Prijava

to je bilo proslog leta.odlucim ja da odem brzim hodom kod druga, popijemo kafu i da se vratim kuci brzim hodom a drugar zivi 4 km daleko tako da je to dobar trening.u povratku na pola puta jako mi se pripisalo, besika hoce da mi pukne.kod druga sam popio mnogo vode pa me poteralo.nije imalo sanse da istrpim do kuce to mi je odma bilo jasno,poceo sam da trcim u potrazi za mestom gde mogu da se olaksam.stignem do jedne zgrade, sva sreca pa je pao mrak i pocnem da pisam, odjednom cujem zenski smeh iznad glave, okrenem se i vidim na prvom spratu jednu plavusu od nekih dvadesetak godina kako me prodorno gleda,zagledali smo se jedno u drugo, ona odjenom rece:pokazi mi ga.srecan sto imam sta da pokazem okrenuo sam svoj kurac od 21 cm ka njoj da moze da ga vidi.onda mi rece:dodji gore, stan broj 5.cim sam usao u stan odma je navalila na moj kurac dirala ga je rukom preko trenerke, mazila ga i smeskala se, nije mogla da se odvoji od njega a onda je zavukla ruku u moje gace,poce ubrzano da dise ispusti uzdah i rece mi:konacno sam ga nasla, mesecima trazim veliki kurac da me prodzara kako treba.ne stedi me, radi sa mnom sta hoces.a ja trazim devojku kojoj mogu sve da radim.mozes ljubavi mozes.otisli smo u sobu skinuli se odma sam krenuo analno jedva ga ugurao dva puta a onda ga izvadio i prineo ga njenim ustima pocela je da ga pusi zudno kao kad pije vodu neko ko je umirao od zedji.zagrejali smo se.spustio sam se svom tezinom preko nje i dok sam joj nabijao uvek do kraja, namerno je pritiskao jos jace svojim telom.to silo to umrecu, vikala je.ubij me.nabijao sam ga jako i stezao je rukama.ta teror jebacina je trajala sat i po vremena dok nisam svrsio u nju.sutra necu moci na posao rece mi ona kroz smeh, dodji za mesec dana kad se oporavim tenku moj.posle mesec dana sam na njenim vratima video njenu umrlicu.preminula je dan posle sexa

nije mogla da zivi s tim

хахахха бомбаш написао неглуп пост, чак врло квалитетан, негде око 18/23,7

Дошо Тито у рудник и сретне Алију Сиротановића и питао га:
Друже Алија, треба ли ти што?
- Већа курчина друже Тито, рече Алија.

LJubavni Trougo
Posle duzeg cimanja uspem da nagovorim jednu konobaricu da je kresnem u wc-u kafica u kom radi.Odradili smo to na brzinu, normalno, nije trajalo duze od 5 min a ona je svrsila cak 4 puta.Uvece istog dana zove me ona telefonom video sam da je sva uspanicena i nervozna i kaze mi da u wc-u ima kamera i da je njen gazda sve video sad je ucenjuje da mora da se kresne sa njim 5 puta ili ce da postavi snimak na internet a mozda posalje i novinarima.Taj pacenik u slobodno vreme gleda sta se desava u zenskom wc-u.Kaze mi ona da ce morati to da odradi a ja joj kazem da pre nego sto ode kod njega obavezno dodje kod mene.Sutradan dolazi ona kod mene, ja joj dajem spijunski sat sa kamerom i mikrofonom i ispricam joj svoj plan.prvo ja da je kresnem i da svrsim u nju a onda ona da odma ide kod gazde i da mu da da joj lize i sve to da snimi pomocu spijunskog sata.Tako je i bilo.Kad je gazda ugurao jezik u njenu picku osetio je nesto ljigavo sto ne bi trebalo tu da bude.pitao je sta joj je to u picki a ona je rekla:sperma.malopre je jedan svrsio u mene.i sve je snimljeno pa ako ti posaljes snimak i ja cu.on je odma otisao u wc da ispere usta antibakterijskim sredstvom.posle su se dogovorili da izbrisu snimke i sve zaborave

Silovanje se ne računa.

ahhahahh dobar ljubavni trougao

Узмем ја прасе за празник, позовем човека да ми га уреди, очисти га он, ја га усолим и ајде да испечем. Нисам хтео да носим у печењару, јер ми печење или прегоре или остане живо, па реко да узмем да га ја испечем како волим. И ај код кога, сетим се комшије што има мангало на викендици. Питам ја њега, понуди се он и да ми помогне око печења. Усолим прасе, оставим га у саламури два дана, па га позвах трећи дан реко може ли. А што не би могло. Дошо он колима по мене и прасе, спаковах крме у гепек и на викендицу. Кад стигосмо тамо, а ту и његова жена што ме одавно кибицовала. Ал ја нисам хтео, домаћин сам човек. Заложисмо ватру, набисмо прасе, и вртело се оно неких пола сата, кад он рече да мора да скокне неком обавезом ал да је ту за сат сат и по најкасније и да ако ми шта треба да се обратим његовој жени. Реко ајд па се видимо. Колко он замаче за друм, излази његова жена каже ај унутра да поједем нешто, да поијем, каже скувала сам кафу ајде. Реко не могу ватру саму да остављам. Ма каже ајде неће прасе с ражња никуд. А плавуша, сисата, лепа лепа памет дат се окрене. Ја реко ајд. Ушо ја унутра, седнем за сто, за њим већ кафа и чокањ. Почесмо мало око времена, трт мрт искапим ја онај чокањ кад колко га лупих о сто стиже други пун. Звекнем ја и то стиже и трећи. Е ту сам богами већ мало почо да се опуштам, а и другачије да је гледам. Извучем столицу, раширим ноге и усмерих препоне ка њој а она гледа и очима гута. Устадох и почех да је љубим ко дивљак, свуко је мислим за секунду и обалих на кауч. Па удри. Ја заборавих и на прасе. Кад мени на пола дум у главу прасе јеботе а и овај може да наидје, убрзам процедуру, испрскам јој стомак и брже боље ван. Њој рекох следећи пут па да довршимо извини што те оставих уполовачену јебига. Ето тако је то било.

dopisivao se ja sa jednom matorkom proslog leta, starija me 22 god.Vidim ja da mogu lako da je imam ali sam se premisljao dok nije rekla kako bi rado progutala svu moju spermu do poslednje kapi.To me je kupilo.Odlucim da se vidim sa njom.Kaze mi ona da mozemo kod nje ali da moramo da budemo skroz necujni jer joj muz lezi u sobi, bolestan je ne moze da ustane ali cuje dobro.Nikaki problem nije rekoh.Udjem ja kod nje u stan ona me uze za ruku i odvede me u dnevnu sobu.pocela je odma da se svlaci, kad smo se svukli rekla mi je da moramo to da uradimo na podu jer trosed skripi mnogo.OK.Jebem je ja a ona stavila obe sake na usta da joj ne izleti neki urlik.Kad sam bio pri kraju prineo sam ga njenim ustima a ona izmace glavu i odgurnu me.Sto neces da gutas, rekla si da hoces, pitam je ja a ona odgovara da nisam cist i da joj se gadi.To me je jako pogodilo ali nastavio sam da ga drkam i namerno svrsio tako glasno da su me cule cak i njene komsije.Odma se oglasio njen muz iz sobe:Mirjana ko je to tamo, sta se desava?Ona je stajala kao skamenjena a ja sam go usao u bolesnikovu sobu i rekao mu:bez brige majstore, sad cu ja da idem.drzi se..Onda sam se obukao i otisao

Ovde niko ništa nije jebo tj. ništa žensko.

Hahahah labo brat najludji

Ona je stajala kao skamenjena a ja sam go usao u bolesnikovu sobu i rekao mu:bez brige majstore, sad cu ja da idem.drzi se..Onda sam se obukao i otisao

Ovo jeste malo smešno

Ti majmune sto brises postove treba ti jebati mater

Лабо серијски силоватељ. У сваком његовом сексуалном односу, хлороформ увек одигра запажену, често и кључну улогу. Кад се сетим једне колегинице са посла што била вишља од мене за пола главе.. ал како ми је јебачина са том кобилом била слатка ухх.. једном од 8 увече до 3 ујутру ја нисам силазио са ње, додуше са паузама у лешкарењу мажењу и љубљењу, ал све је то ваљда у рок службе јебига.. хехе

uh te visoke su dobre.muvao sam ribu koja ima skoro dva metra, i kaze mi ona kako je privlace muskarci od preko 2m, ja joj kazem da nema mnogo takvih i da bi joj bolje bilo da bude sa mnom dok ne nadje nekog takviog.bolje to nego da bude sama.pristane ona.sex je bio fenomenalan.kad me je obmotala nogama bilo je kao da se neka dzinovksa anakonda obmotala oko mene i steze me.sex i kiropraktika u isto vreme.to je jedina devojka koja je dobila poklon od mene, poklonio sam joj majicu na bretele iz inostranstva