Prijava

Najbolje je da dođe Švabo sa tenkovima. Da nas saćera do makedonije i ukopa se. Onda bi u kontraofanzivi najbolje upoznao svoju domovinu otimajući komad po komad zemlje od zaborava... pardon od Švabe u usta ga...

Jbt, ubediste me da od sledeće plate idem za Valjevo. Nije mi ni daleko.

U principu, natočim za dve-tri hiljade, nešto malo za trošak i imam brate da se vozim i sprdam ceo dan. Praktikujem bar jednom mesečno.

Zadnji put jedva prešao preko Javora kad sam se vraćao iz pravca Sjenice. Magla, ne vidiš metar ispred kola. A niko u susret da naiđe, mrkli mrak, sve sam pratio onu srednju liniju da se ne survam s litice. Inače, preporuka za taj Sjenički kraj. Nemaš nešto puno da vidiš, ali je pogled na prirodu jeben.

Тара и Бајина Башта јебу генерално, био сам скоро, али се нисам дуго задржавао.

Зар није у том Сјеничком крају онај манастир стар сома година где су наводно сахрањени Југовићи? Или то беше код Новог Пазара? Или уопште није у том делу земље? лолол

Иначе, готиван је и источни крак Дунава, имаш Сребрно Језеро, Велико Градиште, тврђаве Рам и Голубац које су пре је бе не, ако хоћеш даље имаш и Кладово, Ђердап, ту су негде остали потопљени неки немачки бродови из 2ср, ал контам да то не може да се обиђе, лолололо.

Taj manastir je valjda kod Prijepolja.

Па то је то онда, шта, триес километара...

Becmen je centar srpskog turizma.

Ima li šta u Kosjeriću? Razmišljam da za Valjevo odem preko Ljiga i Mionice, a vratim se preko Požege,..

У Косјерићу нема ништа, не дајте да вас лажу говнари.

Има ако ћеш да се отвориш и проведеш викенд у тим неким вајатима говнима, јебо их сеоски туризам.
Ја сам отале и стварно не знам шта је толико специјално, нема шта да се види осим те неке цркве брвнаре од 200 љета и неки водопад у пичци материни и то је то.

Dajte mi predloge za kampovanje.. trebaju mi reke, recice i jezera i jezerca.. Jebe me sto na google earthu bas i ne znam kolika je reka vako, i kako je oko nje pa bih zamolio za savet..
Znaci treba mi ono divljnina neka ,mesto za kampovanje (ne sad ono divljina sat ipo peske usumu, nego samo da nije kuca ili kupaliste odma pored)

YeahBatch, hvala na upozorenju. Jel bar ta crkva negde usput, ili moram da se, da prostiš, zavlačim?

Мораш да се завлачиш, неких 5 км од центра, прође се цементара.

mnogo gotivim planine sto se tice prirode kod nas
sve ostalo je njah...

Batali, razgledaću onda okolinu kroz prozor...dosta mi je...

Dajte mi predloge za kampovanje.. trebaju mi reke, recice i jezera i jezerca..

Gazimudo, meni ono jezero na Zaovinama deluje poprilično pusto...a asfalt je do njega. Ima kod Aranđelovca, ne sećam se kako se zove, Garašačko valjda.

Garasko je kod Arandjelovca, tj na Bukulji. Bio pred kraj leta, vrh je tamo.

Znao sam da je nešto na G :)

Video sam gomilu ljudi kad sam bio...verovatno im je gotivno za kampovanje i pecanje.

istocna srbija cemer zivi

istocna srbija cemer zivi

Al zato vestsajd jebe.

Video sam gomilu ljudi kad sam bio...verovatno im je gotivno za kampovanje i pecanje.

bas klasicno pecarosko jezero. na svakih 50ak metara ima onaj "punkt" za pecarose. Mi imali srecu da oko nas po 3,4 bila prazna a mi zauzeli najveci :) DOduse, verovatno su i oni bezali od nas jer su videli da smo debili,al svakako do jaja bilo. A jezero cisto samo tako, iz njega preciscavaju i snadbevaju AR

Sad početkom maja bih trebao da idem do Niša, nešto da završim. Neke preporuke za nešto usput? A da nije južnije od Niša...