Prijava

Ona standardna priča, sad kad bih se vratio 5-10 godina unazad to i to bih promenio, ta greška me sjebala za čitav život.

Nikad ne bih upisao gimnaziju, i to društveno jezički smer... tuga...

Probao bih kokain, kad sam imao priliku...

Nisam se još sjebao toliko da bi mogao da kažem da sam se sjebao u životu.
A gde sam se zajebao ima milion.

Не бих уписао овај факултет и не бих се регистровао на вукајлију.

Nisam se registrovo na vukajliju 2007. sad bi imo 2000000 pojena od definicija.

зајебо сам се што као клинац нисам почео да свирам бубњеве. лепши би ми живот био данас да јесам.

jase zajebo što nisam posto fudbaler rela madrida, a mogo sam. imo sam i dres roberto carlos, imam još uvek. Onaj kelme lololo

Зајеб'о сам се што нисам наставио да тренирам кошарку. Ваљда би' се некако увалио у НБА кад је Коста Перовић успео.

ахахаха

тако исто и ја размишљам. Да сам научио бубањ тад сад бих можда био бубњар саундгардена или металике, у најгорем случају вангога. Ал ето ЖИВОТ КУРВА ОТЕРА ТЕ НА ДРУГУ СТРАНУ, НА АПАРАТЕ И ФАКУЛТЕТ. И НИШТА НЕ ПОБЕДИШ

Nisam se zajebao u životu.

Cara™
jase zajebo što nisam posto fudbaler rela madrida, a mogo sam. imo sam i dres roberto carlos, imam još uvek. Onaj kelme lololo

http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/1999/09/23/_slike/Ognjenovic.jpg

Biće bolje fejsaro, NIKAD NIJE KASNOOO

Počeo bih sa brazilskom žiu žicom jedno 10 godina ranije. Do sada bih imao crni pojas, išao bih po Evropi i prodavao znanje na seminarima za 1500€ po vikendu.

Čru stori, znam lika. Prije 5 dana je bio u Rimu, eno ga danas u Dubaiju. Za par dana ide u Moskvu (5. put ove godine) a sljedeći mjesec u Bražiu.

Haos jebeni.

Ja se zajebo sto sam se rodio u Srbiji. Osim toga, vece greske nisam pravio.

Zajebao sam nešto gadno u prošlom životu. Ovo sad je samo loša karma.

jedino to sto sam lenj ko bulja,al fino mi i tako :)

ne bih pocinjao da igram ni jednu rpg igru, i ucio bih u petom osnovne pa nadalje