Prijava

Mnogo nešto naglašavaš Desanku, na profilnoj...u postovima... :)
Vidiš davno nisam bio u Banji Koviljači, par puta sam dolazio s ćalom al daaavnoo.

Mogao bi sad da navratiš, tek se otvara sezona, sve je procvetalo, sunce piči, mnogo je dobro baš.

A što se Desanke tiče - težak život ne pita za mladost, žuljevita šaka, donosi mi radost lolololololo

Дионисијо, јебо те ћалОООО у гујсцу!
Млади луче, ђесе тачно налази та вила? Бијо сам тамо једно милијон пута, ал тај назив ми није упо уочи.

Kod škole imaju dve, jedna skroz oronula i Cer

Trebalo bi napraviti mapu Srbije sa oznakama i indeks lokacija za obilazak u prvom postu. Indeks lokacija neka ima hiperlinkove na postove koji se odnose na lokaciju.

Neki predlog za recimo sutra kad nije baš najbolje vreme... Zapadna Srbija, Šumadija, Pomoravlje...neko kul mesto...i neki manastir ili crkva...neka tvrđava, nešto?

Kostja, Despotovac, ManasijA, resavska pecina, ako nisi bio na ekskurziji.

Ово лето планирам д'обиђем Србију колико год се железницом може обићи, узмем флексипас и живим по возовима и станицама неколко дана, а успут шетам и обилазим

Neš daleko sitići

Koliko je realno bajsom obići za sedam dana Srbiju južno oda Save i Dunava i severno od Kosova? Ne baš svako mesto...ono, samo veće gradove recimo, poneki da se preskoči.

Jbg...znam ljude koji sednu na bajs i za dan obiđu boga oca...pa kontam, kad to sve spojiš u sedam dana, možeš da vidiš dosta toga.

Ok, nek bude 10 dana + PDV.

mnogo uzbrdica i neravnina ima,jbg,da je ravan put mogao bi i za pola dana

Razmišljam da uzmem slobodno 7 dana i podelim marš-rutu na dva dela: levo od Čačka i desno od Čačka. Recimo prvo krenem desno i onda kad završim to vidim imam li fore i za levo ili se vraćam kući.