Prijava

рекао бих да се не види ништа, да не кажем нема резултата, хехе.

едит: лооол, могао би онај гиф да се намонтира на ову длакаву буљу, онај кад вучић палаца језиком и лови муву! ееххехехе какав сам јова радовановић и андрија милошевић у једном!

Pozdrav za kulub DS

http://www.politika.rs/rubrike/dogadjaji-dana/Vucic-Kljucne-reci-odgovornost-i-rad.lt.html
Kliknite da vidite naslov. Pa Hanibal Lektor je zdraviji od tebe, jebem ti reper za poredjenje...

Videh ovo juce. Kad god pomisliš da nema dalje, oni pomete granicu. Sta li je sledece!??!

Пародија снобови, пардоија. Колико треба да се црта?
Јебем вас у та културно узвишена уста

bilo juce u onom kvizu na prvom di nemos pare uzeti pitanje o vucketu.mislim,nije bilo direktno o njemu,al je bilo pitanje koliko se clanova vlade zove isto.odgovor je bio 3.onda su ih nabrajali.aleksandra vucic,aleksandar...

Ne razumem vas ljudi. Covek je na vlast dosao na potpuno legitiman nacin, obecao je, garantovao, ponudio program...E sad, svako ko je imao i trunku zdravog razuma, znao je da u to moze da poveruje samo teska budala. No - ispostavilo se da takvih budala, plus onih koji ce za neku foteljicicu jesti i govna ako treba, uopste nema malo.

Za svako sranje koje nas je zadesilo proteklih 30 godina odgovoran je iskljucivo narod - oni naivni, kao i oni nepreduzimljivi. To je cela filozofija. Sutra nece biti bolje. Ni prekosutra. Ni za 25 godina. Zasto? Zato sto smo lenji, neobrazovani, sujetni, tvrdoglavi, pohlepni, nedosledni, kukavice, govna..

Iskreno - da li neko od vas uopste misli da ovaj narod zasluzuje bolje? Nije tesko izaci na kraj sa sakom foteljasa i par hiljada kriminalaca. Tesko je dovesti u red narod koji ne zeli da se dovede u red

Пародија снобови, пардоија. Колико треба да се црта?
Јебем вас у та културно узвишена уста

Znas li ti uopste sta je snob? A izgleda da ti parodiju ne bi prepoznao ni da te po glavi udari. Verujem da si jedini koji misli da je ovo parodija.

ja isto mislim da je parodija
razmišljo sam i doneo takvu odluku
#parodija #boljiživot #paradajz

Ovom liku je neko ocito zestoko napakovao, originalna tetovaza je na nekom starijem i mlohavijem ramenu, i to mislim levom. Tacno da zakoljes nekoga ko ti ovo uradi, jbt.

Malo je i suzena da bi stala na njegovo nejako ramence.

haha, brate al s ga sjebali lolo