Prijava · Registracija
Thumb index

labokv

to je bilo proslog leta.odlucim ja da odem brzim hodom kod druga, popijemo kafu i da se vratim kuci brzim hodom a drugar zivi 4 km daleko tako da je to dobar trening.u povratku na pola puta jako mi se pripisalo, besika hoce da mi pukne.kod druga sam popio mnogo vode pa me poteralo.nije imalo sanse da istrpim do kuce to mi je odma bilo jasno,poceo sam da trcim u potrazi za mestom gde mogu da se olaksam.stignem do jedne zgrade, sva sreca pa je pao mrak i pocnem da pisam, odjednom cujem zenski smeh iznad glave, okrenem se i vidim na prvom spratu jednu plavusu od nekih dvadesetak godina kako me prodorno gleda,zagledali smo se jedno u drugo, ona odjenom rece:pokazi mi ga.srecan sto imam sta da pokazem okrenuo sam svoj kurac od 21 cm ka njoj da moze da ga vidi.onda mi rece:dodji gore, stan broj 5.cim sam usao u stan odma je navalila na moj kurac dirala ga je rukom preko trenerke, mazila ga i smeskala se, nije mogla da se odvoji od njega a onda je zavukla ruku u moje gace,poce ubrzano da dise ispusti uzdah i rece mi:konacno sam ga nasla, mesecima trazim veliki kurac da me prodzara kako treba.ne stedi me, radi sa mnom sta hoces.a ja trazim devojku kojoj mogu sve da radim.mozes ljubavi mozes.otisli smo u sobu skinuli se odma sam krenuo analno jedva ga ugurao dva puta a onda ga izvadio i prineo ga njenim ustima pocela je da ga pusi zudno kao kad pije vodu neko ko je umirao od zedji.zagrejali smo se.spustio sam se svom tezinom preko nje i dok sam joj nabijao uvek do kraja, namerno je pritiskao jos jace svojim telom.to silo to umrecu, vikala je.ubij me.nabijao sam ga jako i stezao je rukama.ta teror jebacina je trajala sat i po vremena dok nisam svrsio u nju.sutra necu moci na posao rece mi ona kroz smeh, dodji za mesec dana kad se oporavim tenku moj.posle mesec dana sam na njenim vratima video njenu umrlicu.preminula je dan posle sexa

Thumb partizan

bombas

nije mogla da zivi s tim

Thumb 1920063 237595893112314 849469334 n

Маркo

хахахха бомбаш написао неглуп пост, чак врло квалитетан, негде око 18/23,7