Prijava

armine posto vidim da imas neke unutrasnje sukobe i da jos trazis nit poente zivota pogledaj ovaj film razjasniće ti sve :) http://www.imdb.com/title/tt1029120/

Verner Hajzenberg, osnivač kvantne mehanike je jednom prilikom rekao: "Prvi gutljaj iz čaše nauke će vas pretvoriti u ateistu, ali kada dođete do dna čaše, tamo vas čeka Bog.

Ako ti misliš da u Hajzenbergovom kvantnom principu neodređenosti može postojati dno čaše, i da taj princip može podrazumevati postojanje ikakvog boga, onda ne poznaješ delo dotičnog gospodina. Ovde je reč Bog upotrebljena figurativno, a izjava izvađena iz konteksta, pa se takva širi po internetu.

Nijeste to jos ucili? Jel se to uci sada u srednjoj skoli?

Ček jesmo rešili dilemu kako je nastao bog ili da otvaramo novu temu lolo

Mogli bi da osnujemo novu religiju po kojoj nas je stvorio bog a bog je nastao od majmuna loooool

kazu da je bog klaber

Dureks okrenuo evoluciju unazad.

Bog smo mi, ljudi, koji smo u budućnosti postigli apsolutnu moć, i zavladali univerzumom, prostorom i vremenom, i sada bdimo nad samima sobom i štitimo se od nekog događaja koji bi prodreo iz nekog drugog univerzuma i poremetio tok događaja u kome smo postigli apsolutnu moć, i zavladali univerzumom, prostorom i vremenom, i sada bdimo nad samima sobom i štitimo se od nekog događaja koji bi prodreo iz nekog drugog univerzuma i poremetio tok događaja u kome smo postigli apsolutnu moć, i zavladali univerzumom, prostorom i vremenom, i sada bdimo nad samima sobom i štitimo se od nekog događaja koji bi prodreo iz nekog drugog univerzuma i poremetio tok događaja u kome smo postigli apsolutnu moć, i zavladali univerzumom, prostorom i vremenom, i sada bdimo nad samima sobom i štitimo se od nekog događaja koji bi prodreo iz nekog drugog univerzuma i poremetio tok događaja u kome smo postigli apsolutnu moć, i zavladali univerzumom, prostorom i vremenom, i sada bdimo nad samima sobom i štitimo se od nekog događaja koji bi prodreo iz nekog drugog univerzuma i poremetio tok događaja u kome smo postigli apsolutnu moć, i zavladali univerzumom, prostorom i vremenom.

Bog smo mi, ljudi, koji smo u budućnosti postigli apsolutnu moć, i zavladali univerzumom, prostorom i vremenom, i sada bdimo nad samima sobom i štitimo se od nekog događaja koji bi prodreo iz nekog drugog univerzuma i poremetio tok događaja u kome smo postigli apsolutnu moć, i zavladali univerzumom, prostorom i vremenom, i sada bdimo nad samima sobom i štitimo se od nekog događaja koji bi prodreo iz nekog drugog univerzuma i poremetio tok događaja u kome smo postigli apsolutnu moć, i zavladali univerzumom, prostorom i vremenom, i sada bdimo nad samima sobom i štitimo se od nekog događaja koji bi prodreo iz nekog drugog univerzuma i poremetio tok događaja u kome smo postigli apsolutnu moć, i zavladali univerzumom, prostorom i vremenom, i sada bdimo nad samima sobom i štitimo se od nekog događaja koji bi prodreo iz nekog drugog univerzuma i poremetio tok događaja u kome smo postigli apsolutnu moć, i zavladali univerzumom, prostorom i vremenom, i sada bdimo nad samima sobom i štitimo se od nekog događaja koji bi prodreo iz nekog drugog univerzuma i poremetio tok događaja u kome smo postigli apsolutnu moć, i zavladali univerzumom, prostorom i vremenom.

Dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja dal si ikada mene voljela kao tebe ja.

Moj scenario je da će sve ostati isto narednih xxx godina.

evo necega o cemu sam razmisljao prethodnih dana.

zamislite da "vladari sveta iz senke" ili neko drugi zao, nekom nadrkanom tehnologijom, nekako simuliraju drugi dugo ocekivani dolazak isusa hrista. Znaci pojavi se na kratko u toj perfektno verodostojnoj simulaciji, i za to kratko vreme izrekne nesto sto bi bilo u interesu onih koji su sve to simulirali, tipa: Pobijte kolko mozete ljudi za godinu dana, ja cu se posle godinu dana vratiti pa svi idemo zajedno u raj. I onda nestane. Banalizovao sam primer ceo, interesuje me sta mislite o ovome kako bi to bilo?

sto mi ne odgovarate u picku materinu ubicu se

samo bi muslimani živi ostali, ne znam kome bi u interesu bilo tako nešto, a da trenutno ima tehnologiju da simulira drugi isusov dolazak