Prijava

Ovi ateisti sigurno podrzavaju Izrael.

Sjebo vas doktor OZ

Rasni - savrshen troll

Jednom sam i ja umro. U početku sam osećao da se odvajam od tela, video sam odozgo ljude koji pokušavaju da me vrate u život, plaču i zovu hitnu. Onda me je neka nezamisliva snaga u vidu vrtloga podigla, leteo sam u nebo kao perce. U nebu sam primetio svetlu tačku, kako sam joj se približavao, rasla je u ogromno polje svetlosti, i prema njemu su letele hiljade i hiljade svetlećih duša kao što je moja. Neki glas mi je vikao iz ofa: NEMOJ DA LETIŠ PREMA SVETLOSTI, NEMOOOOOOJ!!! Nisam ga poslušao, uleteo sam. Tamo je sve bilo divno, anđeoski horovi su pevali oko mene. Tu prileteše čukunbaba i čukundeda, uzeli su me pod ruke i odveli pred Njega. I taman On zausti milostivim glasom da mi se obrati, ali u tom trenu ja dođoh sebi, i vratih se u zadimljenu prostoriju punu ljudi koji su pili i duvali. Jbg, mnogo pečuraka, ne valja kad se predoziraš...

Trebaće mi nekad te pečurke.

Menjas poentu. A poenta je da su ateisti glupi.

Da si stvarno rasan, ne bi tako naivno generalizovao. Rasni ljudi imaju širok uvid u svakakvu problematiku, dosta znaju i ne vređaju neistomišljenike. Ali opet, ne bi imao ni grb svog omiljenog fudbalskog kluba na avataru... Biće ipak da si prilično mlad.

Aj ne lupaj videces ti kad umres pa kad vidis tunel ima de se sjebes hehehe

rasni, zašto toliko voliš kafez u koji te uvek strpaju ko poslednjeg majmuna?

Doktor OZ je pametniji od svih ateista zajedno!

zato je završio u zatvoru... Nije ti amerika ko naša zemlja pa da se tolerišu nadrilekari, alternativci, vidari, astrolozi i ostala rulja. Čim su provalili da preterano kenja i da nema dokaze za ono što priča, da iznosi pseudonaučne tvrdnje zarad ličnog bogaćenja - strpali ga u ćuzu.

Aj daj link gde se to kaže.

In August 2010, Oz was diagnosed with a pre-cancerous polyp in the colon during a routine colonoscopy which was performed as part of his show.

I gde je njegov Bog sad? Dok mu armija lekara širi rektum i kolonoskopski sodomiše...
Još je i Turčin musliman... Ne znam kako Alah gleda na to?

Videces ti tunel valdemare heheheheh

Ccc kakvim ti glupostima verujes.

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2014&mm=08&dd=01&nav_id=883402

Тероподи нам једу усеве и кењају са грана. Глупост наставља са еволуцијом....