Prijava

жао ми мачке

Драгишићу колико да ти платим да ми пишеш овакве приче?

Pojebala sam se sa kerom
Bila je veoma hladna zima sa snegom preko metra.Jos sam bila kod babe u selu oporavila se posle silovanja i batinanja dvojice lovaca-ova prica je nastavak price "Prizeljkivala sex-dobila silovanje i BONUS batine.Nigde nisam izlazila,ustvari nisam imala gde modrice po telu vise nisam imala pickica se oporavila bila sam ko nova.Navece bih uz lampu citala erotske romane bez kojih nisam mogla i drkala picku do iznemoglosti.Kurac mi se samo vrteo u mislima proslo je mesec dana otkako su me bili lovci brutalno tukli i silovali. Pomisao da cu celu zimu provesti bez kurca me je opsedala vise mi je i drkanje dosadilo bilo ali mi je ono jedino preostalo.
Jedno jutro sam nosila serpu ostataka hrane i hleba "zuci" babinom keru da mu istresem u njegovu cikaru da jede.Skakutao je obletao oko mene obradovao se hrani. Cudilo me da mu nije bilo hladno.Bio je vezan lancom i blizu mu je bila kucica.Tako se radovao i sve se dizao sapama prema meni i lizao mi ruke. Baba je rekla kad mu dam da jede da mu ne prilazim da me ne ugrize jer dok jede neda nikome prici. Nikad ga nisam zagledala nije bio neki rasni ker bio je neki obicni mesanac ni velik ni malen srednje velicine.Bio je smedje - zuckaste dlake zato ga je baba zvala "zuco".Tek sam tada primetila da ima povecu futrolicu u kojoj je bio sigurno podebeo kurcic.mlatarao bi mesnatom futrolicom iz koje mu se samo malkice video vrh crvenog siljastog kurcica.Malo bih ga pomazila po glavi, usima i njuskici a on bi mi uvek lizao ruke.Skakutao je oko mene bio je veoma zivahan.Sutra dan sam mu opet nosila da jede i tako mi se radovao kao da je i njemu bilo dosadno kao i meni u ovoj mukojebini.Onako mazeci pipnula sam ga malo po futrolici i opipala je.Bilo me je strah da me ne ugrize al se umirio Zavrsetak futrolice mu je bio mokar i odmah mu se malo kurcic promolio koji centimetar izletio vani.Uhvatila sam ga za futrolu i on je odmah poceo u prazno da zamahuje u mojoj ruci osetila sam vreo slipav vise lepljiv kurcic kako klizi kroz moju ruku.Izletio mu je oko 5-6 centimetara crveni siljati kurcic isto kao da mu ga je neko sa jedne strane zasekao nozem tj. zasiljio ga.Na vrhu kurcica mu je bilo nesto malo zuto zeleno sto sam mu obrisala maramicom.Ustala sam se i on mi je nogu uhvatio sapama i poceo da jebe moju nogu.Jedva sam se otarasila zuce.i izmakla se koliko mu je lanac zatezao da me nemoze vise dohvatiti.Posle sam ga gledala kako oblizuje svoj kurcic a meni je uprljao pantolone bila mi je vlazna nogavica od njegovog kurcica.Sreca bio je velik sneg pa je bilo cisto i on je bio cist u odnosu kad sam tek u jesen dosla kod babe bio je sav blatnjav i sve oko njega blato.U kuci sam sedela grijala se i vec smisljala kako da me zuco pojebe.
Nedugo jedan dan baba rece da ide do neke svoje babetine prijateljice da dadne novac njenoj snajki kad bude isla do susednog sela u kojem ima prodavnica da joj pokupuje nekih kucnih kuhinjskih potrebstina,zacina,kvasca i kojekakvih sitnica i meni cigareta.Cim je baba otisla ja sam odvezala zucu i povela ga u sjenik gde je stajalo seno, kukuruz za kokosi a sa druge strane je bio krmetnjak ali prazan jer su krmad davno poklana i sve se meso susilo u susnici.Uvela sam ga u senik sela u seno bila sam obucena u trenerku debelu i gorenji i donji deo.Drzala sam zucu za kajis oko vrata i drugom rukom ga uhvatila za kurac i pocela mu ga nadrkavati polako kroz futrolu.Klizio mu je tanki tvrdi zilavi kurcic vani sve vise i vise i opet poceo zamahivati kao da jebe moju ruku.Sve mu je vise izletao iz futrole dahtao je i ja sam ga onda naglo pustila na sta je on odmah obuhvatio moje koleno prednjim sapama i poceo ga jebati i zamahivati onako izvijen u ledjima.Ja sam ruku zavukla u gacice i prste gurala u picku koja je vec bila vlazna izvadila sam je i odmah je osetio miris pickice i poceo da mi lize prste osetio je jak miris moje pickice. Odgurnula sam ga od sebe skinula sam trenerku ispod kolena i gacice i sela na malu klupicu i rasirila kolena i odmah je priletio i poceo mi njuskati i lizati pickicu uhh kako je jezikom mljackao po njoj dok su iz nje nadirali sokovi ohh kako je lepo lizuckao moju dlakavu pickicu.Prstima sam je rasirila i on je lakse dopirao jezikom do mojih usnica osecala sam da cu svrsiti svakog momenta kad bi je presao dugim jezikom.Osetio je znao je da je picka.onda sam ga odgurnula i onako spustane trenerke i gacica ispod kolena naguzila se dobro sto nize sagnula oslonjena na malu klupicu za koju sam se drzala i naslonila sisama.Zuco mi je liznuo koji put te poceo obletati oko mene i poskocio nekoliko puta al je uvek u prazno pored uz butinu naskakivao na mene sve dok jednom nije skocio i obuhvatio me sapama oko struka nisko do kukova i poceo da nabada kurcicem pored pickice nekad je samo taknuvsi kurcom.Jos nize sam spustila guzu i onda ga je pogodio pravo u pickicu nekoliko puta malim ubodima.Primakao se jos vise me stisnuo sapama osetila sam kako mi gazi zadnjim nogama po listovima potkolenica i upire da ga potrefi ponovo u moju pickicu ali sisao je i odustao umorio se samo je dahtao ko lud dok mu je kurcic malo vise izasao iz futrolice crven ko da je sav krvav.Nisam se mrdala on je samo obletao oko mene i ponovo pokusavao da me zaskoci nakon nekoliko pokusaja uspeo je da me zaskoci ponovo i stisne sapama oko kukova.Sad mi je vec u zamasima dodirivao kurcom pickicu i ponekad proletao ispod nje sve dok se ne izvi iznad mene spusti se nize zadnjim delim i potrefi ga pravo u moju vlaznu rupicu nekoliko brzih uboda i vec je spretno ubadao i vadio ga onda se naglo zabio i u sekundi mi ga zaterao celoga ciknula sam kad mi ga je nabio naglo celoga .Nesto me tvrdo ubolo i jos nekoliko kratkih trzaja ispunilo mi je celu picku tako naglo da vise mesta nije bilo u njoj samo je nesto debljalo i sirilo se u meni od cega sam svrsila kao nikad.Zuca je bio na mojim guzovima zakovan u mene visile su mu noge malo mlatarao njima i grebao me i onda se smirio i cvileo mi na uvo.Potpuno me ispunio i rastao sve vise to se sve desilo veoma brzo da sam bila puna kurca i neke velike kvrge.Pulsirao je u meni potpuno ispunjenoj i poceo da svrsava. Osecala sam svaki mlaz sperme kad bi izbacio u mene tako sam nenormalno napaljena bila. Svrsila sam jos jednom tako zestoko da sam cvilela ko njegova prava kuja.Pokusao je da ga izvadi al nista onda je sisao sa mene i okrenuo se bas kao da sam kuja.Kurac mu je bio zaglavljen u meni i samo me punio.Svrsavao je tako obilno da mi je napunio picku i sve curelo niz noge pokusao se otrgnuti od mene al nista.Kad god bi pokusao da ga otrgne tako me je zabolelo da sam vrisnula.I dalje je punio moju pickicu nisam mogla da verujem da toliko moze da svrsava.Izlazilo mi je i pored zaglavljenog kurca u picki i dalje sve dok ga nije jednom naglo trgnuo da sam vrisnula i izcupao ga iz mene mislila sam ostala mi je picka na zucinom kurcu kad sam se okrenula i videla kurac nije bio velik oko 15-tak centimetara al u samom korenu kurca bila je crvena kvrga velicine osrednje jabuke. Iz mene je curela zucina vodenkasto bela sperma. Zuco ga je sam sebi oblizivao i onda prisao i oblizao moju picku i noge gde je god curelo i cekao da sve polize jer je curelo dugo iz mene.Kurac mu se uskoro vratio nazad skoro potpuno jedino je bio malo deblji dio koji mu je virio iz futrolice.Sela sam picka mi je trnula kao da nije moja i brisala je maramicom.Zapalila sam cigaretu da se malo povratim od zucinog kurca nije bio velik al njegova me kvrga potrgala celu kad ju je naglo potegao i iscupao ga iz moje male pickice presekla me strasna bol.Zuco je lezao dok sam ja popusila cigaretu i malo se smirila od njegovog kurca.
Htela sam iskoristiti vreme dok je baba bila odsutna da se jos jednom naguzim zuci da me pojebe.Ponovo sam bila naguzena na kolenima i na klupici se oslonila i jednom rukom ga dozivala trljajuci se po pickici.Nije mu trebalo dugo da me zaskoci al je pre toga ponovo prvo oblizivao pickicu i onda me zaskocio nije ga mogao uterati nije se dobro namestio i onda me je ponovo zaskocio i ovaj put vec je bockao pravo u vlaznu rupicu uterao ga je malo vise i onda mi ga opet silno odjednom u nekoliko zamaha celoga nabio vrisnula sam i jaukala i posle nekoliko trzaja vec me potpuno ispunio sto me nateralo da svrsim tako brzo nikad brze nisam kao tada svrsila.I dalje je rastao i sirio se u meni dok u jednom momentu nisam osetila da piskim niz noge mi je pisa tekla.Njegova kvrga je ispunila moju pickicu i pritisla mi mokracni mehur da je samo spontano pocelo da piski iz mene a on je poceo da svrsava i da me puni.Opet se zaglavio u meni mlatarao nogama viseci na mojoj guzi pokusavajuci da ga iscupa.Svrsila sam ponovo uz jako stenjanje i jaukanje.Cvrsto sam ga uhvatila za prednje sape i drzala jako da se ne otrgne iz mene i da mi ne potrga pickicu.Smirio se i samo me punio ponovo je curelo iz mene bila sam puna njegove sperme.Nisam mu pustala sape desetak minuta dok se nije poceo otimati i onda ga iscupao al bilo mi je lakse nego prvi put valjda sto se dobro i dugo praznio i mirovao pa mu se kvrga malo smanjila i lakse ga je iscupao.Cim ga je izcupao iz moje picke potekao je potok njegove sperme cekala sam da izadje samo koliko moze dok je on ponovo oblizivao svoju kurcinu i kad ga je sredio i izlizao prisao je i poceo oblizivati moju upisanu pickicu i svoju spermu pomesanu sa pisom.Polizao mi je sve sa picke i nogu i legao u seno oblizujuci se. Digla sam se sela na klupicu imala sam sta videti komplet upisane gacice i netopljenu trenerku pisom.Picku sam dirala bila mi je natekla i sva utrnula.Opet sam zapalila cigaretu da se opustim i veoma mi je godila bila sam zadovoljna i upisana hee hee. Navukla sam upisane gacice i trenerku.

Крв ти јебем каквих све срања има.

Cao,zovem se Nikola,imam 19. godina,kratku
crnu kosu,lepo sam razvijen(nabildovan) jel cesto
idem u teretanui vesok sam 190 cm.
imam sestru,koja se zove nina. Nina ima lepu
guzu(veliku)i velike sise,dugu smedju kodu i
veoma zgodno telo. . ogna je mladja od mene 3
godine to jest ima 16 god. Neznam zasto ali ne
je oduvek privlacila. Obicno kada sam u sobi za
kompijuterom ona namerno dodje da cisti sobu i
trci se ispred mene,tako da mmi se odmah
digne. Obicno sam tako napaljen oblazio u WC i
drkao na njne gacice ili brus.
Ovaj dogadjaj koji cu vam opisati,se dogodio
letos.
Bio je sparan dan a roditelji su nam bili na poslu.
Posto smo ziveli na selu,imali smo veliko
dvoriste. Ja sam uz pomoc tate napravio malu
kucnu teretanu ,tako sto sam pregradio jedan
deo supe u tu postavio rekvizite. Posto je boli
dosadno ja sam otisao da vybam. Nina je
(pretpostavljam namerno)dosla kod mene u
teretanu. imala je uzane helanke,roze boje i
majicu iz koje samo sto joj nisu ispale njene
velike i lepe sise. Dosl je i trcila se tamo,kao je
nesto izgubila. meni se kurac digao samo sto nije
pocepao sorc. Nisam mogao vise da izdrzim.
Posto sam ynao da nema nikog kuci morao sam
nesto da predizmem. Odjuri sam u njenu sobu u
ona se sagnula da uzmesnalu koja joj je ispala .
stao sam iz nje i poceo da je hvatam za bulju,i
prislonio sam joj kurac nuz isto to veliko dupe.
Ona se okrenula i pitala
-Sta radis to
-Seko ja bih da te karam.
-mogu ma a i tata da se vrate s posla i da nas
zateknu tako.
-nece . sada je 1 sat a oni se vracaju tek u 5.
Molim te dam mi date karam.
nij evise cekala ni sekunde odmah se spustila na
kolen,svulka moj zategnuti sorc i bokserice i
iskocila je moja kurcina od 20 cm. pocela da mi
pusi . Osecao sam se kao da sam bio na
sedmom nebu. Moja mala seka(najbolja riba u
selu) mi je pusila. svrsio sam joj puna usta a ona
kada je to ispljunula rekla je:
-sada me prcaj ato,zelim tvoj kutrac u sebi.
bacio sam je na krevet, na ledja i polako jojpoceo
gurati u njenu vec razradjenu pickicu. pocela je
da stanj/ahhhhh tooooooo to batoooo brze
brzeee/. poceo sma da ubryavami osetio sma da
ci svrsiti. to je ostila i ona. izvadio sam gai svrsio
joj po bujnim grudima. rekao sma joj:
-okreni se sad ce bata da te prca u guzi.
poslusala me je i natrcila se. polako sam ulazio u
njen uski cmaric. kada sma ga gurnuokoliko sam
najvise mogaopoceo sam da ubrzavami da
stenjemo i ona i ja .
-to bato,razvali svoju seku,ah to samo me tako
prcaj ,toooooo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-
govorila je Nina dok su joj suze isle na oci.
ovaj put nisam stigao da ga izvadim i svrsio sam
u nju,ona se osecala tako srecno. NIna je opet
zgrabila moj kurac i ovog puta ga je strpala celog
u usta. Ja sam poceo daj joj lizem ickicu i tako
smo napravilu pozu 69. kada smo yavrsili ja sma
joj mesio njene prelaepe sise i gurao kurac
izmedju nih. .
Na kraju smo se ljubili i smejali. ona j posle
pocistila sobu a i dalje smo se ponasali kao da
nista nije bilo. Nadam se da ce se ovakvi
dogadjaji ponoviti jos koji put. . .

sada me prcaj ato,zelim tvoj kutrac u sebi.

СЈАЈНО

Реално сто посто. Баш све онако како жене воле. Уствари, колко сам видео, углавном се ради о генбенговању девојчица и порнићарењу по њиховим фацама, тако да је све оно што девојчице воле, ал сто посто је реално.

Brate ja kad sam imo 17 godina mene je jedna riba molila da joj svršim po faci posle analne penetracije. Rekao sam joj da nije normalna i da mi se gadi da joj svršavam negde drugde osim u usta. Rekla mi je ŠTO ODMA NE KAŽEŠ!

ахахахахахахаха боговски

zivio sam te fodine sa mamom i sa svojom
sekom bila je 2001.mama nam je rekla da nam
u posjetu dolazi tetka iz U.S.A. sa svojom
djecom.ima ih 2 jedan je sin a drugo kcerka
moja rodica.rodicu nisam vidio od 1990 kada je
imala 3 godine i kada su njeni roditelji otisli da
zive u Njemacku a posle za U.S.A.nisam znao
kako ta moja rodica izgleda.i konacno taj dan je
dosao kada sam isao da ih docekam na
aerodrom.izgrlio sam se sa svojom tetkom
svojim rodjakom i rodicom .rodica je bila moje
visine 173 imala je savrseno tijelo i nenormalno
lijepe sise.na putu kuci bili su veoma radosni
sto su dosli nakon 11 godina da nas vide.dosli
smo kuci raspakovali se i tako navece smo izasli
malo da prosetamo.moja rodica nije puno
pricala zaboravila je nas jeziktetka me je pitala
da li znam nekog dobrog trenera tenisa jer je
moja rodica teniserka time se bavi pa nebi da
sada kada je ovdje prestane s treninzima.rekao
sam da cu provjeriti.i nasao sam jednog mojoj
rodici je bilo 16 god.meni 20.i naredni dan sam
rekao tetki da imam trenera i da ona treba da
ode s njim da se dogovori koliko putna na dan
ce da trenira i cijena.tetka moja mama i seka i
rodjak otisli su da se nadju s tim covjekom a ja
sam ostao sam sa rodicom. bila je u veoma kratkom bijelom sorcu i nekoj
majcici.njene veoma duge noge su me bacile u
mastanje kako joj lizem noge i idem do njeni
predivni sisa nikada u zivotu nisam vidio tako
lijepo oblikovane sise.tako sam ja mastao o njoj
dok me nije pogledala i rekla “zasto gledas u
mene kao orao”.a ja sam rekao pa ne mogu da
vjerujem da si se tako promjenila sjecam te se
kada si bila beba a vidi te sad i prelijepa si.i
nista samo smo nastavili da pricamo.naredni
par dana sam samo msilio na rodicu drkao sam
svaki dan 3-4 puta misleci na nju.jedno jutro
me tetka pitala mogu lki ja da odvedem rodicu
na trening rekao sam sto da ne.krenuli smo ja i
rodica uvijek sam je pustao da ide ispred mene
1 korak da joj mogu gledati guzove imala je
prelijep i guzove kako da ne kada je
teniserka.dok je trenirala gledao sam je u toj
kratkoj suknjici kako njeni guzovi vire i zovu me i
kako njene sise skacu dok trci ustao sam morao
sam da odem da drkam.vratili smo se
kuci.uvece tetka je rekla da za par dana ona
moja mama seka i rodjak idu u Crnu Goru na
10-ak dana na odmor i rekla je da cu ja ostati
sa rodicom jer neko mora.malo sam se kao
protivio tome ali rekli su da ce da mi plate to
sto cu ostat pristao sam.nakon par dana
navece su otisli za Crnu Goru.ja i moja slatka
rodica sami.prva 2 dana sve je bilo normalno
treninzi izlazci i tako.kao i treci dan uvece kada
smo trebali spavati moja rodica je spaval u sobi
moje seke a ja u spavacoj sobi.prije toga gledali
smo neke filmove i tako malo sale i na kraju
sam joj rekao da je vrijeme za spavanje kasno je
a i ona treba da ustane rano zbog
treninga.ugasili smo svijetla ona je otisla na
spavanje i ja sam samo sto nisam mogao
zaspati mislio sam na rodicu i kako je jebem
drko sam u krevetu.u jednom trenutku cuo sam
kako je rodica ustala dosla do vrata gdje sam ja
spavao malo otvorila i stajala par sekundi i onda
zatvorila vrata i otisla u wc.pomslio sam da nije
ustala u snu pa je malo izgubljena.ustao sam i
otisao do wc-a otvorio vrata u trenutku kada je
moja rodica ustajala sa wc solje.pogledala je u
mene zaprepasteno nije znala sta da kaze njena
pickica je bila obrijana i ja sam samo gledao u
picku nisam progovarao nista.nakon 2 minuta
rekao sam izvini mislio sam da nema nikoga u
wc izasao i zatvorio vrata.vratio sam se u krevet
napanje drkao sam i mislio na nju i govorio
njeno ima.cuo sam kada se vratila u sobu i
zatvorila vrata.lezao sam otvoreni ociju nisam
mogao da spavam razmisljao sam da li da
odem u njenu sobu ili sta ?oko 3 ujutro cuo sam
da moja rodica ponovo ustaje izlazi iz
sobe.dosla je do mojih vrata otvorila ih ja sam
zatvorio oci kao da spavam.usla je u sobu dosla
do mog kreveta kratko je stajala podigla je
pokrivac zavukla se ispod pokrivaca.i priljubila
se uz mene uzela je moju ruku i stavila je sebi
na sisu.bila je gola nista nije imala na sebi moja
kurcina automatski se probudila i pocela da rste
uz njenu guzu osjetila ga je.rekla je moje ime i
pitala”jesi li ikada za ovih par dana pomislio na
to da cu ti doci u krevet?”ödgovrio sam joj da
od kako je dosla da samo mislim na nju ni
nakoga vise.gricnuo sam je za uho nasmijala se
ljubio sam joj vrat sise ljubio sam joj citavo tijelo
billo je okus meda.dosao sam do pupka i onda
sam jezikom lizao do picke.rasirila je noge lizao
sam joj klit gurao jezik sto je bilo moguce dublje
pocel je da svrsava meni u usta stenjala je
drhtala.govorila ne prestaj.izvuko sam glava
izmedu njeni nogu i stavio glavic na ulaz u njen
raj.pogledala me je i rekla volim te stavio sam
ga njena rupica je bila tako uska da sam mislio
kao da jebem neku djevicu.zagrila me je
psitisnula moje tojelo uz svoje i grebala moja
ledja noktima i onda je me obrglila i nogama
imala je predivne duge noge.i govorila “fuck
me ,fuck me don’t stop harder faster”mijesala
je sa pickom stisnula moj kurac pickinim
misicim i pocela da se nabija.nakon nekog
vremena rekla je jebi me u guzu okrenula se
rasirila svoje guzove i sama uzel;a moj kurac i
stavila ga.jebo sam je kao ludjak a ona je bila
jos vatrenija ludja od mene nije htjela da sidje s
mog kurca.trebao sam da svrsim i rekao sam joj
a ona je odgovorila”ne vadi ga ne molim te i
mene svrsi molim te”gurno sam joj ga sto sam
dublje u njen cmar i onda pustio svoj mlaz u
nju ona je jecala svrsavala je i ona.nakon toga
legli smo jeedno pored drugog ona me je
poljubila u usta i rekla da se zaljubila u
mene.milovala je moj kurac i jaja ja sam je
prislono uz sebe i rekao joj da je volim.da istina
zaljubio sam se u svoju rodicu.zaspali smo
jedno pored drugog goli.ujutro ona se
probudila prije mene istusirala se i onda je
probudila i mene i rekla da se odem tusirat a
ona ce da prvai dorucak i kafu.bila je gola rekla
da je se tako osjeca komotno bez
odjece.istusirao sam se i ja navukao neeki sorc
na sebe.otisao sam u kuhinju ona je i dalje bila
gola prisao sam joj s ledja poljubio je u vrat ona
se nasmilaja i lijevom rukom me uhvatila za
kurac i rekla”svidja mi se tvoja alatka da li bi me
opet mogo da jebes kao sinoc”rekoa sam da bi
mogao.sjela je na stolicu rasirila noge i pocela
da miluje svoju picu trljala je u gurala prstice u
nju.dosao sam do nje ukrenuo njena ledja
prema sebi rekao joj da se nagne na sto i opet
sam je jebao ona je bial sve presretna smijala se
jecala svrsavala i ponovo mi je rekla da svrsim
u nju.bilo nam je ljepo tih 7 dana dok smo
shavtili dda se volimo,nigdje nismo izlazili samo
smo se jebevali po citav dan i noc drkali jedno
drugome.vratitili su se nasi s godisnjeg.poslije
par dana tetka je rekla da se vracaju nazad u
U.S.A.moja rodica i ja bili smo tuzni zbog
toga.rodica je nagovarala svoju mamu da me
povede sa sobom na bilo koji nacin.tetka je
rekla ne moze sad ali da ce nastojat.da me
dovede.dosao je dan kada sam ih vozio na
aerodrom rodica je plakala citavu noc a ni meni
ije bilo lako.na aerodromu rodica se odvojila od
svojih rekla im da mora u wc i povukla mene za
ruku kao da joj cuvam torbicu dok je ona u
wc.stajala je pred ulazom u wc plakala in
govorila da nece da se vratin nazad sa mamom
da hoce da je sa mnom.nisam znao sta da joj
kazem ni ja nisam htejo da ide ali…poljubila mje
je u susta i rekla da i ja nju poljubim poceli smo
da se ljubimo i ona je pocela da trlja svoju picku
od moju nogu.prestali smo dala mi je kovertu i
rekla da ne otvaram dok ne odem i da je ne
zaboravim nikada jer ona mene nece.kada su
otisli otvorio sam kovertu nasao pismo i par
slika.njene slike slikala se gola u svim mogucim
pozama.u pismu je napisala kada budem drko
da se sjetim nje i da drkam na nju.i jos mnogo
drugi stvari.

МИЈЕШАЛА ЈЕ СА ПИЧКОМ СТИСНУЛА МОЈ КУРАЦ ПИЧКИНИМ МИШИЋИМА ПОЧЕЛА ДА СЕ НАБИЈА.

Idem jednom ja ulicom, prilazi mi riba, kaže oćeš neke perverzije, ja naravno hoću. Idemo mi dalje, odjednom uz nas ide midžet. Osetim da nešto nije u redu, al idem dalje. Tu malo dalje priključi nam se jedna ovca, lik preobučen u džinovski dildo i vozačica španskog tramvaja na liniji 7. Ja jebote ne verujem, ali i dalje idem. Kad ono, u susret nam ide Zorana Mihajlović, leže na zemlju, širi noge, lik obučen kao dildo skače i komplet upada u nju. E tu pomislim, dosta ovog sranja, i probudim se, istina s erekcijom.

Tek sad otkrio temu i ono.. zanimljivo.
al jebali me psi ako je jednu pisala riba.
i valdemare daj još koju esenem čupricu xexe

Ja, kad sam bio ruzan pametan i mlad nahvatam na skijanju Poljakinju kosarkasicu, bedevija tipa Marije Kilibarde, samo dosta mesnatija, pijemo ja i ona barabar, i odemo u sobu, raskokamo prvo fotelju, a onda predjemo na krevet polomimo i njega, morao sam da izadjem napolje po snegu da donesem dva panja da podmetnem i legnemo da spavamo onako zagrljeni kamen gori val se pjeni...
Ujutru se ja budim, LADNO nesto u p.m. sta je ovo sad, ona se kobila pijana upisala za sve pare napravila potop... Ja popizdeo, drao sam se na nju ko nenormalan, bacio sam zbog toga Cesterfild bokserice i Nike majcu jednu novu. I danas kad sretnem Poljakinju, to mi prvo padne na pamet.

МИЈЕШАЛА ЈЕ СА ПИЧКОМ СТИСНУЛА МОЈ КУРАЦ ПИЧКИНИМ МИШИЋИМА ПОЧЕЛА ДА СЕ НАБИЈА.

jedna od jačih rečenica uopšte

МИЈЕШАЛА ЈЕ СА ПИЧКОМ СТИСНУЛА МОЈ КУРАЦ ПИЧКИНИМ МИШИЋИМА ПОЧЕЛА ДА СЕ НАБИЈА.

ја свршијо

Uzeo ju je za ruku i tavio je na svoj kurac.Anđa je pocrvenela, ali nije oklevala da mu da šta je poželeo.Omotala je svoje prste oko njegovog kurca i počela da drka.Borko je uzdahnuo duboko.Njen osećaj krivice počeo je da se otapa.Možda je sin u pravu.Niko ne mora da zna šta on ili ona rade.I da li je stvarno toliko loše olakšati jednpo drugom? Čvršće je stegnula prste i počela brže da pumpa kurac svog deteta.Šteta je već učinjena.Već je jebala svog sina, i obožavala je svaki tren toga, iako si to nije želela odmah priznati.Bolje da svršava pod njim nego pod nekim drugim čovekom.Više nije bilo povratka unazad, ne vredi negirati ono što se desilo.Zašto jednostavno ne bi zaboravila taj osećaj krivice i svoje prepreke i uživala u ovome što joj se dešava? Osetila je kako joj sinov kurac otiče u dlanu.

Razmaknula je prste i kurac miu je sve više oticao i punio se krvlju.Pulsirao joj je i rastao u šaci, i ona je ponovo osetila kako joj se požuda vraća, i da je vrela kao uvek.Trebaće više od jedne jebačine da zadovolji tu zakopanu požudu koja je isplivavala napolje na površinu, i to je bilo sigurno.Kako mu je pumpala kurac, Borko je milovao njene masivne sise i krute bradavice.Anđa nije želela da prikriva reakciju svog tela na njegove dodire ovaj put.Stenjala je radosno, i tresla se od užitka.Osećala je kako jo ponovo pička vlaži. Bila je spremna da ponovo bude jebena, ali ovaj put nije htela da se pravi stidljiva.Naposletku, zar nije Borko savršeno rešenje njenih problema?Trebala je očajnički da bude prcana, ali nije želela da detetu dovodi očuha.Onda dobro, pustiće Borka da joj pruži ljubav koja joj je preko potrebna.Tako će oboje biti sretni.Sve kockice počinju savršeno da se poklapaju za ovu kurca gladnu raspuštenicu.Osetila je kako jo kurac sina rođenog pulsira u ruci, bio je to dug, podebeo i čvrst kurac, ispupčen sa plavim venama.Vruća sperma izlazila je iz sredine glavića.Borko je bio spreman za akciju, spreman da joj da još ljubavi koja joj je potrebna.Savila se malo i raširila je bedra, otvarajći tako noge širom koliko god može, perverzno i bezobrazno mu se nudeći, nudeći mu tako sjajno i vlažno meso roze boje koje je bilo širom otvoreno.Oči su joj se sjajile."Mama, daj mi da te jebem ponovo, molim te.!"

"Slobodno ljubavi moja, dođi ovamo i natakni me na sebe ponovo."Borko se nagnuo nad nju sa požudom u očima i potonuo dole među majčino dlakavo međunožjei vrela bedra.Zavukao je ruke pod njeno dupe kako bi imao kontrolu nad ubodima.Držao ju je za dupe, i uvlačio polako kurac u nju.Anđelka je počela stenjati a samo je nekoliko cm bilo ušlo u nju."UUUUUUUhhhhhh, Borko, daj mami još, daj mi joššš, daj mi sve." tražila je Anđa.Borko je legao na nju, spustio je svoja prsa na njene sise.Kako se spustio na nju, kurac mu je ulazio u slinom podmazanu pičku, puneći je do kraja.Anđa je stenjala u ekstazi kako je osećala da joj tvrdi kurac popunjava svaki cm unutrašnjosti njene gladne pičke."Imaš ga celoga u sebi sada mama, svakim njegovim centimetrom sam te napunio.Više se ne osećaš posramljeno, zar ne?"."NE, ne više srce moje.Anđa je stenjala bez stida, grleći ga i stiskajući ga sve jače uz sebe."Želim te.Oh Borko, toliko te želim, toliko te jako trebam.Jebi me, dušo moja, jebi me zauvek."

To su bile reči koje je Borko želeo da čuje.Njegova lepa majka mu se podala i predala u potpunosti.Više mu se neće protiviti a to je bilo jedino što je važno.Od sada pa na dalje sve će biti samo zabava.Cereći se pobednički, počeo ju je jebati u dugim, laganim,senzualnim potezima.Nije se žurio uopšte.Hteo je da ova jebačina traje i traje."UUUUUUUuuuu, ljubavi moja, jebi meeee,"Anđa je promrmljala.Borko se odmaknuo malo od nje kako bi je bolje osmotrio.Lice joj je bilo crveno i nekako iskrivljeno od požude koja ju je obuzela, oči čvrsto zatvorene, i isključila se od svega osim kurca na koji je bila nataknuta i koji ju je probadao.Nikada do sada nije video taj izraz na njenom licu, to ga je uzbudilo itekako.Jebavao ju je malo brže i njeni uzdasi su se ubrzali.Natapala je i podmazivala njegov klip koji je ulazio u nju, sa svojom tečnošću, a to je njenog sina uzbuđivalo i dizalo u oblake.Bio je uzbuđen do neba, znavši da svoju rođenu majku izluđuje od zadovoljstva, znavši da ona obožava svaki njegov ubod kojim on časti njenu debelu pičku.Nema mnogo tinejdežra na svetu koji imaju čast da učestvuju u ovakvom ritualu sa svojim roditeljem.

"Jebem ti život Borko, kako me dobro prcaš,"stenjala je majka pod njim."Ne želim te nikada prestati prcati mama, jer se tako dobro prcaš,"uzvratio je Borko.Anđa ga je privukla sebi još jače.Njoj je bilo drago jer je čekanje bilo gotovo.Ne zna ni sama koliko bi još mogla da preživi bez seksa, to je bilo sigurno.I sada je bila svesna da posle ovoga više ne može bez njega.Ako Borko napusti roditeljski dom i počne neki svoj život, moraće ozbiljno da razmisli o tome da si nađe muškarca.Ali, za sada, nije ga trebala.Sada je imala svoga zgodnoga, i seksi tinejdžera, sina, koji je zadovoljavao svaku njenu potrebu.Prepustila mu se kompletno i počela je ona jebati njega, nabijajući svoje kukove u susret kurcu koji je ulazio u nju.Nije više imalo smisla suzdržavati se, i prikrivati reakcije svog tela.Majka i sin nemaju više šta da kriju jedno od drugog."Brže Borko, brže, slobodno me brže prcaj, prcaj me snažno koliko god možeš, mogu ja to podneti, bržeeeee,"stenjala je Anđa.Borko je poslušao mamu kao svaki dobar sin i počeo da se snažnije zabija u nju, u sobi se osećao jak zvuk sudaranja njihovih stomaka, udara njegovog tela o njeno."Da li si sigurna da te neću povrediti mama?",zabrinuto je upita sin majku."Nećeš ljubavi, tako je dobro, samo tako prcaj mamu i sve je ok.Upravo tako želim da me prcaš."Borko je pomislio u jednom delu uma da je ovo pomalo uvrnuto,jer nije imao pojma koliko je jaka njena požuda i koliko jak libido ima.Nije imao pojma kako izgleda potisnuti takav libido i pretvarati se da ti uopšte ne treba seks.Anđa je to radila godinama i godinama, a sada ju je sve to stiglo.Imala je utisak da joj nikada neće biti dosta jebačine."TOOOO,PRCAJJJJJJ,TAKOOOO,"cvilila je majka.Njegovo telo se zabijalo u njeno, a njegov kurac je u nju ulazio kao klip, puneći joj debelu pičku koja ga je savršeno podmazivala.Imao je osećaj da ga sama njena pička uvlači u majčino telo.Ona je sama nesvesno žudela za ovim trenutkom toliko dugo.

Izvila je svoje telo kako bi ga mogla primiti što je dublje moguće.Svaki ulazak u njenu pičku, u dubine njenog stomaka davao joj je talase užitka, i činilo da ona curi i vlaži.Tečnost koje je njeno telo proizvodilo punilo joj je pičku i prelivalo se iz nje i curilo između pukotine njenih guzova.Tepih je bio pod njom već natopljen od njenih sokova koji su i dalje pristizali, stvarala se lokva pod njom.Nije vlažila toliko ni kada se zadni put sa bivšim jebala.Nije želela da razmišlja o sinovom ocu u ovom trenutku, ali usporedba je bila teška za izbeći.Izgledali su toliko slični i kada jebu, što nije do sada mislila da će imati priliku da ih i u tome usporedi.A Anđa se jednako sećala bespomoćno prema obojici u seksu.U jednom trenutku nije mogla odoleti Mirku i uradila bi bilo koju perverznu stvar koju je zatražio od nje.Sada se osećala isto taka i kada je sin zamenio oca.Šta god bi Borko poželeo da uradi s njenim telom, ona je bila voljna da mu to i ispuni."UUUUUUUUUUHHHHHH, ljubavi, daj mi ga koliko god jako možeš, daj mi da svršim s tobom,isprcaj me žestoko, moram scvršiti,"tražila je Anđa.Borko ju je počeo prcati što je jače i brže mogao, slušavši majčinu želju.Anđa je ostala bez daha, toliko je stenjala i uzdisala, dahtala je kao kučka gladna kurca, što je i bila.Izvijala je telo, i naticala se i sama na kurac, bila je na rubu klimaksa."UUUUUUUUUU, do kurca sve, tako mi je lepoooooooo,"skvičala je od uzbuđenja.Nikada nije Borko imao uzbudljiviju jebačinu od ove sada.Čak ni sa jednom devojkom koju je voleo, iako je bio divlji seks i sa njom.Ali niko mu nije mogao dati uzbuđenje incesta, koji mu je pružila mama.Ovakvo osvajanje dolazi samo jednom uživotu, i stvarno je vrhunac svega.Stenjala je i uzdisala.Tada je odjednom njena pička počela da se grči, stezala mu je i popuštala kurac.

Njeno zrelo telo žene se bacakalo i grčilo pod njim, a on je morao da je uhvati za guzove kako mu se ne bi skinula s kurca slučajno."JOOOOOOOJJJ MILI MOJJJJ,JAOOOOO,PA JA SVRŠAVAM S TOBOM SINE MOJ MILIIII, OOOO BORKOOOO, ŠTA MI URADIIIIi, ISPRCAO SI MAMU SVOJUUUU!", stenjala je Anđa pod njim.Jecala je i uzdisala Anđa pod sinom nabijena na njegov kurac, pitajući se kako je sve ove godine mogla bez ovoga užitka.Nikada ne bi mogla ovakav snažan orgazam da doživi samo sa svojim prstima. Samo tvrda kurčina mogla je da obavi ovakav posao, i više nije imala nameru da bude bez kurca u sebi.Hvala bogu na nebesima da je imala konstantno napaljenog tinejdžera kraj sebe koji će joj davati stalnu dozu kurca koja joj je potrebna.Bila je napaljena, itekako.Anđa jedva da je svršila kada se Borko svalio na leđa i povukao nju sa sobom.Sada se ona našla na njemu sedeći mu na kurcu i gledajući ga odozgo.Njegov debeli kurac je pulsirao duboko u njoj.Svršila je obilno kao da je bomba pukla u njoj, a bila je spremna za još akcije.Njegov tvrdi kurac imao je jak uticaj na nju. Posegnuo je prema gore rukama za njenim sisama i masirao ih je i oblikovao rukama i počeo da nabija kurac u nju ponovo.Pogledala je prema dole i ugledala njegov kurac kako nestaje među njenim raširenim usminama.Borko nije želeo da išta propusti.Mogao je da vidi sve šta se dešava i promatrao je svaku njenu reakciju.Anđelka je bila užasnuta pre samo sat vremena, ali sada se osećala oslobođenom i totalno bez ikakve krivice ili zadrške.

Njezin stav se u potpunosti promenio.Ona i Borko su želeli da jedno drugom pruže zadovoljstvo, i nikoga nije smelo da zanima šta njih dvoje rade u privatnosti svoga doma."Dobro me isprcaj dušo, prcaj mi pičku što bolje možeš," stenjala je naglas Anđa.Borko je imao nameru da svrši i nije više mogao da je prca sporo ili nežno.Ali to je upravo bilo ono što njegovoj dragoj majci treba.Želela je snažnu duboku prcačinu jednu za drugom, barem dok njena požuda ne bude zadovoljena."TOOOO DUŠOOO MAMINA, TOOOO, DAJ MI GA DUBLJEE, NE PRESTAJ NI ZA ŽIVU GLAVU; PRCAJ MAMUUUUUU," uzdisala je naglas. Borko je osećao kako se njegova ultimativna fantazija uz koju je drkao ostvaruje. Njegova divna majka mu je jahala na kurcu i stenjala glasno od zadovoljstva.Na liscu joj je isijavala požuda, a sise su joj se ljuljale i letele kako bi se on zabijao u nju.Mogao je da nastavi da jebe sve dok ne ostari, ali ni jedan drugi trenutak ne bi mogao zameniti ovaj."BOŽE MILIIII, ŠTO SAM OVO TREBALAAA, UHHH,"jecala je Anđa.Pička joj je bila vrela.Gledao je kako sokovi iz njene pičke sure niz njena bedra.Znao je da će i sam uskoro da svrši."Mama, svršiću uskoro," rekao joj je sin.Pogledala ga je pravo u oči, sa suznim očima i rekla mu; "DA, SINE MOJ, NAPUNI MI PIČKU, ŽELIM DA SVRŠIŠ U MENE."To je bilo to, ubrzao je ritam i počeo da svršava.Anđa je zabacila glavu unazad i jecala u ekstazi kako je sin špricao i punio je spermom koja se pomalo i izlivala iz njene pičke.Njegova sperma koja je iznutra pogađala zidove njene pičke pokrenula je i njen orgazam."JOOOOOJ SINEEEEE,ALA SI ME ISPRCAOOOO, SVRŠAVAM PONOVOOOOO.!"Borko nikada više neće zaboraviti pogled na svoju divnu mamu dok je svršavala, zabacila je glavu unazad, telo joj je drhtalo od užitka.Mlaz za mlazom sperme izlazio je iz njegovog glavića i punio joj je unutrašnjost.Činilo mu se kao da mu njena nezasita pička muze kurac.

Registrujte se i prijavite kako biste mogli da vidite ostatak priče

у суштини можете само ово капсовано да читате лоло.

јебем ти шта ја радим недељом ноћу.