Prijava

Napustio sam filozofski, jer gowno. To na stranu pusi ga trulekse. Naucnoci koji sebe otudjuju od filozogije su tako kvazi hehe

PA JESMO TI LEPO GOVORILI NA TEMI DA JE FILOZOFIJA SRANJE!

Pa moj trulekse zasto ratujes protov necega sto ne postoji u tvom diskursu

Sranje je kada dodje pijani profesor I prica kako je djindjic bio do jaja I kako snsovci jedu govna, ma ajte u kurac uvazeni akademice

jer chovek ne mozhe da tvrdi da neshto postoji, ja verujem samo da je Karlo ili Charl umro pre 3 veka na gubilishtu, istina i lazh su svojstva verovanja, veruj mi

Istina I laz buka I bijes
Svjest jednog idiota

treba ukinuti odsek za filozofiju.

Ja bih i onaj za psihologiju veruj mi jer istina je svojstvo verovanja, kao i lazh

Interesuje me trulekse tvoje mišljenje o istoriji kao nauci, može li joj se verovati ako ja negde pročitam da je Čarls umro na gubilištu pre 3 veka ili ne?

U svakom slučaju pre bih saslušo Istoričara nego nekog klupskog moljca filosofa koji kenja o astrofizici i evolucionoj teoriji a da pritom nema elementarna znanja o prirodi koja se uče kod još kod učiteljice. Kapiram da i Rasni više nauči o prirodi u svojoj inkluzivnoj grupici nego filozof za 4 godine akademskog školovanja.

Ne samo što je evolucija netačna nego je i zemlja ravna ploča... Gravitacija postoji samo na zemlji... Niko još nije bio u svemiru! Sunce je malecno oko 2 km u obimu a veštački satelit mesec je još manji i šupalj je.... u njemu se nalaze zli gušteri sa planete X koji vas telepatski konrolišu. Sve su to dokazane činjenice! Svi ste glupi a ja sam pametan!

Oseća se malo ironija u postu, rekao bih?

Ma kakva crna ironija, iz njega progovorio Gospod koji je ovaj svet osmislio za nas. I snagom svoje volje učinio ga nama pojmljivim. Darvin je sotonin plaćenik! Kao i Soroš itd.

Kad ce sve zene evoluirati da furaju dupe ko stanija?

Kaд ће људи еволуирати у андрогине хермафродите?

Drogine? Samo ti drogza u glavi ccc

Nego sad video jednu zanimljivu sličicu, možda nema suviše veze s temom.
http://www.dodaj.rs/f/29/HN/AbLfZex/untitled.jpg

Valde, prava slika, neverovatno koliko ljudi ne zna da je budizam isto religija.