Prijava

teorija evolucije je jedna od najglupljih teorija ikad smišljenijh

Reče već neko da je Granjka Miroljub Petrović, opuštite se.

"teorija evolucije je jedna od najglupljih teorija ikad smišljenijh"
u fakin t(r)ool zračiš lucidnošću dječko

teorija evolucije je jedna od najglupljih teorija ikad smišljenijh

http://www.dodaj.rs/f/2L/FM/3uWs0lBm/148925338011795639317592.jpg

hvala na persiranju :kafica:

Ne, mislim ljudi stvarno, šta je sa toliko nerazriješenih pitanja koja se kose sa zdravim razumom, ili bolje rečeno bolesnim kada pričamo o pojedincima ovdje ?

ne persiram ti,nego si ti taj lik sa pljugom pregorelom do filtera

pa dobro, ima smisla. I pišete gluposti, donekle.

naravno,to je najvise od argumenata sto cemo od tebe cuti

A ŠTAĆEMO STIM ŠTOJE SAM DARVIN REKO DA TEORIJA NIJE TAČNA, AU SVE VAM PADA UVODU

RAZLAZ,KATANAC

to evolucija učinila svoje da imaju takvu izraslinu jer su im mužjaci svi do jednog pederi da ne kažem buljaši, pa im priroda podarila organ u obliku muškol polnog organa ali sa funkcijom pičke da bi ih namamile da se seksaju.

ovaj tekst sam kopirao ne znam odakle, stoji mi već 6 godina na particiji na hardu kog nikad ne formatiram:

The Greeks thought that all sex acts required a penetrative aspect, so they assumed that all lesbians had giant clits, large enough to have vaginal sex with another woman. Where they thought these women were hiding their shoehorn-size clitorises is unclear -- perhaps they assumed the vagina was like a switchblade.

a članak je više informativan, šturo objašnjeno šta i kako, da ne kažem nepotpuno

ne divno, već božansko.

kaki su grnji perverznjaci jebote, gori su od njemaca i franzuca

a bogami i španaca. okej, grci nisu toliko pervezni

inače sada gledam šta sam napisao. afazično skroz. mislio sam da su njemci francuzi i špranci perverzniji, tako da grci i nisu toliko. strašno

Ribice su prirodne, čovek je perverzan. Nikad nisam čuo za perverznu životinju. Al ako je čovek zivotinja, to već unosi zabunu, onda je čovek prirodan šta god da učini.