Prijava

Да можете да бирате, ко би то био? Не мора бити члан породице или неки пријатељ, може и нека позната личност.

Ја бих волио да ми Дарко Миличић чита некролог. Он би вјероватно рекао нешто типа "Нашег брата Крајишника у гроб су отјерали они говнари, оне пичкетине који су мислили да су неки курац! итд итд" И за крај да ми пусте Жару и Гоција - "Црна дама".

Пуцајте

Неко ко се роди 31. децембра 2040. године.

Najradije bih voleo da mogu sam sebi da održim posmrtni govor.

zmaj od šipova definitivno

neka mi poblajva onako mrtvom svako na sahrani,jebes govore...

Goran Sultanović. Morgan Frimen je tako mejnstrim.

Dr Protić, ali da nadmaši sebe. Divan bi dan bio, jedni bi se razbežali, a drugi sjajno zabavili. He he kretenima sigurno ne bi palo na pamet da dolaze da mi uznemiravaju grobni kutak za zadušnice, posle toga.
https://www.youtube.com/watch?v=arcFx6QRCvE

Ја рекох једаред да ћу да одем као Павле Вујисић. Сам ћу направити видео посмртног говора и натерати неког да га пусти на сахрани. Шест попова да ме опоју и да иду кући, уместо даће курац свима, кад ме нису посећивали живог који ће ми мој и на сахрани. Нека пусте оне који заиста имају потребу и жељу да ме ожале да то ураде на миру, а сви остали могу што рече Олланик да ми га поблајвају онако мртвом.

Имам једног пријатеља (хехе) који је, потеран сличним резоном, на једној сахрани после чувеног почетка говора ТУЖНИ СКУПЕ узвикнуо ЈЕБЕМ ТЕ У ДУПЕ.

Ne bih uopste voleo da mi drze govor jer ne bih voleo ni da me saranjuju u zemlju. Planirao sam da se udavim u osamdeset i nekoj iznad Marijaninog rova i da se to posle zove Torazulov rov, koji ce postati ukleto mesto gde nestaju brodovi i avioni. Muhuahua.

Elem, kad smo kod govora , iliti eulogija u nekom momentu svog zivota neko zamoli mog Ujaka da odrzi eulogiju, i ovom se to toliko svidi da pocne da drzi govore gde god ode na sahranu. Tako umre njegov rodjeni ujak, i popovi pevaju( a bilo ih tri), i sad Pop kaze par reci ono uopsteno i nastavljaju da pevaju kad Ujak STOJ!!! Popovi stanu, a on kaze JA hocu da kazem par reci o mom ujaku... I Moj Pokojni Cale gleda i ne moze da veruje, kaze , Slusaj, ako slucajno ja mandrknem pre njega, spremi kamen kad me budu saranjivali, ako krene da mi drzi govor pravo kamenom u glavu.
I stvarno, na svu muku kad je umro, setim se ja toga i kazem Majci, E vidi molim te sa Ujakom da ne proba slucajno da drzi govor, jer stvarno cu morati da ga gadjam obecao sam Ocu, i stvarno mi sedimo i eto ti ga Ujak, kaze e jel ste razmisljali za posmrtni govor ko ce da... A ja i Majka uglas NE!!!!! Srecom nije.

U svakom slučaju voleo bih da to bude ko me nije baš poznavao, da ne kaže istinu.

miličić i žajk pobedili

mada kombinacija njih dvojice bi bila najbolja, prvo miličić besno ispsuje sve koji su krivi za smrt napaćenog brata, jebe majku vatikanu i sorošu koji ga ubiše u cvetu mladosti a onda žajk dođe i baci koji fazon sa sunđer bob kartonom i rižom za jesti da umiri masu i udari glazuru

ja bi na takve sahrane mogo ići svaki dan

Hahaha, ali zamislite stvarno kakav bi to bio Žajkov govor. Odmah bi išao u odabrane i na fejzbuk.
Mislim da bi sigurno bilo prigodnih stihova i igara reči, poneki kladioničarski termin i nešto sa mačkama.