Luković je imao do jaja recenzije obe grupe. Kad bih našao, bilo bi lepo... :/

Šta su imali da mu skreću pažnju??????MOže da mi proda majcu???

jel to za vrijeme tita truće eekekek

Ви што не дозвољавате да се уопште дискутује о најбољем бенду са ових простора, е вама има да поручим да ја не дозвољавам да ми соле памет људи који се куну у бенд који има стихове "људи није фер, човек живи као кер".

БЕЛО ДУГМЕ ЈЕ НАЈБОЉИ БЕНД НА СВЕТУ БИЈО, ШТЕТА ШТО ЈЕ АЛЕН ИСЛАМОВИЋ УМРЕО, БОГ ДАМУ ДУШУ ПРОСТИ.