Prijava

zajebao sam se sto sam upozno jebača, život bi mi bio lepšti da mi ne kad ne padne na pamet krajiška masa od 200 kg kako jede ljutu papriku

zajebo sam se sto sam treniro fudbal 8 godina

Nikad ne bih upisao gimnaziju, i to društveno jezički smer... tuga...

Ni ja.

zajebo sam se što nisam ušo u politiku tamo neke 2000...

vala, nikad ne bih upisala ruski
NIKAD

никаквих великих зајеба, једино што бих нагазио факс да данас увелико мрљам кокс између два рочишта и једва чекам викенд да циркам и гађам дрољице парама у клубу

ПРОВИРОН ПОБЕДА ХАХАХА

Sto nisam nastavio zbasketom, finom sam kreno imam dobru rulu. Igro bih neku drugu rumunsku.. Al eto..

onomad kad nikad nisam jeb'o

I sad me muka hvata kad se setim...

-(pre 4 godine) odbila sam ponudu da za DŽ završim edukaciju. Cena oko 700e, dva sesmestra. Tad' me mrzelo da se nanovo 'vatam za knjigu (koja budaletina);
- sinoć sam se oždrala ko prasica. Iz čiste halapljivosti, dosade, šta li...a jeste mi se i smučilo posle.

Што нисам никад тренирао фудбал.

Što sam se rodio jeba mi pas mater

ša ja znam đe si se ti zajebo u životu

Био би од мене неки Рахим Стерлинг, ал ко зна зашто је садашње стање добро, не жалим се претерано.

Нисам се зајебо, јер није до мене јбг, али ми је криво што имам огромног бобана, позамашне дебљине и не могу да спавам бичарке у дупе.

Zajebo sam se danas sto sam pojeo dva kila rostilja pa posle nisam mogao piletinu sa raznja.

Što sam batalio fudbal

Kad sam uzeo stan na prizemlju, jebem ti prizemlje da ti jebem prizemlje, zimi ledeno jer je ispod podrum, prozor ne mogu da otvorim, svako vidi sta radim. NIKAD VISE PRIZEMLJE!